Sony Bravia KDL-32WD755 - seká se youtube v 1080p po kabelu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cobot 26. 8. 2018 11:56

Koupil jsem do pracovny Sony Bravia KDL-32WD755. Má to být modelový rok 2016. S televizí jako takovou jsem spokojen, ale videa přehrávaná v 1080p přes integrovanou aplikaci Youtube se sekaj. Přehrávání v 720p je naopak bez problémů. Televize je připojena 5m kabelem (CAT6) do Wi-Fi modemu od UPC. Televize má Wi-Fi vypnutou. Všechna ostatní zařízení v domácnosti nemají s rychlostí internetu problém. (dwn. 18,75MB/s, upl 1,25MB/s)

Verze firmwaru TV: 8.213-1000-1.330-01
Verze aplikace Youtube: dd5f85a4

Zajímalo by mě zda mám prostě smůlu a mám se s tím smířit nebo se s tím dá něco dělat? Vzhledem k tomu, že s rychlostí internetu být problém nemůže, tak jediný co mě napadá, že to TV nezvládá hardwarově dekodovat. Ale je i fakt, že jsem si všiml, že televize videa v 1080p nijak nebufruje dopředu.

O smart TV prakticky nic nevím, ale četl jsem, že integrované aplikace časem ztrácejí podporu a stávají se nefunkčními. I proto tak nějak počítám, že si k TV časem koupím Raspberry Pi s KODI nebo něco na chromcast. Ten mimochodem funguje na TV taky dost podivně, ale to mi až tak nevadí.
cobot
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků