pomoc s výběrem 4K Tv

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marcin.prihoda 20. 7. 2017 00:31

Čau chtěl bych vás poprosit s výběrem 4K televize. Chtěl bych nějakou max do 25000kč. Nákup plánuji až tak přelom říjen/listopad. Můžu mít max 49/50 palců nebo šířka 114cm i s rámečkem bohužel vetší se mi nevejde do stěny. Chtěl bych prohnutou ale není podmínkou. Bude převážně na hraní Xbox One X proto až ten listopad. Když bude nějaká dobrá koupím ji hned. Prolezl sem toho hodně ale většina je 50Hz ale byla by lepší 100Hz. Zatím se mi líbí tyhle:

Samsung UE49MU6272

Samsung UE49KU6652

Sony Bravia KD-49XD8099

Philips 49PUS7101

LG 49UF8517

Panasonic TX-50EX703E

Nejvíc se mi asi líbí to LG, a Sony. Pokud máte jiný model a značku budu rád i za každé info. Děkuji za každé rady.
Marcin.prihoda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 20. 7. 2017 01:35

Momentálně Panasonic TX-50EX703E, bude mít nejlepší černou a kontrast, ale ceny se do listopadu mohou ještě posunout.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 7. 2017 08:25

Ked to planujes na rijen/listopad, nema ziaden zmysel riesit to teraz. Jednak sa zmenia ceny a hlavne niektore z TV v tvojom vybere sa uz nebudu moct dat kupit.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcin.prihoda 20. 7. 2017 09:12

vím že ceny se změní šlo mi o to víc parametrově jakou hledat značku, os, jestli prohnutou nebo rovnou abych mohl koukat každý měsíc a když taj jí koupit kdykoli
Marcin.prihoda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 7. 2017 12:34

Take odporucanie je nanic. To mozes takto rovno sledovat vsetky modely ako sa hybu ceny. O tie 3-4 mesiace moze klesnut na hranicu tvojho rozpoctu aj ktorykolvek vyssi model.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků