LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod koblih.jr 21. 2. 2018 11:07

Moje fotí hezky. Zkus to reklamovat, uvidíš, co dál. Ale co tady pročítám, moc lidí tu není, co by si stěžovalo. Takže soudím na ojedinělou situaci.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 21. 2. 2018 11:49

roman II píše:někdy je to rukama a že se fotí pouze na automatiku, trochu si pohrát s manuálním nastavení neškodí, od toho to tam je


Ano přesně tak, všichni jsme idioti. Nehledě na to, že širokáč nemá autofocus, clona je pevná, takže s ostrostí fotografie dokáže něco udělat jen závěrka, která je 1/100 a navíc rozmazání pohybem je většinou snadno identifikovatelné od rozmazání špatným zaostřením (či posunutou optikou/ohniskovou vzdálenost)

Jeden chytrák vedle druhýho.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 21. 2. 2018 13:04

ZázvorkaCZ: až ti vrátí peníze tak ti můžu jednu perfektně fotící LG G6 nechat, je jako nová bez sebemenšího poškození, rok a půl záruka a udělám ti fakt dobrou cenu, mám už objednanou V30
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 21. 2. 2018 14:31

Děkuji moc, já kupoval svou LG přes ebay, chtěl jsem asijskou verzi díky 64gb, dualsimu a quadDAC převodníku takže u nás bych musel jít rovnou do LG G6+ :D
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raduzza 21. 2. 2018 15:17

Na EBAY jsem se taky díval, ale chtěl jsem mít jistotu, že mohu telefon případně i vrátit, takže teď ho vrátím. Teď nevím jestli koupit LG G6+ (je taky o dost dražší, což už se mi nechce tolik investovat, když mají takové zařízení krátkou životnost) nebo něco jiného .....
A LG G6+ tímto netrpí?
raduzza
Junior


Odeslat příspěvekod rakepka 22. 2. 2018 14:11

Potřebuji prosím radu. Kde na G6 (Android 7) v sms najdu volbu takových zelených smajlíků (ufonků)? U G4 v Androidu 6 jsem je volil v nabídce nahoře vpravo (3 tečky pod sebou). Nyní se mi na smajlíka-ufonka změní znaky jen když napíšu smajlík klasicky znaky :-) Ale změní, takže to telefon musí umět.
Našel jsem jen vlevo dole volbu spousty klasických smajlíků a obrázků, které jsou hrozně datově objemné (žerou spoustu znaků). Poradíte? Díky.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Hamon 22. 2. 2018 18:24

Pravděpodobně to záleží na tom jakou klávesnici používáš ta od LG to neumí.
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 22. 2. 2018 19:38

https://mobilizujeme.cz/clanky/lg-g6-a-lg-v30-brzy-dostanou-aktualizaci-na-android-8-1-oreo
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod rakepka 22. 2. 2018 21:47

Myslím, že klávesnicí LG to nebude. LG G4 to uměla. Navíc se to nezadávalo na klávesnici, ale výběrem funkce.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 23. 2. 2018 06:34

LG G6 je samý problém, někomu to fotí rozmazaně, někomu chybí zelení smajlíci Ufonci, to se teda lg ale vůbec nepovedlo, prý vlajková loď :-)
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 23. 2. 2018 13:38

Byl jsem z LG G6 nadšený když vyšel, ale s odstupem času jsem celkem rád že jsem šel do Honoru 9. U LG bych asi telefon musel jít 3x vrátit ve 14tidenní lhůtě abych našel ten správnej čip foťáku :D
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod raduzza 27. 2. 2018 20:08

Vrátil jsem ji, ale nejsem vůbec nadšený, protože LG G6 se mi moc líbí, hlavně jejich UI
raduzza
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 7. 3. 2018 12:55

LG je ve své staré formě... Oreo mělo být v listopadu, nyní o 4 měsíce později se stále nic neděje, bída.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unitak 8. 3. 2018 07:48

Uvažuji o koupi G6, pročetl jsem to tu celé + plno dalších informací na netu a zajímá mě pár věcí. S odstupem času se chci zeptat majitelů na image retention pozorujete nějaké vypalování displeje nebo je to OK?
Rozdílné čočky 2,01 vs 2,09 lze je nějak poznat na první pohled na telefon? Pokud ano tak jak? Kdybych si tel objednal hned bych se na něj podíval a v případě 2,09 bych ji tam rovnou nechal...nechci to nosit domů a zkoušet projíždět exif a pak to vracet...mám s tím špatné zkušenosti protože prodejce vždy řekl že je na něčem mikro škrábanec nebo něco jiného a vrácení ve 14 denní lhůtě nebylo možné.
Nebo to nemám řešit a pořídit si raději honor 9 Kerry možná fotí hůř, není vodotěsný ale bude bezproblémový?
Díky za odpovědi.
unitak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků