kde sehant levně cca 500MB/měsíčně

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod syslik123 23. 10. 2017 18:12

Zdravím, potřeboval bych čistě datovou sim na jeden takový IoT projekt, FUP alespoň 200MB, ideálně 500MB měsíčně, cena co nejmíň, představoval bych si tak kolem 50Kč, bohužel u čekých ani virtuálních operátorů jsem nic nenašel, máte nějaké tipy na skryté nabídky?
Vzhledem k tomu že dat nepotřebuji moc tak by se mě neměli týkat případné roamingové příplatky. zaujala mě nabídka polského play, 25GB za 50zlotých na ROK v roamingu je k dispozi 1/10 dat takže mě to vychází na cca 200MB/měsíc při ceně 30Kč/měsíc. nejsou u zahraničních operátorů nějaké problémy pokud se sim používá výhradně v roamingu?

jinak výměna SIM v zařízení není snadná, varianta přeplacená sim, po x měsících zahodit a dát další SIM nepřipadá v úvahu.
syslik123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 23. 10. 2017 22:26

Mam pocit, ze po 4 mesicich provozu v roamingu ti muze zahranicni operator zacit uctovat poplatky navic.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mangalica 23. 10. 2017 23:09

Kaktus s využitím HD... dokud jsou...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 24. 10. 2017 12:01

I když se ti to nehodí, tak nejlepší varianta i do budoucna bez HD u Kaktusu je za 100 korun simka s 2x30 dnů po 500ti MB, zahodit a znovu dokola. Simky mají expiraci 2020 :-)
Internet platí i v EU "zdarma", aktivovat můžeš simku i z ciziny - přes web.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Strapal 3. 1. 2018 08:51

Zdarec kluci. Můžete mě lehce nakopnout? Co myslíte tím využitím HD? A další dotaz - aktuálně je Kaktus stále nejlevnější variantou jak se dostat k datové SIM do alarmu? Díky za info.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 24. 2. 2018 05:52

syslik123 píše:Zdravím, potřeboval bych čistě datovou sim na jeden takový IoT projekt, FUP alespoň 200MB, ideálně 500MB měsíčně, cena co nejmíň, představoval bych si tak kolem 50Kč, bohužel u čekých ani virtuálních operátorů jsem nic nenašel, máte nějaké tipy na skryté nabídky?


No jestli to jeste ty nebo nekdo jiny resi, tak jedna varianta by byla slovenska Stvorka. V tom zakladnim tarifu stoji jednoduse 1 MB = 0,01 Eur a neomezuji to nijak v EU roamingu. A nemaji zadnou nejmensi uctovaci jednotku dat jako nasi zlodeji, resp. uctuji to po Kb, takze pri hodne kratkychdatovych spojenich vam klidne nauctujou tisiciny centu, coz jsem teda byl prijemne zaskocen.
Pokud cestujes a ohlizel ses po polske simce, tak mozna jezdis i do SR, kde si tu kartu muzes koupit. Vyhoda proti tomu Play nebo co to bylo je, ze Stvorka proste sluzby v EU roamingu nijak neomezuje.
A dobijeni kreditu je z Ceska kartou bez problemu
Persbrandt
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků