LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 24. 3. 2011 14:55

No vzhledem k tomu nízkému výkonu to ani nikdo nikdy nezkoušel jestli to jde nebo ne. Takže v tuto chvíli to nejde ale nic není nemožné. Třeba Na samsungu Jet který má původně Touchwiz se android spustit dá, ale ten samsung jet má 800mhz procák aréna něco kolem 300...
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koman666 24. 4. 2011 20:58

Zdravím všechny areňáky. Neví někdo která je nejnovější verze firmware? Mám Win7 hack verzi 1.1 má někdo novější? Android se do tohoto mobilu asi nikdy nedostane, co?
koman666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skrizak 25. 5. 2011 21:05

Zdravím, mám s arenou takový menší problém. Osobně nejsem vlastník tohoto mobilního telefonu ale pouze ho opravuju kamarádovi. Koupil jsem LG ARENU na ND a použil z ní základní desku ( horní část . . tam kde je čtečka karty SIM). Po zapnutí telefonu mi to píše ,,version mismatching". Prý je to nějaká chyba ve FW. Prosím o radu, jak mám tuto chybu napravit, popřípadě jak ten FW nahrát. LG SW UPDATE mi mobilní telefon nepřipojí. PC siute také ne. Děkuji za odpovědi.
skrizak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 26. 5. 2011 05:41

Zdravím, dostal jsem tento telefon s nefunkční dotekovou vrstvou a majitelka by z nej potrebovala vytáhnout kontakty, treba na SIM. Existuje nějaký způsob, jak je z telefonu vytáhnout ven?
Nemám s LG prakticky žádné zkušenosti, tak nevim jestli lze použít nějaký "Suite", nebo třeba nějaký způsob virtuálního ovládání telefonu skrze PC (něco jako je u WM telefonů)
Mám k dispozici USB kabel a na telefonu zapnute bluetooth, ale stejně nemohu bez doteku spárovat žádné zařízení.
Ještě poznámka, nerad bych, aby se mi její kontakty z Areny smíchali s mými kontakty v Outlooku.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skrizak 26. 5. 2011 07:25

Pokud chceš, mohu ti jednu dotykovou vrstvu prodat a můžeš to majtelce opravit :)
skrizak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 26. 5. 2011 14:01

Už jsem přemýšlel i o této variantě, jaka by byla cena? Je digitalizer nový, nebo zbyl z nejakeho telefonu?
Kdyztak se domluvime po mailu. Zelych@seznam.cz
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0x00 2. 6. 2011 12:47

skrizak:

Není to chyba ve FW, prostě jsi vyrobil guláš z různého HW a FW.
Můžeš to zkusit přehrát přes LG-Utils (což asi nezabere) nebo více opruzoidněji přes GSMulti, což by však zabrat mělo - dají se tak oživit i zcela tuhé Areny. Návody a řešení problémů nalezneš zde: - odkazy na fórum plné warezu odstraněny -
Naposledy upravil myšpulín dne 2. 6. 2011 13:27, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněny odkazy
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod dikfi 29. 6. 2011 00:45

Nazdarek,tak jsem se po dvouvletech rozloucil s Arenou a koupil jsem si Samsung Wave II. Ne ze bych chtel delat reklamu,ale s timhle telefonem jsem naprosto spokojenej,je to muj prvni smartphone a lip jsem asi vybrat nemoh:D
Ale Arenka zustane doma,preci jenom me stala tolik nervu ze bych se ji nedokazal zbavit:D
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod Bloodrider 23. 8. 2011 11:51

Ahoj, mam takovej dotaz... Dostala se mi pod ruku km900, ktera potrebuje jeste jednu (ctvrtou) uznanou reklamaci... Nechce se mi procitat cely forum, ale o dve stranky zpatky jsem cetl o odpojeni pri flashi a asi zkusim... Jenom nechapu, proc neuznali to, ze pri poslechu hudby telefon zacina telefonovat (asi poslednimu volanymu) kontaktu... Teda, do reklamace to davala moje holka a nevim, jak chybu popsala, a proto bych rad pozadal o radu, jestli se to nekomu dalsimu stava (pri trose googleni jsem nasel, ze jo) a jak to presne popsat pri reklamaci, aby se jim to opakovalo na 100%, pripadne jestli to vubec nekomu nekdy uznali... Dik...
Bloodrider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bloodrider 24. 8. 2011 18:55

Tak zkousim odpojovat pri flashi, ale potvora porad funguje... Nemate nekdo poneti, kdy by to bylo zahodno odpojit? A snad flashuju spravne, pouzivam LG utils, ten pak spusti nejaky program od LG (B2CAppSetup), firmware jsem necim jinym extrahoval z kdz souboru do cab... Bezi mi tam nekolikrat progress bar do 100% a dole je log, tak to vypada, ze to funguje...

Jinak predchozi prispevek bych editoval, ale nevim proc to nejde...

Diky za pripadnou pomoc...

EDIT: koukam, ze tohle je jenom aktualizace a ne flash (rekneme ze se neformatuje pamet), na flash je potreba GSMULTI, tak uz to snad pobezi (resp. nepobezi)... :)
Bloodrider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chaarliiee92 26. 8. 2011 11:22

ahoj...našel by se někdo, komu doma přebývá zbytečně sluchátka a instalační CD od Areny nebo již nepotřebuje? Jestliže jo, tak bych odkoupil...Díky za pomoc, Kája
chaarliiee92
Junior

Odeslat příspěvekod ikski 17. 9. 2011 16:30

to Bloodrider :

podobnou zavadu s tim volanim pri prehravanim muziky jsem mel taky ale v mem pripade za to mohli sluchatka . Samo se mackalo tlacitko pro zesileni a tim se vytacel naposledy pouzitej kontakt
ikski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod harry16 11. 10. 2011 18:01

Ahoj,
Mám problém...mám LG KM900 Arena a měl jsem starý firmware tak jsem ho chtel preinstalovat, ale jakmile jsem ho preinstaloval tak mi to ukazuje Zámek SIM/USIM...
Mohu s tim něco dělat? Zkusil jsem přeinstalovat na dalsi FW a je to to samý...bez simky normálně mobil běhá...
harry16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0x00 15. 10. 2011 13:14

Bylas krásná, na svou dobu výtečně vybavená a množstvím funkcí na špici.

Mohla ses dožít vysokého věku, kdyby ti bolístky ošetřil tvůj stvořitel z Koreje. Již nebylo v mých silách udržovat tě při životě, budiž proto vysvobozena odchodem do křemíkového nebe.
XPERIA RAY bude novým paprskem v mém životě a důstojným nástupcem tebe, milá Areno, již dávno přede mnou pohřbená ignoranty z LG.

Vypni se v pokoji.

;-)
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod dikfi 25. 10. 2011 16:26

0x00: Jo,taky jsem menil po vice jak dvou letech,chtel jsem zkusit OS bada od Samsungu a oproti Arene jsem nad miru spokojen:o) Ale pryc jsem ji nedal:D
dikfi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků