LG P990 Optimus 2X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 5. 2011 07:10

pan_Lukas - při daném užívání, které jsi uvedl lze očekávat výdrž pohybující se v rozmezí 1 - 1,5 dne. Já osobně nabíjím denně, ale na této výdrží se projevuje skutečnosti, že jsem třeba i nějakou tu hodinu či více na internetu, pořizuji hodně fotek, stahuji aplikace a hry a data mám na pozadí.

Jinak příští týden bych rád vyrazil do Kladenského Britexu, abych zakoupil kryt. Tak jsem zvědav. Stejně nechápu, co je za problém osadit kryt míst plastu kvalitnějším plastem či kusem tvrzeného skla. Myslím si, že 8 MPx snímač si zaslouží lepší ochranu.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod izers18 24. 5. 2011 09:16

Hoj. Jine sklo jsem nenasel jeste:( Kazdopadne po mesici bez skla je tel minimalne zapraseny. Ohledne vydrze. 40min hovoru, 30sms a doba internetu,co pises = vecer kolem 22hod jsem na 25-30%. Nabijim pred spanim a pak nabijecku vytahuji
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod Kubyk002 24. 5. 2011 12:42

Hoy, mám všichni majitelé píšou že už mají aktualizovaný O2x na V10c jenže já mám furt jen V10b....a když dám vyhledat aktualizaci, tak mi to nic nenajde....nebo to musím dát přes PC program LG ?
jako ne že by mě to zatím nějak vadilo, nemám nějaké bugy či dokonce restarty, i když sem tam LG Domů přestává pracovat :D....díky...

carreaum17....taky nechápu proč neudělali to zadní skičko ze skla, či dokonce Gorilla Glass jako např N8....
ale tak doufejme, že LG to na výrobních linkách napravi, a pokud né oni, tak nějací kluci šikmoocí to zmáknou :D(nemyslel jsem to rasisticky, aby zase někdo neměl kecy :D)
Siemens MT50 => Siemens M75 => SE W800i => SE K770i => Nokia N85 => Nokia 5800 => LG Optimus 2X => Samsung Galaxy SII => Samsung Galaxy Note II
We live in times of SMARTPHONES & STUPID people!
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 5. 2011 14:51

Přesně no i když to stejně opraví, tak nás asi bohužel nemine investice do nového krytu. S tím stávajícím fotit je opravdu na dvě věci.

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Kubyk002 24. 5. 2011 15:49

mě se se stávajícím fotí vyníkajícně....to sklíčko jsem chtěl něčím ostrým "vyškrábat", ale nakonec ruplo, tak jsem ho vyloupal a žiju bez něj....a fotky first class :D
Siemens MT50 => Siemens M75 => SE W800i => SE K770i => Nokia N85 => Nokia 5800 => LG Optimus 2X => Samsung Galaxy SII => Samsung Galaxy Note II
We live in times of SMARTPHONES & STUPID people!
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod fastcrash 24. 5. 2011 21:44

Ahoj. nevite nekdo kde v tom telefonu najdu kolik jsem prenesl dat po internetu atd? nemuzu se k tomu dopatrat. a jak je to s tou verzi firmwaru v10c? me jak telefon tak program hlasi ze aktualizace neni k dispozici. díky
fastcrash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 27. 5. 2011 15:59

V10c se mi nabídlo pouze přes LG Suite. Telefon aktualizaci neviděl.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carismatico 27. 5. 2011 22:42

Až teprve aktualizace 10c má přinést plnohodnotnou funkčnost aktualizací i přes OTA (telefon).

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod BigT 28. 5. 2011 06:57

fastcrash píše:Ahoj. nevite nekdo kde v tom telefonu najdu kolik jsem prenesl dat po internetu atd? nemuzu se k tomu dopatrat. a jak je to s tou verzi firmwaru v10c? me jak telefon tak program hlasi ze aktualizace neni k dispozici. díky

V telefonu nevím, ale používám aplikaci Droidstats, která hlídá sms, hovory i net
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

SubNTB: Acer 1810TZ+SSD Intel 530 120GB

Mobil: Nokia 6.1
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod matejkubis 31. 5. 2011 00:01

Zdravim vas
ako je na tom toto LG ? nemam s touto zančkou ziadne skusenosti.. len čo známi na nu nadavali
a kedze mi skončil paušál kukol som aj po tomto phone
matejkubis
Junior

Odeslat příspěvekod izers18 31. 5. 2011 07:01

Nezlob se,ale to se nemuzes podivat na tech 6 stranek zpet? Vse mam napsane.
Pokud se ti libi,kup. Chybu rozhodne neudelas
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod matejkubis 31. 5. 2011 07:39

pozrel som sa .. ale nič som sa z toho podstatne nedozvedel
matejkubis
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 5. 2011 13:37

Řeknu to asi tak, pokud bych měl možnost znova zakoupit toto LG, neučinil bych jej. O2X těží pouze s dvoujádra, ale jinak nenabízí kdovíjak extra hodnotu - špatná výdrž, tichý reproduktor, průměrný fotoaparát, slabá RAM, displej se prosvítajícím osvětlením.

Galaxy S II je úplně někde jinde.

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 31. 5. 2011 15:06

a LG OB by sis koupil znova? Treba az bude za 8500,- tak za ty penize :-) nebo take ne...
pan_Lukas
Junior

Odeslat příspěvekod matejkubis 31. 5. 2011 15:15

carreaum17 píše:Řeknu to asi tak, pokud bych měl možnost znova zakoupit toto LG, neučinil bych jej. O2X těží pouze s dvoujádra, ale jinak nenabízí kdovíjak extra hodnotu - špatná výdrž, tichý reproduktor, průměrný fotoaparát, slabá RAM, displej se prosvítajícím osvětlením.

Galaxy S II je úplně někde jinde.

ano presne takuto odpoved som čakal :)
dakujem ulahčilo mi to rozhodovanie
matejkubis
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor