LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 6. 2018 16:34

Tak za chvíli si jdu pro G7 v platinové barvě. Jsem zvědavý a napíšu první dojmy :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plastick 14. 6. 2018 18:10

Tak čekám tvé postřehy... Hlavně by mě zajímalo, zda zrychlili ostření, u G6 to byl opruz a za zhoršených světelných podmínek ani nemluvím...
plastick
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 14. 6. 2018 18:34

No mají ho ve vodafonu už skladem modrou,co se týká měho nařčení že jsem si to vymyslel mluvil jsem přímo na Harfě v Lg shopu měli ho na testování a nadšení z něj nebyli,takže takhle jsem zvědav co napíše již kupující,ale pro mne zatím mimo hru.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 18. 6. 2018 18:40

Tak s odstupem několika dní mám následující poznatky

- čitelnost displeje na přímém - ostrém slunci bezkonkurenční. Klobouk dolů
- palec nahoru konečně za přítomnost LED notifikační diody
- super rozměry, dobře se drží
- fotoaparát, komprese fotek je o něco šetrnější (fotky mají kolem 8 - 9 MB), reakce odezva spouště fotoaparátu je stále pomalá, při focení rybím okem je ještě horší, to už je snad prodleva kolem 2 - 3 vteřin.
- při zapnutí mi vyskočila aktualizace, žádné zásadní změny jsem nezpozoroval
- reakce a odezva přístroje jsou průměrné. V30 byla daleko lépe vyladěná, občas jsou patrné odezvy a zpomalenější reakce. Svými reakcemi a odezvou mám tak pocit, jako bych v ruce držel zařízení za 5 tis.
- zvukový reproduktor. Podáním basů opět nemá konkurenci, basová složka je velmi výrazná
- zvukový výstup do sluchátek, používám VSonic u kterých nejsem kdovíjak spokojený s jejich projevem, ovšem po připojení do LG a zapnutí DAC režimu musím říct WOW, ten zvuk je o dvě laťky výš, než jsem čekal. Zvuk je famózní a mobilního telefonu jsem ještě lepší zvukový výstup nezaregistroval
- výdrž přístroje je podprůměrná, vydrží do odpoledních hodin s odřenýma ušima
- při telefonování se mi několikrát stalo, že jsem neslyšel druhou stranu, respektive tam byly výpadky.

Dojmy mám zatím smíšené. Není to špatné zařízení, ale softwarové odladění je zatím velmi špatné...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 18. 6. 2018 20:31

LG opět v něčem exceluje a jinde je tragické, dle komentáře výše. Ale také se těším až zkusím
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 18. 6. 2018 20:44

Mám modrou verzi. Výdrž zatím nemohu hodnotit, ale foťák je o 2 třídy lepší, než má G6. Žádnou zpomalenou odezvu jsem nezaznamenala, ve srovnání s G6 je G7 mnohem svižnější.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 18. 6. 2018 21:40

Ono záleží i na tom, s čím člověk porovnává. Dlouhodobě jsem používal P20, P20 Pro či HTC U11 a tam jsou reakce fotoaparátů bleskurychlé....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 19. 6. 2018 06:51

Brůča1 píše:Mám modrou verzi. Výdrž zatím nemohu hodnotit, ale foťák je o 2 třídy lepší, než má G6. Žádnou zpomalenou odezvu jsem nezaznamenala, ve srovnání s G6 je G7 mnohem svižnější.

Tak když má foťák o 2 třídy lepší než g6 tak tady máme nejlepší fotomobil na světě :-)
Až bude po prázdninách stát 12 tis. kč tak to bude výborná koupě v poměru výkon/cena
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 19. 6. 2018 07:59

Nejlepší fotomobil to asi ne, ale v porovnání s G4, která fotila lépe, než G6 se mi fotky z G7 zdají být ještě lepší.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 19. 6. 2018 10:11

Mohu se zeptat majitelů G7, pokud schovají notch, tak jde to vidět na displey? Váhám mezi H20 Pro a právě LG G7 a trošku se bojím, že to půjde zde vidět.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 19. 6. 2018 10:19

Pokud notch vypnu, tak nelze poznat, že tam je. Dají se nastavit zaoblené rohy, úplně stejné, jaké jsou ve spodní části displeje.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 19. 6. 2018 13:03

Tady je krásně vidět možnosti...

https://ibb.co/k8eVpd
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 20. 6. 2018 19:23

https://www.youtube.com/watch?v=EBwvN0Gk_28 Battery life.

-- 20. 6. 2018 20:26 --

Considering the LG G7 has a small-capacity 3,000mAh battery, which is on the low end for a flagship phone this size, we’re surprised at how long it can last. On normal workdays, taking the phone off the charger around 8 a.m., we arrived back home with about 45 percent remaining. That’s after using the camera, watching videos, and playing a few games. On lighter usage days, with just some messaging, social media usage, and web browsing, we ended the day with well more than 50 percent remaining. You’ll definitely be able to use this phone for more than a day on a single charge.

It charges up relatively quick, thanks to Quick Charge 3.0. We put it on the charger when it was at 22 percent at 2:23 a.m., and the phone hit 100 percent at 3:45 a.m. You can also juice up with a wireless charger, but it won’t charge as fast.

https://www.digitaltrends.com/cell-phon ... nq-review/
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod kepajko 20. 6. 2018 20:44

Po g4, g5, a g6 som si povedal že nie je možné aby čím novší model tým horší fotoaparát. Zlatá g4. Prešiel som na 20 pro a tomu hovorím vlajková loď. Škoda mal som lg telefóny rád.
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 21. 6. 2018 06:00

To sis pomohl P20 pro vlajková lod značky propadák asi jsi se nedíval na moc recenzí.
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků