LG P970 Optimus Black - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jujko 10. 4. 2013 13:13

Všeobecne si s tým mohli dať viac práce, aby to hlavne normálne fungovalo, 2.2 originál bol celkom OK, po aktualizácii na 2.3.4 to začalo blbnúť, potom som dal inú rom a nedalo sa to porovnávať... Tak isto 4.0.4, tešil som sa že konečne, ale aj tak som sa vrátil na neoriginál 2.3.4...
Jujko
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 21. 5. 2013 08:13

Z puvodne hodne slusneho telefonu, jakym byl Black po koupi, se po roce a pul pouzivani stal postupne nepouzitelny smejd, jehoz koupe lituju, jediny, co me chladi hlavu z koupe takovyho bazmeku je to, ze TM na nej daval dotaci 5500 pri MMP 500 Kč, takze me vysel na 990 Kc.

Dokud bylo Froyo, byl to super telefon, baterka vydrzela bez problemu do vecera, na GB a ICS uz nabijim i odpoledne, staci mit zapnuty 3G, obcas v praci zapnout prohlizec a baterka mizi doslova pred ocima a to mam podsviceni na 15%, telefon je pomaly, vse se seka, na vsechno se ceka desne dlouho, fakt mi neprijde normalni, abych po kliknuti na ikonu kontaktu cekal nekolik vterin na to, nez se kontatky zobrazi a kdyz kliknu na sluchatko, tak zase nekolik vterin, nez se zacne vytacet a tak je to v podstate se vsim a to rozhodne nemam nainstalovany prehrsel aplikaci, spis jich mam po puvodnim zkouseni vseho moznyho, co se na marketu nachazi, minimum.

HW problemy nezminuji, nefunkcni repracek, teoreticky to muze byt moje chyba, nakonec jsem to neresil reklamaci a cekanim mesic na to, ze to uzasny britex opravi nebo neopravi a 300 Kč jsem koupil repracek a preventivne i sluchatko a taky zadni kryt, ktery je hodne poskrabany a udelal mi to elektrikar v praci behem chvile.

Shrnuti, firma LG nedela osklive telefony, dle me zajimavejsi nez HTC, ta je s kvalitou taky dost na stiru a neni o co stat, takze za me rikam, ze LG uz nikdy vice, co se tedy telefonu tyce, 3D TV dela spickove a tam si nestezuju. Takze Blacka hodim dneska do tovarniho nastaveni, 4 leta dcerka dostane Twist simku, stahnu ji tam nejaky hry a bude to mit na hrani, ona bude nadsena a ja se zbavim kramu, ktery bych nemohl s klidnym svedomim ani prodat.

No a nahradu jsem si vyhlidnul v Samsung Galaxy S3 nebo S4, ani jeden jsem nemel poradne v ruce, takze se rozhodnu az v obchode, az si je osaham, ale favorit je podle recenzi S4.

Takze se mejte a hodne stesti s Blackem.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod polda 21. 5. 2013 08:53

Před rokem a půl to už byl výběhový model, já s ním zatím nemám problém, 3G ti bude žrát u každýho přístroje a také záleží jak často se pohybuješ aby se přesměrovávaly BTS. Při každé aktualizaci SW jsem si aktualizoval i aplikace.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejlo 21. 5. 2013 22:13

Pred rokem a pul to byl beznej telefon za 6500, takze by mel normalne fungovat, to meli radsi nechat Froyo a aktualizace nedelat, nez prisli s GB, tak telefon nemel chybu, pak uz to bylo jen utrpeni. Ale je to fuk, uz je hozenej v tovarnim nastaveni, vlozena twist simka a dostane ho dcera na hrani, ja si dneska cely den hraju s S3 a konecne telefon, ktery je vhodny k pouzivani :-)
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod Kubis01 23. 5. 2013 09:04

Úplně stejná zkušenost, ten telefon po aktualizaci je prostě nepoužitelný.Furt zasekaný, baterie má problém vydržet do večera. Občas rozsypaný čaj místo písmenek, hláška chyba SD atd. Repráček tam vydrží 3 měsíce, buď v klidu že jsi to nestihl, pokazil by se ti znova i po reklamaci. Už to má 3 letá dcera místo tabletu na hraní puzzle, což u telefonu 1,5 roku starého dle LG "vyšší třídy" je fakt smutný. Tahle značka už mi nesmí přes práh....
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 23. 5. 2013 09:56

Na tu SD kartu jsem zapomnel, neustale se odpojovala, nejdriv jsem myslel, ze je vadna karta a neresil jsem to, proste jsem vzdycky telefon restartoval, ta sama karta ted v galaxy s3 funguje bez problemu. Reklamaci bych stihnul, ale rychlejsi byla vymena po domacku, nez cekat mesic na to, aby mi rekli, ze za zavadu muze pad telefonu na zem, protoze je otlucenej roh.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod pavliki 14. 6. 2013 11:24

Pánové, kdo máte nainstalovaný Zeus 7.06 pls o radu - dá se nějak nastavit pro tlačítko hovorů,aby mi prvně najely kontakty a ne vytáčení? docela mě to zdržuje pač z 98% potřebuju kontakty. Ještě jedna věc celou dobu cca 2 roky co mám tento telefon jsem používal app "Turn Off the screen" na vypnutí obrazovky a bez této appky si to ani nedokážu moc představit pač mačkat pokaždé tlačítko někde napravo navrchu po každém hovoru nebo sms je za trest. Fungovala mi na všech origo ROM i na Zeusovi 6.04, ale u te 7.06 mi ani jedna z podobných app nefunguje tak nevím jestli tyto zásahy Huexxx nezakázal, ale přijde mi to divné. Mohli byste to prosím někdo u vás vyzkoušet pls? Díkec
pavliki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brzdil987 19. 7. 2013 20:31

Zdarec borci.
Mam problem s timto telefonem. Pred casem asi tak pred 3mi tydny mi zaclo delat - kdyz mam hovor (prichozi i odchozi) tak nahodile pri komunikaci najednou nic neslysim a hovor dale bezi. Stava se to i po vytoceni cisla, slysim vyzvaneci ton a najednou ticho. Nesetkal jste se s tim nekdo ?
Diky za rady.
Posledni nainstalovane app jsem odinstaloval
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 19. 7. 2013 22:07

Možná to ani SW chyba nebude.
Doporučil bych ti obnovit tovární nastavení, pak by sis byl jistý na 100%.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzdil987 28. 7. 2013 20:34

Tak to delal program clean master, mel jsem nastaveny automaticky kill a po vypnuti je to oka :)
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod brzdil987 6. 8. 2013 20:28

No a ted tohle: praskly sklo :/ nemate nekdo zkusenost - cena, delka opravy ?
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod sokolus 9. 8. 2013 22:50

Ohledně odpojování SD karty. Má někdo zkušenost s reklamací?
sokolus
Junior

Odeslat příspěvekod polda 31. 8. 2013 11:26

Proč na mě teď mluví web a predcitá mi názvy stránek? Za posledních 14 je to nějakej bordel vyskakuje mi všude oranzovy rámeček pořádně se s tím nedá pracovat a teď to ještě začalo mluvit, vůbec nevím jak to vypnout. Je jedno jakej mám prohlížeč.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheYohny 19. 9. 2013 18:15

Neviděl jste někdo dřevěný kryt na tento model?
TheYohny
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků