LG P500 Optimus One - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod somalec1 22. 10. 2010 15:31

Tak už ho mám konečně taky. Vypadá hodně dobře, třeba internetovej prohlížeč se s mojí bejvalou Arenou vubec nedá srovnávat, o 1000% rychlejší a propracovanější 8-)
somalec1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Goldak1 22. 10. 2010 17:25

Ty fotky nic moc a mam obavu ze nejake nastaveni cehokoliv to nijak nevylepsi. Je to vsechno jakoby v mlze, koruny stromu vzpadaji jako barevny flek. Vyvazeni bile spatne i kdyz to se da snad nastavit rucne. Chapu ze to neni fotoaparat ale i nektere starsi telefony delaly lepsi fotky.
Goldak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gaatpost 22. 10. 2010 17:33

A vy co ho mate, synchronizujete si kontakty s outlookom? je to vobec mozne?
Gaatpost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod babenka4 22. 10. 2010 18:00

pre Goldak1 : ahoj, vidim, ze sa dost vyznas, mozes mi napisat ako zisti clovek pred kupou MT aku sadu ma telefon aby splnala podmienky flashu 10.1 , konkretne som nikde nevidela pri tomto LG tieto udaje uvedene a v novembri ma vyjst HTC Gratia s dost podobnymi parametrami ako toto LG tak ako zistim ci ma vyhovujuce ARMv7 alebo len ARMv6 ? vopred dik za odpoved
babenka4
Junior

Odeslat příspěvekod MH71 22. 10. 2010 18:06

Tak to vypadá na fajn telefon, RAM super,displej postačující vzhledem k ceně,Android 2.2 ok, dokonce to má GPU. Mám jen jeden zádrhel, ale chápu, že už bych chtěl asi moc k poměru cena/výkon. Ten flash 10.1 tedy nepůjde kvůli architektuře procesoru-nemá ARMv7. Jsem laik a byl by to můj první Android, teď mám E66.Takže na tom telefonu nepůjde ani přes žádnou aplikaci přehrát video z netu typu stream.cz nebo třeba "týden mobilně".(trochu jsem v to doufal). Může to prosím někdo potvrdit s tím, že nejlevnější alternativa by pak už jen byl telefon typu HTC Desire a výš. Jen kvůli tomu videu z netu se mi nechce dávat cca o 5 tisíc víc. Ale asi alternativa není. Děkuji za vaše případné názory.
MH71
Junior

Odeslat příspěvekod martinkuc 22. 10. 2010 22:26

Ahoj,dnes jsem byl ny prodejně Vodafone pro Lg optimus one a bylo mi sděleno prodavačem že se se tento telefon často seká a zamrzá a že s ním mají jenom problémy,může napsat někdo kdo ho má jestli je to pravda?
martinkuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod babenka4 22. 10. 2010 22:39

pre Kessara zdavim a ak mozem mam 3 otazocky:

1/este raz chcem poprosit o vyskusanie toho flashu bola by som velmi rada, lebo som trochu zistovala a googlila a zistila som, ze tento mobil ma pozadovany hardware pre flash a strem videa. Je len potrebne k tomu aby Froyo prehral samotny stream, stiahnut na Markete FLASH 10.1 - tot vsjo a malo by to bezat je jedno co vyskusas, nieco z archivu niektorej TV

2/ako funguje ta aplikacia od LG App Advisor da sa z nej aj stahovat aplikacia, alebo je to len ukazka najpopularnejsich aplikacii?

3 neseka sa prilis a nezamrza? toho jedineho sa bojim, mala som LG Arenu a ta mrzla jedna radost a teraz uz asi poznas aj jeho optimalnu vydrz, aka je? Tento LG vyzera celkom slusny fonik za ten peniaz a mam o neho zaujem, preto tie otazky. Moc ti dakujem

pre Goldak1

neviem kde si zobral tie parametre ale na tejto stranke http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2 ... ptimus_one
su uvedene jeho plne parametre a hovoria o niecom inom,

aj z tohoto vidiet aky ma CPU a ten ma pozadovanu sadu ARMv7


LG P500 Optimus One
Release Date: October, 2010
OS: Google Android 2.2
CPU: 32bit Texas Instruments OMAP 3630, 600MHz
Memory: 512MiB ROM
Display: 3.2" 320x480 pixel color transflective TFT
Cellular Phone: GSM850, GSM900, GSM1800,..
Physical Attributes: 59 x 113.5 x 13.3 mm, 129 g
babenka4
Junior

Odeslat příspěvekod tondbar 23. 10. 2010 05:40

zdravím taky uvažuji o tomto mobilu a mám dvě otázky, jakou navigaci používáte na tenhle typ? a taky jednu důležitou dá se u tohoto mobilu vypnout ten příšerný zvuk fotoaparátu? už jedno lg mám a u něho to nejde, je to celkem důležité nechci aby se na mě všichni v okruhu 10 metrů otočili když chci něco vyfotit :-D díky
tondbar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MH71 23. 10. 2010 08:15

pro babenka 4: klikl jsem na ten odkaz a já tam vidím CPU: Qualcomm MSM7227, CPU Core: ARM1136EJ-S, Instruction Set:ARMv6. Možná mám po ránu halucinace, ale OMAP3630 a ARMv7 tam nevídm, můžeš to prosím ověřit. Dík. Pokud jde o nějakou aplikaci, tak o tom nic nevím, ale jsem spíš skeptický. Myslím, že toto vyřeší bohužel až ten HTC Desire. Ale samozřejmě se mohu mýlit.
MH71
Junior

Odeslat příspěvekod toybox 23. 10. 2010 09:00

http://www.youtube.com/watch?v=TEBu-gdUVoY

sice v itelstine, ale obraz ma dobrou kvalitu.
toybox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lusifer 23. 10. 2010 10:20

HTC Wildfire má flash a umí přehrát videa Stream.cz...
Naposledy upravil Fíla dne 23. 10. 2010 17:45, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
Lusifer
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 23. 10. 2010 11:40

Mám HTC Wildfire a ten přehrává videa stream.cz úplně normálně.
Naposledy upravil Fíla dne 23. 10. 2010 17:45, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toybox 23. 10. 2010 14:36

Stream.cz me v zabudovanem prehravaci bohuzel nefunguje, youtube ale jde bez problémů.
toybox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MeeB 23. 10. 2010 17:20

Čau taky přemýšlím nad koupí tohoto stroje, ale s chytrými telefony nemám zatím žádnou zkušenost, takže potřebuju vědět jestli můžu s androidem (resp. s P500 :D ) existovat bez nějakýho internetovýho tarifu? A ještě..výše byla zmíněna relativně vysoká poruchovost tak jak to vydíte vy kteří ho používáte? dík
MeeB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod babenka4 23. 10. 2010 17:30

pre MH71: sorry, ano mas pravdu, Optimus One ma ten CPU ako pises s nizsou sadou ARMv6, osparavedlnujem sa , ale mala som otvorenu aj inu stranku s mobilom LG Vortex, ktory podla vsetkeho pride na trh v novenbri /listopad/ ale neviem ci aj na nas trh a tento ma ten procesor ako som uvadzala OMAP630 s ARMv7 je tam v porovnani s Optimusom One a to ma pomylilo a skopirovala som tu druhu stranku
s http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2 ... ptimus_one

Este raz sa ospravedlnujem.
babenka4
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků