LG P970 Optimus Black - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mar72 5. 6. 2011 10:40

Celkem povedená recenze na telefon http://mobilizujeme.cz/clanky/lg-optimus-black-recenze-telefonu-s-nova-displejem/
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 6. 2011 21:52

A jak je na tom výkonově? Po herní stránce? Vzhledem ke slabšímu GPU oproti např. Galaxy S.. Třeba bych rád věděl, jak na tom bude s emulátory od gb po psx.. :hm
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod lobo_72 6. 6. 2011 14:55

Může nějaký majitel, říct jak je to s tím repráčkem na zadní straně. Opravdu drnčí a hraje špatně, jak zmiňují v některých recenzích?
lobo_72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mar72 6. 6. 2011 16:54

Tak tady máme další recenzi http://www.svetandroida.cz/recenze-lg-optimus-black-p970-cerna-ziletka-201106
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod hawry1337 6. 6. 2011 18:27

tak repracek opravdu trosku drnci, staci snizit hlasitost pri zvoneni o jeden min nez max a je to v cajku. Jinak hlasim, ze u vodafone je v baleni nahradni kryt zadni se vzorem (Keith Haring - New York) a postradam vymenitelne polstarky ke sluchatkum. Baterie zvlast, sd karta uvnitr telefonu znakcy Sandisk.
hawry1337
Junior

Odeslat příspěvekod mar72 7. 6. 2011 05:05

A jak je na tom telefon co se týče kvality hovoru, to je první mobil za dlouhou dobu na který jsem v recenzi četl že zvuk je špatný?! Jaká je tvá praktická zkušenost?
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod hawry1337 7. 6. 2011 09:57

kvalita hovoru zatim nejlepsi co sem mel, jen upozornuji tot je muj prvni android (predtim milion s60 nokii a samsung soulb, N82 nakonec). Hlasitost velmi dobra, zvuk cisty pri hovoru. Nevim jak druha strana - mikrofon, to jsem neresil, nikdo si nestezoval.
Jen jedina vadicka na krase, pri spusteni fotaku aplikace nekolikrat spadla, resilo to znovu zapnuti telefonu.
NOVA nadherny, odezva a reakce svižná. Při psani textu na landscape blbnul mezernik a prepinani znaku (to je o zvyku jak briskem trefim- nejspise). Chce to zkusit nejakou jinou klavesnici sw, jestli mate nejake doporuceni, do PM pls).

Dalsi postreh, baterie pres noc, vypnute APNdroidem a vypnuta wifi rucne. Z 88 na 82% nejakych 7-8 hodin bez pouzivani. rom je original + par aplikaci, widgetu(baterka, apndroid,facebook4android).

edit: http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cislo=1970 zde root, ale ja ho testovat v nejblizsich hodinach, mozna dnech nebudu. najde se nekdo ostrilenejsi uzivatel androida s blackem??
hawry1337
Junior

Odeslat příspěvekod M6HE 7. 6. 2011 20:39

je to tiez moj 1.android hram sa s nim, a nez si ho zacnem finalne nastavovat chcem co to vyskusat. preto par otazok pre skusenych (vopred dik) :

pouzivanie defender juice resp. juice ultimate (platene) - k ultimate som cital jeden comment, ze plne vyuzitie je mozne pri roote a alternativ. romke. zatial pouzivam orig.LG rom bez root-u. do rootu som sa este neodvazil (neni cas studovat postup) - ma niekto stymto real skusenost ?

aky soft na spojenie mobil - comp (napr na prenos kontaktov zo stareho SE ? ) nieco na sposob LG pc suite al. podobne

moje dojmy: opat - porovnat tento moj prvy android viem len do miery kratkych skusani inych androidov po shopoch:
display parada. myslim,ze aj s 50% je pocas slnecneho dna citatelny vecer bohate staci aj minim. podsvietenie. rychlost - uplne perfektna. aj po stiahnuti asi 10 apk. z marketu - no problem.
vydrz to sa mi este tazko urcuje - kedze este ho nevyuzivam naplno ale odhadujem ze 24 hod plne zatazenych zvladne (samozrejme noc apod.) inac aktivnym nonstop zapnutym wifi, gps a nonstop zapnuty display (aktivne vyuzivany) s podsvietenim 0-50% sa vybil asi za 8-9 hod (otestovane raz)
Naposledy upravil M6HE dne 8. 6. 2011 14:29, celkově upraveno 1
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod pan smajl 8. 6. 2011 12:00

Telefon si mam v planu zakoupit, ale trochu mne znejistila zminka o haprujicim GPS v teto recenzi: http://www.svetandroida.cz/recenze-lg-optimus-black-p970-cerna-ziletka-201106

Mohl by se nekdo z majitelu vyjadrit ke stabilite a funkcnosti GPS? Telefon bych chtel s aplikaci c:geo pouzivat take hlavne na geocaching - tudiz idealne nekdo, kdo uz treba s timto telefonem keskoval. Predem dekuji.
pan smajl
Junior

Odeslat příspěvekod M6HE 8. 6. 2011 14:31

vcera som aktivne skusal gps, ale iba v aute . mne sla uplne bez problemov - pozicia sedela, vypocet alternativ.trasy pri zmene bol okolo 3-4 sek. ku geocach. sa neviem vyjadrit

nechcem opakovat otazku, ale ak ma niekto navod ako dostat kontakty z notasu (ulozene v outlooku, ale bez outlook konta - cize sa nedaju exportnut napr do gmailu) budem velmi vdacny
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod pan smajl 8. 6. 2011 21:00

M6HE: Dik za odpoved ohledne GPS. Uvitam i zkusenosti dalsich uzivatelu (hlavne pouzitelnost na geocaching). :)

Jinak, k tem kontaktum. Outlook sice nevedu, ale vsadil bych se, ze prece musi umet export v CSV formatu a tento soubor lze pak importovat do gmailu, ne snad? Tak zda se, ze ano, vygooglil jsem tento postup http://goo.gl/y1nzf
Ale je to tak trivialni a snadno nalezitelny postup, ze jsi ho asi musel zkouset a neco se nepovedlo. V tom pripade snad poradi nekdo, kdo s Outlookem dela.
pan smajl
Junior

Odeslat příspěvekod hawry1337 9. 6. 2011 12:46

GPS jsem zkousel instalovat, offline Sygic MM10 - nenacetl mi u okna v byte aktualni pozici :(, dale uz jsem jej neresil, zkusim jindy ve voze.
Dalsi poznatky, sekl se Gbutton - pri naklapeni+Gklavesa v zakladnich obrazovkach, nereagoval - pomohl restart tel. Pak k hodne casto pouzivanem widgetu jako je SwitchPRO - nereaguje na zapnuti/vypnuti GPS (vypnuti obcas se podari), prenos dat nereaguje (nahrazen APNdroid widgetem).
btw testovano na par levelech Samurai II a naprosta pecka, ovladani, grafika, sviznost! ****/5 :twisted:
hawry1337
Junior

Odeslat příspěvekod DngrsKuzle 9. 6. 2011 13:00

Jak je na tom sluchatkový výstup? Zkoušel jsem Desire a Desire S a v porovnání s Nokii N79 oba dost šumely. Samozřejmě to je nejznatelnější na nejnižši úrovni hlasitosti. Když tedy človek poslouchá večer a v klidu při malém okolních ruchu, je to znát.
DngrsKuzle
Junior

Odeslat příspěvekod hawry1337 9. 6. 2011 13:04

vyzkousim original LG pecky vs Porta a dam vedet...

edit.: k hlasovemu projevu - nadprumerne, zvuk cisty, vyrazny, typ sluchatek dodavanych v baleni u tel. jsou dobre, Porta sou jinde samozrejme(musel jsem zesilit, ale sum zadny az od 3/4 hlasitosti cca). Jeste mam nekde spunty od KOSS, s vyraznejsimi vyskami. Zkusim az je najdu.
zaverem na telefon to hraje velice slusne do sluchatek, LG hudebni prehravac obsahuje ekvalizer s mnozstvim stylu (cca 12-15)
hawry1337
Junior

Odeslat příspěvekod ,pno 10. 6. 2011 02:47

Jsem tedy na vážkách který telefon pořídit. Dnes jsem měl v ruce LG O2X a to je teda pro mě již obrovský přístroj. OB na prodejně neměli,tak snad to s ním bude lepší. Ale říkám si, krok stranou k LG, nebo jít vyšlapanou osvědčenou cestou Samsung Galaxy 1. generace.Oba to jsou plasťáky, teď už za stejnou cenu... Jak to vidíte? OB nebo SG I.? Prostě nevím :roll: Z S. Wave mám ještě navíc trauma kvůli Samsung kies. Takových telefonů a je čím dál těžší si vybrat ne kvůli tomu že je jeden lepší jak druhej, ale na každým je něco co mě odrazuje.
,pno
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor