LG P500 Optimus One - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod JirkaCV555 4. 10. 2012 12:41

Takže by bylo vhodnější výraz "dnešní požadavky" nahradit výrazem "moje požadavky". Mě celkem vyhovuje. Sice jsem pod rootem musel vykopat blbosti jako twitter a facebook, abych si uvolnil paměť, ale jinak spokojenost. Mimochodem, mě se AB nesekají, ale zase takový hráč nejsem.
JirkaCV555
Junior

Odeslat příspěvekod polda 4. 10. 2012 18:19

Většina nových aplikací se do tohoto stroje už nedostane a nemusí to být zrovna hry.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2012 23:32

no tak dneska jsem to byl prave vcas vratit na prodejne ,2 leta zaruka skoro presne na den. zkusil jsem tovarni nastaveni a vysledek uplne stejnej.
i kdyz se smazali vsechny aplikace a uvolnila pamet, po nainstalovani nekolika aplikaci vypovedel tlf opet sluzbu ze uz nebude instalovat na sd kartu, volno tam bylo 50 MB. po restartu pulka aplikaci zmizela a zustali jen polomrtvy ikonky.
uz jsem byl rozhodnutej pro novej a to lg optimus l7 a prej je to stejny co se tyce softu ,hruza .
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod ferokulda 31. 10. 2012 19:03

Zdravim.
Nemáte někdo u Optimusu One problémy s tlačítkem zpět? Blbne tím způsobem, že po zmačknutí se provedou třeba 2 kroky zpět, někdy i 3, někdy 1 jak má být. Přitom tlačítko se mačká normálně, není tedy vymačkané nebo tak něco. Počítám, že to není SW závada a problém bude přímo v tlačítku. Lze jej nějak vyčistit?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2012 21:37

Teď se mi aktualizoval TMO softw na V20c ale furt jen GB . Je to trošku rychlejší.

Edit:sorry sem to nepatří.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod juspett 14. 11. 2014 22:49

Zdravím, poradí někdo? Mám na kartě cca 440Mb místa a nejdou stáhnout aplikace a ani aktualizace z důvodu málo místa ne externím úložišti. Dá se s tím něco dělat? Dík
juspett
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 11. 2014 22:53

V interní paměti máš kolik místa?
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod juspett 15. 11. 2014 10:11

23Mb, ale je to různé bývá i víc.
juspett
Junior

Odeslat příspěvekod polda 15. 11. 2014 10:55

Tam to musis uvolnit , chyba neni v karte ale v popisu, externi memory je myslena vnitrni pamet na aplikace.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 11. 2014 11:30

23 MB je zoufale málo.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod juspett 15. 11. 2014 13:25

ach jo, ale dík za pomoc.
juspett
Junior

Předchozí stránka