LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Loader 23. 10. 2018 12:01

planetoid_LV426 píše:Pokud tyhle veci pises o G7, to bych chtel videt, co bys psal o S9 treba. Nemas nahodou spatny kousek nejaky? Jsi prvni majitel co vidim, ze pise takove veci.

Ani ty, ani Tazz, ani panrt G7 nemáte, proto tady žádné reálné zkušenosti nejsou.
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deawon 23. 10. 2018 13:15

U LG je průšvih především v tom, že není marketing. Vlezete do elektra a všude Iphone, Huawei, Honor a Samsung. Docela bych si chtěl osahat G7, lae nikde prostě není :(
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 23. 10. 2018 14:01

Máš týden G7 a dělat takové závěry? Wut a co zkusit ještě Manuál nastavení foťáku? A tak.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod David79 23. 10. 2018 14:08

Zdravím..nebo fotečku či foto z videa automatem třeba krajinky, jestli to přesaturování je tak velké? ;-)
David79
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 23. 10. 2018 14:26

Na netu mas samplu hromadu, foti dobre, lip jak P20pro.

Vsak je problem si telefon koupit a pripadne vratit? V celem tom hnusu jmenem Praha nikde nemaji G7? Ale notak :)

Jak ten trouba vi kdo co ma a nema, G7 si muzu kdykoli pujcit, nemusim ji vlastnit, abyvh s ni mohl mit zkusenosti.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod luisman 23. 10. 2018 14:42

Tak hlasím první problém, popravdě nevím co s tím, asi reklamace.
O víkendu sem měl pád na kole, spadl sem na kapsu kde sem měl G7. Telefon v pouzdře neměl ani škrábanec, bez poškození, jel sem dál. Ujel sem ještě cca 40km, kde sem na mobil fotil a slyšel sem notifikace, beželo endomondo. Po vyjíždce mi zvonil hovor, ale nikoho jsem po zvednutí neslyšel. Doma jsem narazil na další drobnosti a zjistil sem, že už ani nezvoní ani nepřehrává audio. Zkrátka totálně odešel zvuk, sluchátka telefon neregistruje. Vúbec mi to nedává smysl. Zřejmě SW bug jestli to má souvislost s tím pádem, těžko říct. Samozřejmě sem zkusil Factory reset, ale žádná změna. Akorát ramek je ted nějak moc volných, skoro 1,5Gb. Má někdo nějaký nápad, co zkusit? Jinak reklamace to jistí.
luisman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 10. 2018 14:44

Zřejmě sis poškodil reproduktor tím pádem, reklamace
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod luisman 23. 10. 2018 14:59

jak píšu, ještě to nějakou dobu to zvonilo. Přece by se nepoškodil hlasitý reproduktor, sluchátko a jack...
luisman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 10. 2018 15:18

Však ano, tím nárazem odešlo něco ve smartphonu, problém hw, reklamace
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roy1 23. 10. 2018 15:33

Sw bug? Reklamace na foun po pádu? Ale no tak....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 10. 2018 15:52

Reklamaci zkusit může, pokud není telefon viditelně poškozen, jinak každopádně servis
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dropadred 23. 10. 2018 17:55

panrt píše:Máš týden G7 a dělat takové závěry? Wut a co zkusit ještě Manuál nastavení foťáku? A tak.

Aké závery? Toto nie je diplomovka s nekonečnými analýzami, to, o čom píšem sa nezmení zo dňa na deň. A čo s manuálnym nastavením? Ten režim nemá zmysel, rovnako ako pri automatike aj tu človek mení tak akurát kompenzáciu expozície. Chceš meniť ISO? Milé ale dostatočnú rezervu, pokiaľ to už proste neudržíš (pridlhý čas uzávierky) veľmi nemáš, a ak, tak len pri veľmi silnom svetle, kde sa automaticky stiahne ISO tak či tak. Nehovoriac o tom, že kontrolu nad finálnym časom uzávierky máš práve pomocou kompenzácie expozície (EV). A kedže clonu meniť nevieš, tak to absolútne nemá zmysel.

David79 píše:Zdravím..nebo fotečku či foto z videa automatem třeba krajinky, jestli to přesaturování je tak velké? ;-)

Ako ti fotka akobo video z telefónu pomôže vidieť presaturované farby displeja? Ak odkazuješ na desaturované fotky u RAW, tak
Manual (jpeg) - https://photos.app.goo.gl/HYgaC9FVuv4Xd9yaA
Manual (raw) - https://photos.app.goo.gl/i5dEfcRF9AFjkXUj9
a pre porovnanie záber z Gcam - https://photos.app.goo.gl/pg84iprHnFYgAjPp8 .
Audio-GD R2R-11 > Mr.Speakers Alpha Dog; Dragonfly Red > iBasso IT01
dropadred
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marlo79 23. 10. 2018 18:45

dropadred ak by si mal moznost zobral by si skor nieco ine? Uvazujem nad G7 ale nie som plne rozhodnuty.
Marlo79
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 23. 10. 2018 18:58

Pomer cena/vykon. 3.5mm jack Sd karta i kdyz zase jenom 64GB. Skoda male baterky. Ale zabtu cenu moc lepsich mobilu neni. Pro me je nevyhoda ze si ho nemuzu nikde vzit do ruky. Nevite o prodejne kde by ho meli vystaveny?
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod David79 23. 10. 2018 19:09

Děkuji za fotky..a ano, jde mi o přesycené či přesaturované snímky. V recenzích jsem četl, že fotoaparát v automatickém režimu dělá docela věrné fotky, je tomu tak i při natáčení videí? Proč se ptám, na netu jsem našel toto srovnání..
G7 vs. S9.jpg

..je to náhled z videa recenzovaných telefonů LG G7 vs. Samsung S9, je možné že G7 dělá při natáčení až tak nereálné barvy? Děkuji
David79
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor