Jaký mobilní internet jako záložní připojení?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod blaf 3. 11. 2018 19:53

Máme inet providera, který má relativně často výpadky. Když už to vypadne, tak typicky na celý víkend. V tuhle chvíli bohužel není možné přejít jinam, tak bych rád pořídil mobilní připojení, které bude sloužit jako záložní linka. Nechci ale platit měsíční paušál, když ho většinu času nebudu používat. Existuje něco? (Nezajímá mne internet do mobilu. Potřebuji to mít v modemu a připojit k routeru.)

Díky za rady
blaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 11. 2018 21:43

proč není možné přejít jinam? než mít tohle, tak si pořiď lte na doma jako primární, předpokládám, že provider co má často výpadky, stejně nebude bůhví jak rychlej, ale t-m někde nabízí i 100mbit..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod blaf 3. 11. 2018 23:13

Jsme v nájmu v několika patrovém domě. Na střechu se nedostanu, abych si nechal zavést něco vzduchem. Pevný inet od TMobile už má tady plno. Vlastní ADSL přípojku už řešit nechci, budem se za pár měsíců stěhovat. Nějaké systémové řešení se mi na těch pár měsíců nechce hledat.
blaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 3. 11. 2018 23:25

Ne. Buď bude měsíční paušál, nebo budou vysoké pořizovací náklady
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 17. 11. 2018 11:42

A co teda Pevny internet do zasuvky od T-Mobilu? Je to 20 Mb/s za 399 Kc mes. A pri stehovani se jen zmeni adresa u T-Mobilu a jede se dal.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 17. 11. 2018 19:05

No a to důležité, kolik dat na ten víkend potřebuješ?
zivan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků