samovolné zapnutí TV (50MU6172)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ambasador1234 3. 3. 2018 12:06

Ahoj,

před dvěma měsíci jsem kupoval Samsung UE50MU6172. Teď se mi dvakrát během jednoho týdne stalo, že televize z ničeho nic začala hrát (pouze zvuk, obraz ne). Hrát začal kanál, na kterém byla TV naposledy puštěna. Po nějaké době se TV sama vypla. TV vypínám standardně ovladačem.

Stalo se to někomu z vás? Tušíte, co s tím?

Díky.
ambasador1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 3. 3. 2018 13:57

Podobné "poruchy" se na fóru sem-tam objevují. V prvé řadě je třeba se mrknout, jestli nemám aktivní automatiku spuštění TV v určitý čas (u takto vybavených modelů). Další záležitostí, která způsobí jakousi aktivaci, může být WakeOnLan, resp. Wlan. Pokud to tam máš, zkus vypnout. No a v neposlední řadě zlobící automatická aktualizace softwaru, anebo i kanálů.

Řešením může být obnova přepravního nastavení s přehráním softwaru na nejnovější dostupný a další reset po upgradu.

Když nic nepomůže, nebo není chuť experimentovat, volej technickou podporu výrobce.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 3. 3. 2018 20:36

Mě se taky už párkrát sama zapla televize a začalo mi to dělat co jsem si pořídil pekelný přehrávač Evolveo Android Box M4.
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 3. 2018 11:12

Dobrý příspěvek. Samozřejmě... jde odzkoušet odpojit veškerá připojená zařízení, zda problém vymizí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 5. 3. 2018 14:08

Ja mam pripojeny pekelny prehravac Evolveo Android Box H4 k Philipsu a aj k Samsungu vyse 1,5 roka a nic podobne sa mi teda nestalo.Ako pise MgX.Povypinat vsetko co by to mohlo sposobovat ako aj vsetky externe zariadenia odpojit od TV.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků