LG P500 Optimus One - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod geondra 19. 10. 2010 19:50

Mě dnes přišla taky sms,že balík je na cestě a dnes večer na e-shopu odstrnili šedou ikonu Není k dispozici. Tak tu snad zítra bude...
geondra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kessara 20. 10. 2010 16:42

Tak to prave vybaluju a uz z krabicky se smeje udaj 512 MB RAM, coz si myslim ze je na pristroj za 5000 vynikajici hodnota. uvidime dal :)
Kessara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 20. 10. 2010 17:25

woow super, pak napiš jaké je zpracování, jak je rychlej předem diky
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod absoluth 20. 10. 2010 17:29

A vydrz !! :)
Plus by me zajimal reproduktor - kvalita :) :oboze
absoluth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 20. 10. 2010 17:31

pokud bude mít grafiku jak gt540 tak si myslím, že nebude mít problém s hrama typu N.O.V.A.
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Suke001 20. 10. 2010 17:53

v patek ho taky budu mit uz se nemuzu dockat :-) napis nejake info pls :-)
http://www.flickr.com/photos/95902780@N04/
Canon 60D lover

Studio monitors Alesis m1 active 520 a Adam T5V
Superlux HD660 headphones s velorové náušníky
Suke001
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kessara 20. 10. 2010 18:00

Zpracování..tyhle věci neumím moc hodnotit, každopádně povrch mimo dislej je jakoby lehce pogumován, takže telefon neklouže v ruce a celkem dobře se drží.
Rychlost mi subjektivně přijde jako velmi svižná, včetně bootu, ale je to můj první android takže srovnávám s windows mobile v htc touch pro, které bylo ve srovnání až nechutně pomalé.
Výdrž - za ty 2 hodiny co ho mám těžko říct ;-) ale díky 1500mAh baterii snad bude slušná.
Kvalita reproduktoru mi přijde jako klasický mobil, trochu snad chybí basy a na nějaký vážnější poslech to není, ale od toho máme 3,5mm jack.
Grafiku nevím jakou má, ale v Neocore benchmarku dá 45 fps, takže asi to bude na úrovni GT540.
Jinak na rychlo stažený prográmek na systémové info hlasí cca 250 free ram po startu.

Jediné co mě trochu mrzí je trochu nešťastný způsob vkládání paměŤové karty. JEdnak je pod zadním krytem ale systém hlavně připomíná spíš košíček na sim kartu, ne klasický slot jako na většině telefonů. Zítra bude mít křest ohněm v práci, tak uvidíme co vydrží v provozu včetně netu, mp3 atd.
Kessara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 20. 10. 2010 18:03

díky, kdyby si třeba narazil na nějaký záseky nebo chyby tak napiš díky
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major_Sky 20. 10. 2010 21:11

Kessara díky moc za první dojmy... SUPER a budu se těšit na další postřehy!

btw. pro srovnání jsem mrknul jak jsou tom s rychlostí grafiky nějaké ostatní phony:

Neocore score:
55.7 FPS ... Samsung Galaxy S
45.0 FPS ... LG Optimus One P500
26.5 FPS ... Nexus One
26.5 FPS ... HTC Desire
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 20. 10. 2010 21:19

mozete tam niekto skusit nahrat asphalt 5, alebo hawx, proste daco s D grafikou od gameloftu a podporou multitouch?
ide mi o to ci to vie tato lgina rozchodit.
vopred thx

a este otazocka - telefon od vodafonu je blokovany? a je tam nejake brandovanie(vo vnutri softu)? vonkajsi brand by mi nevadil ani tak ako vnutorny...Uvazujem ze ked budem pred vianocami v cr tak by som ho tam zobral, predsa len je o cca20-30€ lacnejsi ako u nas v sr
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 10. 2010 22:52

tak dneska jsem si ho objednal po tlf, bych nevydrzel cekani az do patka na prodejnu. tak jsem zvedavej co vydrzi a zvladne , kdyz na gt540 optimus jdou takovy hry
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod babenka4 20. 10. 2010 23:34

to Kessara:zdravim....mala by som jednu otazku: Ako zvlada flash - konkretne ma zaujima ak by si bol tak dobry a ochotny vyskusat trebars na stranke TV PRIMA ci prehra z archivu napriklad TV noviny alebo nejaky serial a ci to prehra plynule bez sekania? Moc dakujeeeem a prajem pekny dnicek
babenka4
Junior

Odeslat příspěvekod Kessara 21. 10. 2010 08:24

Telefon blokovan neni, mam tam simku o2 a bez problemu. Vnejsi brand neni, jen v romce logo vodafone pri bootu a preddefinovane APN pro vodafoni internet a mms
Vic jsem nenasel. Ten flash jdu zkusit.
Kessara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod handuk 21. 10. 2010 14:33

Je při koupit u vodafone k P500 i záruka? Nemůžu v jejich e-shopu najít jestli se k němu váže záruka nebo ne. Bylo by to hodně divný kdyby ne, ale pro jistotu se vás teda ptám.
handuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod toybox 21. 10. 2010 14:56

myslim ze zaruku musi z povinnosti od statu rozhodne davat pri prodeji noveho mob. telefonu jakykoli prodejce.
toybox
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků