Android tv a aplikace tipsport pro sportovni streamy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod maro2455 25. 11. 2018 20:27

Vsiml jsem si ze tady na foru obecne hodne chvalite android (u vyssich modelu philips) a jeho standardne dobrou funkcnost u nenarocnych aplikaci.
Mel bych dotaz na fanousky sportu, zda lze na tv nainstalovat aplikaci tipsport.tv tak jak na mobil nebo tablet, kdy registrovany sazejici uzivatel muze sledovat online streamy z vsemoznych utkani. Jde mi hlavne o ceskou hokejovou extraligu.. Aktualne to zatim do stare samsung tv cpu z notebooku pres hdmi a rozhodne to mit v tv by bylo pro me zasadne jednodussi nez nosit notebook z prace. Mate s tim nekdo zkusenost? Pripadne muzete prosim nekdo vyzkouset?
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2018 22:37

Tipsport aplikace není apka z Google Play
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro2455 26. 11. 2018 13:31

No to sice neni, ale na vsechny android zarizeni se z ofiko stranek tipsportu stahnout a nainstalovat da. Predpokladam ze to tedy bude stejne i na android tv?
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 26. 11. 2018 13:51

Asi to půjde nainstalovat přes apk ,ale otázka je jestli to bude optimalizované na TV. V každém případě by byla možnost streamovat z mobilu přes chromecast.
Existuje i doplněk do Kodi.
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maro2455 26. 11. 2018 19:09

Myslis to tak, ze by bylo Kodi nainstalovane v tv a z mobilu bych to streamoval primo do tv? Chromecast se mi kupovat jen kvuli tomu nechce:/
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 26. 11. 2018 19:22

Chromecast je součástí android TV.
V kodi je doplněk pouze tipsport extraliga resp. o jiném nevím.

-- 26. 11. 2018 20:02 --

Maro2455:
Teď jsem to vyzkoušel a funguje to přes zrcadlení.Mám kombinaci iphone -android TV.Česká liga relativně koukatelná,ale zkusil jsem i nějaký ruský zápas a to byla tragédie. Kvalita bude dost kolísavá.V každém případě stream z Tipsportu nějaký způsobem do android TV dostaneš.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maro2455 27. 11. 2018 21:31

Je to vylozene na ceskou extraligu..v iphonu na zrcadleni mas nejakou app nebo jak to do tv streamujes? Me to v tipsport app nenabizi tu ikonu obrazovky s sipkou pro poslani obrazu do tv tak jak napr. u youtube (samozrejme zatim nemam zkusenost s android tv)
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 27. 11. 2018 21:48

Nainstaluj Kodi a tam je doplnek tipsport extraliga a pres tu to funguje.
Mě to taky ikonu jako na youtube nebo skylink nenabízí ,ale je možné zrcadlit mobil.
Já mam iphone tak k tomu mám aplikaci airscreen resp. zrcadlim radeji pres Apple TV.Jestli máš mobil s androidem musí to jít asi přímo.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maro2455 28. 11. 2018 13:29

Jo takze nejjednodussi je mit Kodi primo v android tv + doplnek tipsport extraliga a neresit zadne zrcadleni
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 28. 11. 2018 17:01

Co máš vůbec za TV a telefon? Je to dost individuální,možná se ti bude líbit víc zrcadlení možné varianta přes Kodi.Nainstalovat Kodi je sice jednoduchý,ale ještě bude třeba nainstalovat doplňek a to už bez návodu nezvládneš.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maro2455 28. 11. 2018 21:27

Zatím mám iphone a starsi samsung tv, kde i to zrcadleni dela problemy. Takze cokoliv chci prehrat - musim pripojit notebook pres hdmi a spustit na notebooku (i ten tipsport tv treba).
Mam v planu tuhle starsi tv dat do loznice a do obyvalu koupit nejakou 65”. Aktualne neco v cenove kategorii Samsung QE65Q6FN / Philips 65PUS8602/12. Jelikoz jsem zcykly na samsung, tak jsem se priklanel ke Q6. Jenze...Q6 neumi prehrat avi a podobne formaty stahnutych filmu (pravda, ja tech filmu stahnu za rok tak 5, ale precejen clovek nikdy nevi, treba na jaky serial narazi) a take uvazuji jak bych do ni jednoduse dostaval domaci obsah (zda z nejakeho NAS serveru..nevim).
U toho Philipsu me prave laka jednoduchost instalace KODI, kdy bych nemusel resit NAS (pouze z pohledu stahnuti a koukani filmu/serialu) + ta extraliga bez nutnosti tahat z prace notebook apod..
Pravdou je, ze moc presne nevim jak funguje NAS (nikdy jsem nevlastnil), jak moc je to uzivatelsky jednoduche napr. i stahnout neco z torrentu skrz NAS bez nutnosti pouzit notebook. Jinak jako zdroj primarniho signalu je O2tv (bohuzel tam ta filmoteka je tragicka).
Na hudbu si platim spotify a streamuji do AVR, takze na tu bych NAS take vubec nevyuzil. No nevim zatim jak to poslladat, aby to bylo uzivatelsky jednoduche, idealne vse pres tv ovladac :)
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 11. 2018 07:31

maro2455 píše:Jenze...Q6 neumi prehrat avi a podobne formaty stahnutych filmu
avi prehrat vie. Nevie divx. A nie kazde avi obsahuje divx kodek. To je velky rozdiel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormborec 29. 11. 2018 08:35

A co Xvid?
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro2455 29. 11. 2018 11:19

Ryan Giggs píše:
maro2455 píše:Jenze...Q6 neumi prehrat avi a podobne formaty stahnutych filmu
avi prehrat vie. Nevie divx. A nie kazde avi obsahuje divx kodek. To je velky rozdiel.

Jo to vim, jenze pro me je to v ramci meho velmi sporadickeho koukani na filmy asi jedno. Kdyz se stahne nejaky serial jednou za rok, tak beztak bude mit divx:)
Ono tady ta nepodpora by ai nebyla zasadni, jen ikdyz mam samsung radsi, tak moznosti andriod tv pro me prinasi uzivatelske zjednoduseni (samozrejme v ramci moznosti, nechystam se tv pouzivat s velkym poctem aplikaci jak treba tablet..)
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stormborec 29. 11. 2018 11:28

Nebude to na 99 % divx, kdyžtak xvid a stahování seriálů stejně po novým roce EU nejspíš zakáže
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků