LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod David79 16. 7. 2018 19:43

Porovnání tří fotomobilů..Huawei P20 Pro vs LG G7 ThinQ vs iPhone X, je dobře znát podání barev a ostrost snímků jednotlivých telefonů. ..tohle srovnání je docela pěkně udělané. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=xyUn9dCNr6k
David79
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 16. 7. 2018 20:22

Pán je vtipálek, na komprimovaném YT videu nepoznáš absolutně nic, musel bys stáhnout fotky v originální velikosti 1:1 a podívat se na pořádném monitoru, abys mohl objektivě říct, co líp fotí.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod David79 17. 7. 2018 04:04

Ano, samozřejmě že máš pravdu ALE ze všech videí co jsem viděl, mi právě toto připadá že je nejblíže realitě, zvlášť ten výřez z fotografie. ;)
David79
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 17. 7. 2018 05:49

Zrovna jsem to chtel napsat, z videa opravdu nepoznate kvalitu fotek, usmevne takove srovnani.
To je jako to srovanavat to na plose/displeji mobilu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferokulda 17. 7. 2018 06:42

David79 píše:Noo..muj dalsi adept na nastupce za moji G3 je Xiaomi Mi 8, mu hraje do karet lepsi cena a dost slusny fotoaparat. Zase oproti G7 ztraci na vodeodolnosti, urcite display (mam hodne spatne zkusenosti s AMOLED u S7, kde jsem hned dva telefony musel vracet), no a urcite format foceni kde 16:9 je pro me nejlepsi volbou. ..tak nevim.


Jaký konkrétně vady/problémy jsi s AMOLED displeji měl?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod David79 17. 7. 2018 07:25

U prvniho kousku S7 byla horni polovina display normalni a druha naruzovela, no a u druheho byl rovnou cely display do odstinu ruzove. Telefony jsem kupoval..jeden v zari a druhy v listopadu minuleho roku, no a to kazdy v jinem obchode.
David79
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 7. 2018 07:30

Test LG G7 ThinQ: Top smartphone jedinečný v mnoha ohledech

https://www.zive.sk/clanok/133484/test- ... -ohladoch/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maciakba 17. 7. 2018 10:01

dost ma prekvapuje ze u sirokaca zmenili ohniskovu vzdialenost a snima mensi uhol proti G5 a G6....
tak teraz neviem ci radsej nezoberiem staru G6
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 17. 7. 2018 10:44

To je otázka, jestli to, co G7 přináší navíc, stojí (momentálně) za dvojnásobnou cenu oproti G6.

Každopádně je to pecka telefon a dle mě opět porazil Samsung (S9), stejně jako loni G6 v minisouboji porazila S8.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod roman II 17. 7. 2018 11:14

z LG G6 mám už také od včerejška ThinQ s QLens a připadá mě že fotí lépe než kamarádova předražená G7
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod maciakba 17. 7. 2018 12:33

inak paci sa mi ako kazdy porovna fotky a potom 99% ludi tie fotky aj tak supne len na Facebook ktory ich aj tak zkomprimuje a tak je jedno ci boli robene zrkadlom, hasselbladom alebo smartofonm :)

jo mas pravdu radsej by som investoval menej do starsej G6 a co ma realne zaujima je vydrz lebo G5 uz akosi zostarla a nevydrzi ani cely den pri miernom pouzivani
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod David79 17. 7. 2018 15:14

Teď si pročítám ty recenze, no a v jedné (Recenze LG G7 ThinQ: vrchol na dohled) se píše toto..
Je škoda, že stabilizaci obrazu podporuje pouze primární objektiv.

A v druhé (Test LG G7 ThinQ: Top smartfón jedinečný v mnohých ohľadoch) pravý opak..
Oba foťáky sú opticky stabilizované. ..to je divné, ne?
David79
Junior

Odeslat příspěvekod maciakba 18. 7. 2018 12:58

na samotnej LG stranke je stabilizacia spomenuta iba pri klasickom fotaku takze wide angle ho nema
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 18. 7. 2018 15:20

Pre 99% beznych ludi maju dnesne telefony uplne dostatocnu kvalitu fotakov. Väcsina si ich tak ci tak pozeram na telefone, mensia cast na PC/laptope/tablete.
To len geekovia na youtube a forach porovnavaju kazdy detail na fotkach. Nema to ziadny prakticky vyznam. Vsetky dnesne vlajkove lode fotia pre "konzumnu spolocnost" viac ako dostatocne.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 18. 7. 2018 18:16

99% ludi tie fotky aj tak supne len na Facebook ktory ich aj tak zkomprimuje


Na to jsi prisel sam, nebo jsi delal pruzkum?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků