LG V40 - OT

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 14. 10. 2018 15:27

Tazz1 píše:Fotky srovnatelné? To bych neřekl. O třídu výše jak jabko. Proto je tam ten odkaz, aby se člověk mohl podívat a nesázet názory od stolu.


Já se podíval, a nekoukal jsem na ně na obyč TN panelu, takže bych být tebou neurážel. Názory jsou všechny subjektivní a rád si počkám na nějaké lepší testování, kde se ukáže, kdo měl pravdu ;)

Do té doby si fanatizujte jak chcete.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 14. 10. 2018 20:53

Samozřejmě, že jsi na to koukal na tom nejlepším co je na světě k dostání, jinak bys přece nemohl tvrdit to, co tvrdíš. A ještě jsi zapomněl říci "heč" . Nikdo nefanatizuje, ale na rozdíl od jiných ani neplácá nesmysly. Tak si jdi koukat na své superzařízení a nemíchej se do debat, kde si jen zbytečně chceš poměřovat pindíka.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 14. 10. 2018 22:14

Je to iOvce a prostě nesnese že LG V40 drtí ten předražený krám co má jen a jen problémy :D ale tak co nechme tu ovci at si pláče že si koupil takový krám co má mnoho problémů.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Tazz1 15. 10. 2018 06:28

Přesně tak. Tuhle logiku některých nechápu. Taky nelezu do sekce Samsungu nebo jabka, abych tam hanil.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 10. 2018 07:31

Opět špatně. Nemám jablko ;). S váma to klucí nemá cenu. Jeden vám sem napíše, že V40 "nedrtí" iPhone a vy se hned sesypete, tomu říkám úroveň.

Klidně se můžeme někde potkat a vyříkáme si to jako chlapi s chlapama, ne? :)

PS: a nikdo z vás dvou chytrolínů nemá ani V40, ani XS, aby mohl objektivně posoudit, že jo, klucí moji? :) Tzn. veškeré vaše argumenty ohledně hanění či nějakého objektivnějšího porovnání mají téměř nicotnou hodnotu.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 15. 10. 2018 08:43

Však jsem psal Samsung. Máš problém s psaným textem? A ty V40 máš? Ne...pak jsou tvé hlášky podle tvé logiky stejně nicotné jako ty naše. Ale pořád nechápu, proč jsi tady a proč máš takovou potřebu nás přesvědčovat? Nechceš se vrátit ke svému Samsungu a budeme mít všichni klid? Prej chlapi s chlapama, tohle pobavilo...zřejmě se sypeš ty. Myslíš, že mám chuť a hlavně čas na takového Brouka Pytlíka jako jsi ty?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 10. 2018 09:34

Už vidím v tvém profilu LG G6, je mi to všechno jasné. Já "brouk pytlík", si na tebe klidně čas udělám.. :)

Ze zprávy jsem pochopil, že tohle je váš LG píseček a já, protože nemám LG, tu nemám co dělat? LOL :-D Tazzi, vychladni. Ještě počkám na panrta, až mě mě označí iOvcí a planetoida, že jsem provedl zločin, když jsem si nepořídil LG G6.

Shrnu to, abychom to nemuseli již rozebírat: Proti V40 nic nemám, ale tvrdit, že V40 drtí XS, je velmi sebevědomé a myslím, že přestřelené. Rád si počkám na podrobnější testy a příjemně by mě překvapilo, kdyby model V40 byl lepší než XS.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 15. 10. 2018 11:23

LOL loader. Pubescentní zkratky, pak je vše jasné. Oligofrenní příspěvek, kdy se dotyčný podivuje, že na LG vlákně má někdo G6 telefon. Poté stihne urazit všechny kolem. Vidíš a budeš se divit, ale já tvůj Samsung pomlouvat nebudu. Ale to asi tvé nevyspělé vidění nedokáže pobrat.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 10. 2018 11:30

Tazzi, ty jediný se tu snižuješ k úrovni osobních útoků. Jak jsem řekl, rád se s tebou potkám a vyříkáme si to. Očividně máš v životě něco, co vyústilo v tohle chování na internetu, rád ti to pomůžu srovnat.. :) Můžeš mi i napsat SZ, pokud chceš sdělit přímo něco mě.

Podivuji se, že někdo bojuje za V40 v LG vlákně a nemá V40. Buďme přesní, Tazzíčku. Jen tak dál.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 15. 10. 2018 12:15

No ty jsi opravdu exot. Ale aspoň bavíš.

-- 15. 10. 2018 13:33 --

Nicméně nechtěl jsem být netaktní. Až teď mi došlo, co pořád myslíš tím jak se vnucuješ a chceš mě někam vytáhnout. Jako "chlap s chlapem". Promiň, ale jsem plně na holky. Nicméně jistě najdeš. Pak je mi jasný i ten Samsung. Prostě těch ukazatelů bylo vícero, jen jsem to neviděl. Promiň...
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 10. 2018 14:03

Nazývat druhého diskutéra homosexuálem, no.. už nemáme rok 2006.

Loader píše: Očividně máš v životě něco, co vyústilo v tohle chování na internetu, rád ti to pomůžu srovnat..


Tohle pořád platí, dál se ponižovat, či být netaktní, není třeba ;)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 15. 10. 2018 15:49

Nestyď se za to, nemáme rok 2006. Nicméně tvůj projev plný zdrobnělinek a evidentních výzev hovoří jasně. Pokud s tím máš problém, tak já ale s tebou určitě nikam nepůjdu. Ale věřím ti...to dáš.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 15. 10. 2018 18:10

Lidi klidně te se, Loader ať si myslí své, je to blázen že tvrdí opak, prostě LG zas dokázalo že umí udělat super telefon a že dokáže zatapet konkurenci a nyní dokonce i překonává ve foťáku, tohle LG potřebovalo, teď ještě baterie a je to.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 17. 10. 2018 09:03

Dotaz: nestálo by za to sloučit obě vlákna do jednoho?

LINK: viewtopic.php?f=1865&t=1292301
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 17. 10. 2018 09:11

Kdepak, tohle mělo být smazáno, viz příspěvek moderátora:

opasino píše:Téma promazáno od nesouvisejících dohadů.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků