LG P970 Optimus Black - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod levorrad 8. 12. 2012 20:23

Zdravim, chci se zeptat, jak je to s Blackem a Androidem 4 ICS. Je oficiální verze? Někdo píše, že ne, někdo zase ne. Usoudil jsem z toho, že asi oficiální není a tak by mě ještě zajímalo, jak je to s neoficiálním ICS na blacka, určitě něco je, to vím, ale spíše by mě zajímaly nějaké nedostatky této neofiko verze, funguje na tom všechno bez problémů nebo něco nefunguje? Díky za odpovědi
levorrad
Junior

Odeslat příspěvekod sunoros 12. 12. 2012 23:37

Ofiko není a nejspíš ani nebude. Jinak o alternativních ICS ROM najdeš info tady. http://androidforum.cz/optimus-black-f2 ... 240bd22c93
edit:
áá, tak omyl, údajně je venku ofiko pro Německo a Itálii :-)
sunoros
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 15. 12. 2012 22:01

levorrad píše:Zdravim, chci se zeptat, jak je to s Blackem a Androidem 4 ICS. Je oficiální verze? Někdo píše, že ne, někdo zase ne. Usoudil jsem z toho, že asi oficiální není a tak by mě ještě zajímalo, jak je to s neoficiálním ICS na blacka, určitě něco je, to vím, ale spíše by mě zajímaly nějaké nedostatky této neofiko verze, funguje na tom všechno bez problémů nebo něco nefunguje? Díky za odpovědi

¨
Uprimne ja bych ofiko verzi nechtel, uz jsem se takhle spalil z prechodem z Froyo na Gingerbread a jsem rad, ze jsem se toho zbavil, neco tak pomalyho jsem nezazil, proste spousta zbytecnyho balastu, ktery nejde bez rootu smazat. CM10, ktery bezi na 4.1.2 funguju od doby, co vysla stable verze a musim rict, ze to je spicka. Funguje vse, co fungovat ma, plno volne RAM a telefon je tak svizny. Jediny, co mi obcas zahapruje, je wifi, kdyz odejdu do prace a prepne se mi mobil na 3G, tak po navratu se mi obcas stane, ze se telefon neprihlasi do site, pricinu neznam, ale staci restartovat telefon a vse bezi bez problemu. Ale dneska uz bych si Blacka nekoupil, je to moc hezkej telefon, ale RAM je opravdu mala a kryci sklo displaye je neodolnej bazmek, tomu, kdo tady na pocatku diskuze psal, ze telefon nosi s klicema v monterkach a nema ani skrabanec bych dal nejradsi ban. Taky ho nosim v monterkach a je na nem celkem dost malych, spatne viditelnych skrabancu a 2 hlubsi, z toho jeden uprostred a to me dost stve.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 12. 2012 15:44

Tak jsem po roce připojil telefon do PC a LG suite a už to vypadalo ,že bude upgrade SW, všechno se rozjelo, zazálohovalo, že je připravena nová verze ke stažení a instalaci na mobil, pak ještě po 10 minutách na poslední chvíli kontrola současné verze v GB a ............... aktualizace není nutná používáte bla bla bla.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheYohny 20. 12. 2012 13:21

Da se uz udelat root, kdyz mam 2.3.4? kdyby ne tak nevite o nejakem navodu na downgrade?

-- 20. 12. 2012 13:22 --

Da se uz udelat root, kdyz mam 2.3.4? kdyby ne tak nevite o nejakem navodu na downgrade?
TheYohny
Junior

Odeslat příspěvekod Žulda 20. 12. 2012 15:13

Žulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheYohny 20. 12. 2012 15:27

To jsem již zkoušel a nejde to.
TheYohny
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 23. 12. 2012 16:35

Mně se to taky nepovedlo, a jelikoz ofiko GB byl nepouzitelny, tak jsem downgradoval na Froyo a pak na CM7, a nyni CM10 a jsme maximalne spokojeny.

Myslim, ze jsem downgrade delal podle tohohle navodu:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=21472502

a CM10 jsem tam daval podle tohohle navodu:

http://androidforum.cz/navod-na-root-a-p-ehrani-rom-pro-nova-ky-t22338.html
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod TheYohny 23. 12. 2012 22:47

Děkuju za odpovedet.
Take nejspis pujdu do CM10
TheYohny
Junior

Odeslat příspěvekod M6HE 26. 12. 2012 22:47

tak som svojho Blacka predal a presedlavam na novy model.
diky vsetkym za rady tipy a pomoc . a moje specialne osobne dik smeruje k certisko23.
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod Žulda 27. 12. 2012 10:53

Já si jedu dneska pro Nexus S. Kdyby měl někdo zájem o mého OB, navíc tlustá 3500 mAh baterie s krytem, kryt na záda, momentálně ROM Nova8 ...
Žulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blacksheep.CZ 28. 12. 2012 09:36

TheYohny píše:Da se uz udelat root, kdyz mam 2.3.4? kdyby ne tak nevite o nejakem navodu na downgrade?

-- 20. 12. 2012 13:22 --

Da se uz udelat root, kdyz mam 2.3.4? kdyby ne tak nevite o nejakem navodu na downgrade?


Určite to jde. Dělal jsem to, a vlastně to teď tak mám, bez downgrade. Dával jsem korejský ICS, ale neuměl smajlíky, dělal hodně krátký SMS, když jsem psal dlouhé, doručenky nefungovaly, a ani na vlastní vyzvánění jsem nepřišel. Paměťovku to bralo jako druhou interní paměť. No prostě různé záhady. Tak teď jsem na rootlém GB. Někde mám doma určo návod vč. ROMky.
LG V30 MOROCCAN BLUE
Blacksheep.CZ
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 4. 1. 2013 20:29

Tak muj black poputuje v pondeli na reklamaci, akorat tam pres KDZ laduju povudni romku. Pred nekolika dny mi zacal hrat desne pomalu repracek, jelikoz ten jeho kryt je odendavaci, tak jsem se chtel podivat, jestli tam neni nejaky bordel, bordel tam nebyl,ale jakmile jsem ho sundal,tak prestal hrat uplne, ted budu mesic bez telefonu, to bude ocistec :D
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 1. 2013 22:04

30 dní je maximální doba, nebývá to pravidlem. Třeba ti ho vráti po 14 dnech :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejlo 5. 1. 2013 10:40

Hlavně, aby mi neřekli, že mam telefon zoxidovanej, to bych byl *****... Už aby tam ten telefon byl, včera po 4 hodinách snažení navrácení původní ROMky jsem si přpoměl, jak je ten telefon s ofiko 2.3.4 nepoužitelnej, pár aplikací nainstalovaných, RAM neusále plná a telefon se sotva hýbe. Připíšu to jako další závadu. K čemu mi je smartphone, do kterýho bych nemohl nic nainstalovat? Froyo fungovalo dobře, LG to neskutečně odfláklo a pochybuju, že to někdo opraví, by to mohla být neodstranitelná závada :D Manželce jsem pořídil nedávno HTC desire X a ten šlape jako hodinky i s originální romkou i tim nesmyslem HTC Sense.
ondrejlo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků