Hlasitost jednoho kanálu nejde nastavit

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kzavrel 21. 11. 2018 20:29

Ahoj všem.
Mám problém s hlasitostí u jednoho kanálu. Najde u něj nastavit - resp. číslo se mění, ale hlasitost zůstává. Ostatní kanály fungují normálně. Problém přetrvává asi týden. Nepomáhá restart.

Jedná se o TV Philips 42PFH5609/88, kanál Prima Comedy Central.¨

Nemáte někdo nápad, co s tím?
kzavrel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johanx 21. 11. 2018 21:07

Zkus na onom kanále vstoupit do nastavení zvuku a přepínat např. mezi MPEG a Dolby Digital.
Naposledy upravil johanx dne 21. 11. 2018 22:28, celkově upraveno 1
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 11. 2018 21:28

kzavrel některé televizory mají možnost nastavit hlasitost pro každý kanál zvlášť. Jestliže je to i tento případ, zkus pohledat v menu a individuálním nastavením pro tento kanál pohnout, resp. ho vynulovat na základní úroveň. Pak vytáhni telku ze zásuvky, znovu zapoj po více než dvou minutách a odzkoušej.

Restart nepomáhá, nebo reset nepomáhá. Firmware máš aktuální? Pokud ano, zkus obnovu televizoru do přepravního nastavení s následným novým laděním a nastavením.

//upřesni jaký tuner televizoru využíváš, případně poskytni další informace, co jsi už zkoušel atp.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kzavrel 26. 11. 2018 16:23

Tak nakonec vše vyřešilo obnovení továrního nastavení. Pravda, mohlo mě to napadnout hned. Nicméně vyřešil jsem následek, ne příčinu.
K
kzavrel
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků