kde sehant levně cca 500MB/měsíčně

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod syslik123 23. 10. 2017 18:12

Zdravím, potřeboval bych čistě datovou sim na jeden takový IoT projekt, FUP alespoň 200MB, ideálně 500MB měsíčně, cena co nejmíň, představoval bych si tak kolem 50Kč, bohužel u čekých ani virtuálních operátorů jsem nic nenašel, máte nějaké tipy na skryté nabídky?
Vzhledem k tomu že dat nepotřebuji moc tak by se mě neměli týkat případné roamingové příplatky. zaujala mě nabídka polského play, 25GB za 50zlotých na ROK v roamingu je k dispozi 1/10 dat takže mě to vychází na cca 200MB/měsíc při ceně 30Kč/měsíc. nejsou u zahraničních operátorů nějaké problémy pokud se sim používá výhradně v roamingu?

jinak výměna SIM v zařízení není snadná, varianta přeplacená sim, po x měsících zahodit a dát další SIM nepřipadá v úvahu.
syslik123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 23. 10. 2017 22:26

Mam pocit, ze po 4 mesicich provozu v roamingu ti muze zahranicni operator zacit uctovat poplatky navic.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 23. 10. 2017 23:09

Kaktus s využitím HD... dokud jsou...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 24. 10. 2017 12:01

I když se ti to nehodí, tak nejlepší varianta i do budoucna bez HD u Kaktusu je za 100 korun simka s 2x30 dnů po 500ti MB, zahodit a znovu dokola. Simky mají expiraci 2020 :-)
Internet platí i v EU "zdarma", aktivovat můžeš simku i z ciziny - přes web.
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod Strapal 3. 1. 2018 08:51

Zdarec kluci. Můžete mě lehce nakopnout? Co myslíte tím využitím HD? A další dotaz - aktuálně je Kaktus stále nejlevnější variantou jak se dostat k datové SIM do alarmu? Díky za info.
Strapal
Junior