LG P990 Optimus 2X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod lubos1975 3. 6. 2011 11:41

Rozhodně ber Nokii N8, přestože mám android telefon, doporučuji Nokii.
To co vypouštějí výrobci z továren je opravdu jen kus šrotu. s neodladěným SW, dle papírů je HW na špici, ale ten SW to vše zprzní ....
Nokia N8 je odladěný , špičkový telefon.
Měl jsem Nokii N8 a já vůl ji vyměnil za HTC , přitom HTC je kus vyladěného železa, ale ten fotoaparát .... :-\
lubos1975
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 3. 6. 2011 12:33

to vi i malej kluk ze HTC neumi fotit, staci se zeptat, ja N8 resetoval dvakrat denne ze neco neslo, nebo ze se zasekl widget, nebo ze se nenacetl, uz bych ji nechtel :-) i se me spatne drzela v ruce...android jsem resetoval jednou za 14dni kuli ramce :) ale fotky ma N8 nej to je pravda ;-) mrknul bych jeste do sveta samsungu a LG ;-)
pan_Lukas
Junior

Odeslat příspěvekod petosak 3. 6. 2011 12:54

Dnes LG O2X posilam opet do reklamace. Uz po treti. Sice zavadu s restartem a vytuhavanim telefonu odstranili vymenou zakladni desky, ale ted zase nejde zapinat Wi-Fi a co je horsi, ztraci signal GSM. Nekdy najede treba po 5 minutach, nekdy ani po 10 a musim restartovat. Od LG nechci uz ani otvirak na konzervy!
petosak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodelin 3. 6. 2011 14:46

to jevěc nazoru,zřejmě si narazil na špatný kus ja jsem zatim neregistroval ani jeden restart,na 100% bych si ho koupil zase
kodelin
Junior

Odeslat příspěvekod petosak 3. 6. 2011 15:48

Ohledne restartu a tuhnuti souhlasim, ze to je vec HW a narazil jsem na spatny kousek. JENOMZE TECH KOUSKU JSOU TISICE !!!
Petici podepise jen cast nespokojenych a je jich uz tisicovka.
http://www.petitiononline.com/mod_perl/ ... i?LGO2XPrb

Co se tyce soucasneho problemu s WiFi, je to pravdepodobne diky updatu na v 10c. Ztratu signalu GSM jsem zatim u nikoho nezaznamenal.
Proc se ale tak stavim ke znacce LG neni to ze se jim nepovedl telefon, ale proto jak se stavi k zakaznikum. Trvalo 2 mesice nez uznali problem. Ted porad oddaluji vydani opravneho patche. Asi puvodne mysleli, ze to opravi SW. Me pomohla vymena desky. Pokud to uznaji oficialne, maji z ostudy kabat. Je to srabactvi. Ja uz LG nechci ani videt.
petosak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C3luar 3. 6. 2011 18:36

Tak ja radšej skutočne pôjdem to N8 ... U NOKIA som síce mal 1x servis ale to bol len vadný GPS modul. Ak berieme do úvahy že som mal 5800 XM a tá zo začiatku bola SW tiež na tom biedne.

Ale pôjdem do N8 ... potrebujem kvalitný telefón a tam sa mi páči aj dizajn aj funkcie (pre mňa hlavne fotoaparát ktorý využijem a HD video nepotrebujem viac ako 720p).

HW mi tiež nevadí Symbian odjakživa nepotreboval prehrané Mhz . A mám s ním celkom dobré skúsenosti. Aj keď sa mi teda páčil aj páči (WP7) som zvedavý čo s neho bude neskôr.
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 3. 6. 2011 19:00

jj pokud hodne fotis a tocis, tak N8 je jasna volba, fakt se stim daji delat super kousky. Je pravda ze symbian neni takovej zrout a HW jak ma N8 bohate staci, nekde jsem cetl ze ma jeste nejakou ramku jen pro system mysim 256MB ale ze to nokia neuvadi, nevim co je na tem pravdy :-) ale nedoporucuji ji kupovat za vic jak 8k, za 10 a vic je to pro opravdu nokiove labuzniky :-D

Zrovna ctu nejaky new clanecek :-) http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... korun.html

Za 7-8 uz je to celkem prizniva cena pro ten telefon, to uz schvaluji :tleskani
pan_Lukas
Junior

Odeslat příspěvekod izers18 8. 6. 2011 09:24

Doporučuji z XDA dát do tel novou camera.apk

1080p s 30FPS, 17Mbit bitrate a luxusní zvuk
720p s 30FPS, 13Mbit bitrate a luxusní zvuk

Uvažoval jsem o SGSII, ale po nahrání nove camera.apk je 2X pecka
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 10. 6. 2011 11:58

Ze začátku jsem z telefonu moc odvázaný nebyl - restarty, záseky, mizerná výdrž. Pak jsem ale investoval cca 280 Kč do Premium účtu na MoDaCo a udělal si vlastní ROM, bez kravin od LG, přetaktovacím jádrem a optimalizacemi (64MB RAM navíc, upravené video, GPS fix) a ejhle, telefon je jako vyměněný. Stabilní, rychlý, přes 3000 bodů v Quadrantu (bez OC!), výdrž skoro dva dny. Jsem naprosto spokojen a koupě už nelituji.

Optimus 2X je telefon pro geeky, nebo minimálně pro ty, co ví, jak si pomoct. Originál LG FW je děs a běs, ale telefon je po menší operaci vážně skvělý a nepochybuji, že s 2.3 bude na tom ještě líp. Nejdřív jsem litoval, že jsem nepočkal na SGS II ale teď jsem spokojen, že jsem 3000,. ušetřil :-)

-- 10. 6. 2011 12:19 --

izers18 píše:Doporučuji z XDA dát do tel novou camera.apk

1080p s 30FPS, 17Mbit bitrate a luxusní zvuk
720p s 30FPS, 13Mbit bitrate a luxusní zvuk

Uvažoval jsem o SGSII, ale po nahrání nove camera.apk je 2X pecka

Link? Je jich tam víc a já našel jen ty bez sound-fixu.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod izers18 10. 6. 2011 12:39

Link:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1090785

A mám v tel: Camera-1.1.3.4_44-96.zip (1.37 MB, 2862 views)

Tu ROM si udělal dle čeho? ;-)
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 10. 6. 2011 15:09

V kuchyni tady: http://android.modaco.com/content/lg-op ... ith-oc-uv/

ale vlastní ROM se dá udělat jen po zaplacení prémiového účtu za 9.99 GBP, dá se platit Google Checkoutem. Vyplatí se to, rozhodně.

EDIT: Teď jsem udělal Quadrant Test s přetaktovaným CPU na 1.4 GHz = Score: 3580 bodů. ROM od LG zřídka dosáhla 2700.

A to předesílám, že Quadrant neumí využít dvě jádra.
Naposledy upravil Fíla dne 10. 6. 2011 17:34, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, EDITUJ!
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BigT 10. 6. 2011 22:34

PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

SubNTB: Acer 1810TZ+SSD Intel 530 120GB

Mobil: Nokia 6.1
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod djrr 22. 6. 2011 14:04

Zdravím, mám tento telefon asi necelé tři týdny a měl bych pár dotazů:

1. Jaká rom je nejlepší? Zkoušel jsem oficiální, ale s tou šla hodně rychle baterka dolů a bylo tam plno kravin od LG, teď mám slick2x-f a poslední dobou se mi strašně dlouho zapíná lockscreen a telefon se sám vypíná, tak přemejšlim co tam zase hodim, uvítám jakýkoliv tip.

2. Neexistuje nějaký lepší ovladač foťáku, protože mi příjde že to fotí dost na prd, viz.:
http://pctuning.yc.cz/IMG005.jpg
http://pctuning.yc.cz/IMG006.jpg
http://pctuning.yc.cz/IMG012.jpg
ta fotka na vodě je focená s originální LG romkou, a ty 2 jsou s upraveným ovladačem foťáku z XDA tuším nějaký na lepší video, ale mělo to tuším i údajně zlepšit kvalitu fotek, což jsem si moc nevšiml. A když jsem koukal na galerii mobilmánie tak tam fotí optimus 2X úplně krásně, což nechápu viz. http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... mit=recent
Není to vada kusu? Nebo už opravdu nevím..

Předem děkuji za rady.
djrr
Junior

Odeslat příspěvekod RulezZzOr 22. 6. 2011 14:36

utri si sklicko zdruhe strany;]
RulezZzOr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 6. 2011 15:16

Nebo taky zkus fotit bez zadního krytu, jestli se nepletu, pár stránek zpět je tu několik příspěvků. uživatelé se zbavili toho sklíčka v krytu a mají hned lepší fotky.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor