LG P990 Optimus 2X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LassaL 27. 11. 2012 22:46

BigT píše:
Endedy píše:Co říkáte na to vcelku zbytečně velké místo pod displejem? Podle mě to trochu kazí dojem z telefonu.. :)

Je to proto, že jsou ve spodu stereoreproduktory

:-D
LassaL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doktor-rr 10. 12. 2012 19:23

Tak LG vypustila do Evropy Android 4.0.4 pro Optimus P990. Hurá :)
Mám již oficiální verzi a musím říct, že smekám klobouk, sice se čekalo dlouho, ale můžu říci, že mám nový telefon :) Je rychlejší, ramky mi na 2.3 klesaly i pod 65 MB volného místa a na ICS ikdyž už mám více aplikací nejdu pod 95 MB. Optimus UI3.0 se mi docela líbí a běží úplně bez jakéhokoli zasekávání. Celkově je tento ICS barevnější, líbivější než na jiných telefonech a tabletech co jsem kdy s ICS viděl. Pohráli si s tím opravdu hodně :)

Sice jsem čekal dlouho, ale vyplatilo se to. Mám ho 4 dny a zatím bez problému :)
Doktor-rr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pazuzu 27. 1. 2013 12:45

Ahoj,prosím tě,chtel bych se zeptat na par postrehu ohledne androidu 4 na optimusu 2x..Nekde sem cetl že pokud na zamcenem telefonu podržís prst,tak se jakoby zpruhlední display a ty vidíš na displaj,pripada mi to jako užasna vychytavka,je to pravda? Dale sem pak cetl ,že se i zlepšila kvalita fotografíí,můžeš to potvrdit? A jeste poslední otazečka,cetl jsem že jde fotit i pomocí zvuku "chees"..?Prijde mi že s androidem 4 je to uplne jiny mobil a premyslím o jeho koupi.Predem dekuji za odpověd.
pazuzu
Junior

Odeslat příspěvekod DapaCz 26. 3. 2013 20:59

Poraďte mi prosím...

Při záznamu videa FHD a zápisu na microSD se mi video trhá. Doporučte mi z vlastní zkušenosti nejlepší kartu 32GB pro LG990tku, aby se stačilo na ní to video zapisovat a přitom karta byla s tímto telefonem plně kompatibilní. Thanx...

dapa.jh@seznam.cz
DapaCz
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků