Jaké Superluxy k mobilu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod alonzopong 18. 2. 2018 11:27

Dobrý den,
Jaké sluchátka Superlux by jste mě doporučili na metalovou muziku.
Hudbu poslouchám převážně z mobilu.Mám větší hlavu :-).
Díky za názory.
alonzopong
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod axton 23. 2. 2018 18:46

Ahoj. Já jsem byl před třemi týdny na poslech v Muziker na Karolíně v Ostravě a poslouchal jsem modely 681evo a 662evo. Jako zdroj jsem měl mobil Xiaomi redmi note 4 s nainstalovaným přehrávačem Poweramp a potom ještě MP3 přehrávač Benjie S5. Skladby jsem měl jak ve formátu MP3 tak i ve flac. Žánrově rock metal a elektronickou hudbu. Oboje sluchátka hrají za daný peníz opravdu hodně dobře myslím si že by se mohly vyrovnat i mnohem dražším a značkovým výrobkům. Jsou velice masivní a i když zpracování působí poněkud levně,není to žádný aušus a jistě vydrží dlouho. No abych se dostal k tomu hlavnímu. Jelikož jsem věděl, že budu sluchátka výhradně používat na domácí poslech a pro jejich velikost s nima nikde ven nevylezu byl jsem předem rozhodnutý že budou otevřené a proto se zaměřil na model 681evo. Taky mi po poslechu přistály v batohu a já se nedočkavě těšil až je doma v pohodě zapojím a nechám pěkně rozehrát. S odstupem těch pár týdnů po jejich koupi si nemůžu stěžovat a mohu je jen a jen s čistý svědomím doporučit každému,kdo chce do začátku levné a skvěle hrající sluchátka na domácí poslech. Pokud máš možnost, určitě si zajeď před koupí někam kde to je možné na poslech. Každý preferuje jiné nároky na zvuk. Ještě dodám že jsem vyměnil ty kožené náušniky za ty semišové, které byly přibaleny a komfort na hlavě se ihned zvýšil. A tak lehce přemýšlím o nějakém základním sluchátkovém zesilovači. Třeba Fiio A3 nebo něco podobného. Mám za to, že ty sluchátka si jej zaslouží. Jde o to, že když jsem je připojil na svůj integrovaný zesilovač Denon pma 980r zvuk se jednoznačně zlepšil. A sluchátkový výstup v Denonu určitě nebude nic extra. To jen tak okrajově ke zvážení. Nicméně přeji ti šťastný výběr a příjemný poslech. Pokud si tedy vybereš některé ze Superluxů, určitě sem napiš své dojmy. Jistě to pomůže i jiným zájemcům o tuto značku.
Magnat MR 780,HECO Aurora-700,Loxjie D30,Hama dit2010
axton
Junior

Odeslat příspěvekod amarok 24. 2. 2018 14:18

Na větší hlavu 681evo. Impedancí by se taky k mobilu hodily.
amarok
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků