Neomezený mobilní internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Fantis 4. 12. 2018 16:44

Dokázal by mi někdo zprostředkovat mobilní datový tarif (pokud možno jen data) BEZ FUP a omezení rychlosti?

Přes rámcovou smlouvu firmy, apod...

Díky.

standafanta@seznam.cz
Fantis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fantis 4. 12. 2018 18:19

Omlouvámse, zapomněl jsem napsat "v ČR".

Ještě do 30.11.2018 jsem používal toto:

http://8541569.sweb.cz/Clanek.PDF

(uváděné omezení na 2mbps se v praxi nikdy neuplatňovalo)
Fantis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amigocat 20. 1. 2019 11:11

Dobry den. Shanim opravdu neomezeny mobilni internet bez FUP, pouze datovy tarif
Zadne pripojeni typu ( Bezdrat na pevno ), vazane na konkretni misto atd..
Neomezeny LTE internet do mobilu, notebooku, tabletu, bez omezeni rychlosti a FUP.
Bude použit pouze v ramci CR. Muze byt na ICO nebo rodne cislo.
Nabidnete prosim cenu : email: internet(zavinač)87887.cz
amigocat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GOLDman5 12. 3. 2019 15:51

Viem ponuknut neobmedzeny mobilny internet do mobilu a PC ( zariadenia ANDROID a WIN )
Akualne siet VODAFONE a TMOBILE pripadne v sieti O2 po dohode.
Funguje v CR vo vsetkych typoch sieti 2,3,4G bez obmedzenia rychlosti
Samozrejmost je "rozumne" vyuzitie a nie STOVKY GB denne.
Realne mesacne naklady 200 az 400 KC.

Jednorazova aktivacia SIM.

Mozem aj osobne spojazdnit BRECLAV pripadne BRNO po dohode.

dvdhajek@gmail.com
GOLDman5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 12. 3. 2019 16:45

Zdravím,
kolik činí rozumné použití? Je to, řekněme, maximálně 50, 100, 150, 200 GB měsíčně? Nebo se bavíme o 5–10 GB měsíčně, což má hodně daleko k neomezenému použití?
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod qw84 12. 3. 2019 19:22

Neomezený mobilní internet v ČR asi neexistuje.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GOLDman5 12. 3. 2019 20:04

pokudos píše:Zdravím,
kolik činí rozumné použití? Je to, řekněme, maximálně 50, 100, 150, 200 GB měsíčně? Nebo se bavíme o 5–10 GB měsíčně, což má hodně daleko k neomezenému použití?

nie je to 5 ani 10 ani 20 ani 5O GB... skor narazam na nezneuzivanie sluzby lebo niekdo vie denne spravit aj stovku-y GB :) A iked je neobmedzeny neznamena to si ho zamenit za opitku ale bezne pouzivanie . Pre niekoho to je 50GB pre ineho 200 pre niekoho 5OOGB mesacne :) Nie je ziadny konkretny limit.
GOLDman5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qw84 12. 3. 2019 20:50

Ono by stačilo kdyby naši nenažraný operátoři dali nějaký rozumný limit dat a cenu 30GB/měsíc do 200kč nebo cenu 10-20kč za GB případně neomezený s denním FUP na rychlost, 2Gb na plnou rychlost další 2GB poloviční a zbytek dne omezení na 1Mbit reset o půlnoci. Když má někdo doma pevné připojení za 400kč nebude chtít platit 800kč za 5GB dat nebo tahat stovky GB do mobilu.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 13. 3. 2019 11:33

GOLDman5 píše:
pokudos píše:Zdravím,

nie je to 5 ani 10 ani 20 ani 5O GB... skor narazam na nezneuzivanie sluzby lebo niekdo vie denne spravit aj stovku-y GB :) A iked je neobmedzeny neznamena to si ho zamenit za opitku ale bezne pouzivanie . Pre niekoho to je 50GB pre ineho 200 pre niekoho 5OOGB mesacne :) Nie je ziadny konkretny limit.

Dobře, můj měsíční limit je v určitém (zvláště v letním) období odhadem do 250 GB za měsíc. Více spíše ne a pokud ano, bude to velmi výjimečné. Zbytek roku by byl provoz velmi malý, řádově do 50 GB, neboť mi stačí data + StreamOn v mém tarifu.

Jaké jsou podmínky? Jde o rámcovou smlouvu, což je mi jasné. Jaká je výpovědní lhůta, závazek a podobně?
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Leops 13. 3. 2019 16:30

qw84 píše:Neomezený mobilní internet v ČR asi neexistuje.

Existuje, ale neveřejně. Mám neomezený mobilní internet.
Leops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qw84 13. 3. 2019 18:56

Ano, ale za kolik a bez protekce ho jen tak nedostaneš. Ten náš kartel umí solidní internet pro ministerstva, nemocnice za pár kaček bohužel ne pro normální lidi ( viz. https://www.mobilmania.cz/clanky/tohle- ... fault.aspx).
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 13. 3. 2019 22:26

Získat jen tak neomezený internet je skoro nemožné a když už třeba zde na fórech, tak je to s prvotní nemalou investicí... Osobně doufám, že se ČTÚ podaří zajistit časem lepší služby. Případně přijde 4 OP a přecházím hned.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Leops 14. 3. 2019 08:38

Vždyť píšu, že existuje, ale pouze neveřejně! Ano mám benefit od zaměstnavatele. Za cca 570 Kč - 100min 40SMS a neomezený mob. internet.
Leops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 14. 3. 2019 09:52

Takže ve veřejné nabídce neexistuje. To pochopíš až tě zaměstnavatel vykopne.
roy1
Pokročilý

Další stránka