Vodafone Pevný internet LTE bez FUP

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Tielk 23. 10. 2017 09:35

FUP bez limitu
Rychlost 30/5 Mbps
Měsíční paušál 449*/599 Kč
Cena modemu 2401 Kč
Cena instalace zdarma 1 Kč
Pevná instalace ANO
* cena s mobilním tarifem operátora

Nakopcil jsem to z clanku z dsl.cz treba to bude pro nekoho varianta jak si polepsit s pripojenim.

http://www.dsl.cz/clanky/vodafone-prich ... m-305-mbps
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 23. 10. 2017 10:47, celkově upraveno 1
Důvod: Přidán link na ten článek.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 23. 10. 2017 10:56

BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 23. 10. 2017 14:04

Zajímavá nabídka, s jedinou vadou-nutnost instalace, což ne všude jde. Kanceláře, podnájmy, ale třeba i sídlištní zateplená bytovka s jediným možným řešením internetu (přes O2 přípojku), kde není možné prorážet zdivo či instalovat anténu. Tam všude je to k ničemu, ačkoli by internet nikam neputoval a byl by "pevný", nezbývá tu než si nechat "nepevnou" variantu. U té se ale stále nejeví neomezené data (i přes svou předraženou cenu) jako reálné.

(edit. nebo spíše doplnění mé reakce: bod 11. Podmínek říká:Vodafone je oprávněn provádět na nezbytně nutnou dobu opatření řízení provozu spočívající například v jeho blokování, zpomalování apod. v následujících případech: zejména zajímavé je c. Za účelem zabránění hrozícímu přetížení sítě a zmírnění účinků výjimečného nebo dočasného přetížení sítě za předpokladu, že se s rovnocennými kategoriemi provozu nakládá stejně. No a předpokládám, že "garantovaná" :D rychlost bude 20kbps... /celé podmínky https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-sluzby-pevny-internet/)
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Realmind 23. 10. 2017 18:27

T-mobile nebo Vodafone.. toď otázka, umí to někdo trochu rozvést?
Mám jak Vodafone 2100 tak T-mobile 2100 přímou viditelnost na BTS, co si mám vybrat?
Stejné modemy... O 200 dráž měsíčně mě vychází Vodafone.

Jaká síť bude rychlejši a kvalitnější ? S jakou firmou budou menší problémy? Všechno vychází stejně, kromě vyšší rychlosti 30Mb/s pro Vodafone... každopádně, je tu reálná šance, že si u T-mobile zvednu rychlost na 50Mb.

Jsou tu nějaké velké rozdíly ???
Realmind
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 23. 10. 2017 18:42

Vem si to, co bude v okolí používat míň sousedů. Agregace je svině.
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Realmind 24. 10. 2017 00:41

Ředitel ČTÚ píše:Vem si to, co bude v okolí používat míň sousedů. Agregace je svině.

Je na tohle vůbec něco jiného, než chodit venku s telefonem v ruce a hledat Vodafone internet jako wifi ?:D
Bydlim v baráku a sousedi taky, nikde jsem tu neviděl ty Huaweye. Momentálně to zatížení nebude tak velké. A do budoucna opravdu nevím, jestli jít k T-mobile nebo Vodafonu.
Realmind
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod B_z_F 24. 10. 2017 09:35

Hlavně pozor na Minimální garantovanou rychlost - u T-M 16 kb/s / 16 kb/s, u VDF nevím.
U VDF není veřejná IP (o statické ani nemluvě) a není ani možnost ji dokoupit, u T-M nevím.
B_z_F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Realmind 24. 10. 2017 11:26

u T-M jde koupit veřejná IP u VDF není žádná garantovaná rychlost, ani těch 16kb/s
Navic už je z praxe známé, že T-M bere jako technickou závadu, když při tarifu S 20/5 je rychlost pod 6Mb ... pak dávají slevy, nebo zrušení smluv bez sankcí.
Realmind
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaischa 24. 10. 2017 21:42

Az to nekdo bude mit podelte se o rychlosti, hlavne ve spicce.. Zdali je to na tom lip jak Tmo
aaischa
Junior

Odeslat příspěvekod Aheloj 25. 10. 2017 07:32

Párada, že to VF rozjel. Je to pomalá příprava na budoucí spouštění internetu v pásmu 3,7GHz. A tento modem od Huaweie bude v tomto pásmu fungovat. Bude jen stačit, když VF na stávající BTS přidá nové antény. Být místním wifinářem, tak se pomalu začínám bát. Ale zákazník na tom samozřejmě jen vydělá!
Aheloj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karel.racek 25. 10. 2017 10:05

Kdyby někdo hledal, tak tady jsou kompletní specifikace modemu. https://www.4gltemall.com/huawei-b2338- ... r-cpe.html
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod rmnv2 25. 10. 2017 12:00

to me vodafone zklamal, proc platit o 200 vic nez t-mobile, ledaze by mel t-mobile nekde plno, ale to u nas nehrozi
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 30. 10. 2017 03:34

Ředitel ČTÚ píše:Vem si to, co bude v okolí používat míň sousedů. Agregace je svině.

A to zjisti jak co pouzivaji sousedi :-) reditel ctu mu to prozradi?

Druha vec je ze za mesic muze byt vse jinak a co teprve behem 2 let.
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod aaischa 30. 10. 2017 10:23

mohli tu sluzbu hlavne udelat v dobe kdy zavedli povinej dokup, nebo zastaveni internetu, dost lidi by nejspis preslo, ale takhle sme u Tmobile nebo O2 pac proste vodáč nedal navýběr :( zaspali dobu
aaischa
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 10. 2017 10:59

vpe píše:

A to zjisti jak co pouzivaji sousedi :-) reditel ctu mu to prozradi?

Druha vec je ze za mesic muze byt vse jinak a co teprve behem 2 let.

Že by třeba podle :

a) vzhledu antény u sousedů
b) podle nasměrování antény u sousedů
c) podle informací z druhé ruky od sousedů, co potká v sámošce, na krchově nebo v hospodě ?
d) svým vlastním měřením ? ( koupí si sim kartu vodafone, t-mobile a udělá si sám měření rychlostí v různou denní či noční dobu
e) podle toho, jak si budou sousedi stěžovat, že jim to jede nejede ?
f) zastavením na kus řeči s technikem od Vodafone , T-Mobile když bude něco montovat v okolí
g) zeptáním se na prodejně Vodafone / T-mobile jak jsou lidi v daném místě spokojení, jestli si třeba nestěžují nebo podobně
h) poptá se někde na netu v diskuzi jak to šlape
ch) bude sousedům schválně chválit např t-mobile, aby tam všichni šli a sám si dá Vodafone, kde tolik lidí díky tomu nebude ?

Fantazii se meze nekladou. Blbému napověz, chytrého trkni. o<:)
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 2. 11. 2017 00:19

Jasne :-) vzhled anten u sousedu ti to urcite prozradi :-) dal jsem radsi necetl.

Ale musis brat i saturaci sektoru, soused o 10 metru vedle uz muze (nemusi!) sosat z vdlejsiho sektoru a ten muze byt nadobne jinak vytizen...
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod Peterekczech 13. 11. 2017 14:12

Dobrý den,
Rád bych jsem se zeptal zdali to již někdo má tento internet a jaké jsou jeho postřehy dekuji
Peterekczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Uctenkovka 27. 11. 2017 14:09

Tak po 11dnech každodenního telefonátu na 800 77 77 77 jsem konečně našel někoho, kdo se mnou objednal Pevný internet na doma. V těch 11 dnech 1x každodenního telefonování vždy jsem narazil na někoho, kdo mi na závěr řekl, že mi někdo zavolá zpět. A nikdy nezavolal. Vždy jsem to uvedl následující den v telefonátu, ale každý mě akorát politoval. Na www stránkách vodafonu lze u informací o pevném internetu též zadat číslo, ale ani odtud se nikdo neráčil ozvat. No po 11x jsem asi narazil na vodafoňáka, který asi vykukoval z jejich řady a vše se mnou vyřídil. I aktivoval se mnou smlouvy. Na závěr mi sdělil, že mi přijde obálka se SIM kartou a domluvili jsme si termín návštěvy technika na instalaci antény a modemu. Druhý den jsem obdržel mail, že přijede zásilková služba MUFF s obálkou. Přijeli, obálku předali, ale SIM karta tam nebyla, jen smlouva. To mě polilo, ale měl jsem štěstí, hned mi to na infolince vzali, byli překvapeni jako já, ale potom mi sdělili, že tam skutečně SIMka nemůže být, že se to změnilo, že ji doveze až technik při instalaci antény. Nezbývá mi jen věřit, že je to tak. Takže kdo má nervy a rád překvapení ať objednává pevný internet. Co si asi po tom všem mám myslet - že přijede technik a že internet bude fungovat? Doposud jsem zákazníkem Vodafone nebyl.
Uctenkovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 27. 11. 2017 15:16

U Vodafonu je klasika že se vám budou všichni všude strašně omlouvat a tvrdit že nemají žádné informace a že je to mrzí že nejste spokojen, ale rádi vám pomůžou. Celkem se divím že jste jim dal jedenáct pokusů, to by málokdo zvládl. ;-) Urgujte toho technika, určitě se vám budou omlouvat a ihned se s ním spojí, pak to nebudou schopni dál pořešit protože to je externí firma, pak vám řeknou že se vám technik ozve a po pár týdnech budete volat na infolinku páč vám příjde Vyúčtování a technik nikde. Klasický scénář, který mě nedokáže překvapit. ;-)
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 27. 11. 2017 18:49

Uctenkovka: Dobrý den,
omlouvám se, že objednávka Pevného internetu trvala tak dlouho, jak popisujete :( SIM kartu už opravdu vozí technik, tak věřím, že teď už to vše proběhne v pořádku a po instalaci si budete moct Pevný internet bez potíží užívat :) Kdybyste potřeboval s čímkoliv pomoct, můžete se na nás obrátit přes http://tam.je/formular. Katka
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Drobena 28. 11. 2017 06:28

Mam od nich internet cca tyden. Zavolal jsem,proklikal nabidkou na spojeni s operatorem :-),objednal a potvrdil sluzbu. Domu mi dorazila smlouva se simkou. Na domluveny termin se dostavil technik a internet zprovoznil. Jak to slape? Ale joooo 30/5 jak rikali :-) ale mam to za 349+100/mesic.
Drobena
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 28. 11. 2017 14:24

Drobena: 349+100? Cena je minimálně 449Kč pokud máte jejich jiný tarif + samozřejmě 100Kč splátka za modem. Není 349Kč jen částka na minimální měsíční plnění? To je totiž obvyklá částka, kterou se zavážete minimálně Vodafonu platit ale odebírané služby jsou samozřejmě dražší a nijak nesouvisejí s minimálním plněním, tedy ta částka může být třeba několik tisíc, to už se neřeší. Nebo jak jste dostala službu za 349Kč? Dává Vodafone nějakou slevu nebo nějaká jiná možnost? Celkem mě zajímá jestli bude dávat Vodafone nějaké další slevy. :-)
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Drobena 28. 11. 2017 19:17

Ahaaa,tak to se omlouvam za tu cenu,bylo to tim ze nas popletla vsunuta sleva -40% ktera tam byla :-) Kazdy den si jen tak na ocko zmerim rychlost: D 30-12/ U 5-6 ....asi podle pocasi :-) BTS mam cca 700m nadohled. Technik nam pri instalaci rekl ze do mesta to neni,ale ze nam vidlakum to staci ;-)
Drobena
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 29. 11. 2017 18:36

Rychlost ovlivňuje daleko více vytíženost ostatními uživateli než počasí. ;-)
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Drobena 19. 12. 2017 21:26

Dnes mi prislo vyuctovani a mam to za 359 Kc pausal + 100 Kc splatka za zarizeni :-) ( 30-12Mbit/5Mbit )
Drobena
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 19. 12. 2017 22:36

Šlo o celé zúčtovací období? Nebo jen jeho poměrnou část? Podle reakce na zúčtování totiž soudím že šlo o první zúčtovací období. Pokud se nejednalo o celý měsíc, je částka poměrně ponížena. Pokud jde o slevu, zajímalo by mě o jakou. Máte i jiné služby od Vodafonu, případně za kolik? ;-)
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Drobena 20. 12. 2017 02:40

Je to cele obdobi protoze jak je psano drive mam tam 40% slevu coz je z 599 prave tech 359Kc. Vlastnim i zamestnanecky tarif 203Kc za neomezeny Vodafone,ostatni site 1,19Kc a 1,5GB :-)
Drobena
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2017 19:44

Ondatra2222 píše:Drobena: 349+100? Cena je minimálně 449Kč pokud máte jejich jiný tarif + samozřejmě 100Kč splátka za modem. Není 349Kč jen částka na minimální měsíční plnění? To je totiž obvyklá částka, kterou se zavážete minimálně Vodafonu platit ale odebírané služby jsou samozřejmě dražší a nijak nesouvisejí s minimálním plněním, tedy ta částka může být třeba několik tisíc, to už se neřeší. Nebo jak jste dostala službu za 349Kč? Dává Vodafone nějakou slevu nebo nějaká jiná možnost? Celkem mě zajímá jestli bude dávat Vodafone nějaké další slevy. :-)

Takovou cenu mi nepravdive tvrdil pracovnik infolinky operatora Vodafone, a uctovalo se samozrejme 449 - oni sami nevedi, co kolik stoji.

Navic klasicky vodafonni podvod, ktery tmobile ani o2 nedela a ktera mi prijde ponekud prasecka - kdy vam prvni den nauctuji plnou castku a kdyz druhy den koncite, je nutno z nich slozite vymahat pomernou castku.
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod polda 5. 1. 2018 23:13

Na LTE telefon mám 130/30, v jakoukoli hodinu. Případný pevný internet se tomu aspoň přiblíží nebo to je hlídáno na těch 30/5?
polda
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 6. 1. 2018 17:46

Pokud si zaplatíš nějaký tarif (a je celkem jedno kde od koho), budeš mít maximálně rychlost kterou máš v tarifu. Samozřejmě při nevytížení sítě to může být třeba o 10% více, ale spíše bude reálná rychlost u 30Mb/s někde mezi 15-29Mb/s , což je naprosto normální stav a je to celkem dobře použitelný net.

V mobilu nemáš zastropovanou rychlost, platíš za objem dat (což je nesmysl) a proto naměříš maximum které nabízí vysílač.
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod polda 6. 1. 2018 19:44

Klidně bych si i připlatil, VF nabízí ale jen 30/5 proto se ptám jestli je nějaká zkušenost.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 7. 1. 2018 00:07

Pokud nekdo nabizi neomezeny objem dat, je nesmysl, aby nelimitoval rychlost a naopak.
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 12. 4. 2018 18:10

Zajímá mě, jestli bude Vodafone nějak reagovat na nabídku T-Mobilu Pevný LTE do zásuvky. Vodafone je totiž jediný, kdo to nemá. Protože pokud někdo nemá možnost instalace, je to jediná dobrá nabídka. Takže čekám že bude živo.
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 15. 4. 2018 09:38

A tu o Červené karkulce budeš vyprávět kdy? O2 má možná konektivitu v zemi, ale rozhodně k BTSkám ji nevede. Ostatně jako jediný operátor má minimální množství sektorů a na LTE používá téměř výlučně frekvenci 800 MHz. Ostatně toto bude asi důvod, proč je tolik "pochvalných komentářů" na rychlost jejich Internet Air Fix, že? :-/
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 15. 4. 2018 16:42

Nejsem zastáncem ani jednoho z operátorů ale zde se musím Vodafonu zastat. Mám osobní zkušenost s "Bez kabelu" a rychlost internetu byla vždy mezi 7-8,5Mb/s, což odpovídá deklarované rychlosti, kterou nabízejí. Zaznamenal jsem jediný výpadek za dva roky a vyřešil jsem ho restartem modemu, takže nevím co se stalo ale internet prostě fungoval dál bez problému. Signál na telefonu mám u Vodafonu i v místech, kde na druhé SIM T-Mobile není ani čárka. S O2 nemám zkušenost, jen krátkou a negativní, ale to je jiný příběh.

Takže když to srovnám, vzal bych si radši internet od Vodafonu nebo T-Mobilu, kde to asi dost dobře funguje také, než od O2 kde to je jedna velká žaloba u ČTÚ. A netvrdím že to tak je všude, ale reakce zákazníků napovídají o stavu sítí víc než jakákoli recenze. A vlákno o bezdrátu O2 je plné stížností a žalob přes ČTÚ, vlákno s Vodafonem je plné stížností na FUP, který je největší brzdou tarifu. Ale tak, Vodafone asi nechce zákazníkům nabídnout službu, která funguje lépe než ta konkurenční. Asi za to dostávají zaplaceno od O2 a T-Mobilu víc než kolik by jim zaplatili zákazníci. :-P
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 25. 4. 2018 12:02

teď už k věci, jaké jsou zkušenosti s pevným internetem přes lte od vodafone? Jaké jsou cca běžné rychlosti a jakou rychlost už v případě problémů bere vodafone jako "špatnou"? bohužel ověřený t-m k sobě nedokážu dostat a O2 je kapitola sama pro sebe..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 25. 4. 2018 13:20

Mas moznost si to objednat na 14 dnu na zkousku... u vodnika tusim na 30 dnu... proc nedokazes dostat?

pokudos píše:A tu o Červené karkulce budeš vyprávět kdy? O2 má možná konektivitu v zemi, ale rozhodně k BTSkám ji nevede. Ostatně jako jediný operátor má minimální množství sektorů a na LTE používá téměř výlučně frekvenci 800 MHz. Ostatně toto bude asi důvod, proč je tolik "pochvalných komentářů" na rychlost jejich Internet Air Fix, že? :-/

Nevim od doby prodeje o2 nesleduji, ale pevnou optiku meli do kdejake vesnicke ustredny (kde maji dslamy pro xDsl) a z ni prece mohou radiem poslat par stovek mbit na kazdou druhou BTSku...

To vodnik jen tezko dokaze... a servislevel vodnika byl tragicky, domluvit se take katastrofa, a vzdyt i dohled site dali mimo republiku, snad do madarska nebo do rumunska...?

Dalsi vec je, jak mozna orezali investice (pred planovanym prodejem)? Spekulace...
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 25. 4. 2018 13:37

T-m má obsazené bts..teď už i všechny v okolí takže ani net do zásuvky není reálný, dřív byly vzdálenější volné, ale blbá oblast, xDSL tu skoro není.. na zkoušku sice dejme tomu, ale všichni víme jaké je realita u O2 po zkušebním období..proto bych nerad dopadl podobně u vdf a docela bych rád aby ta rychlost neklasala aspoň pod 50% deklarované, že to asi 100% nepojede 30 s tím i počítám, ale aby to nakonec nebylo 10 a méně po většinu času..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod polda 25. 4. 2018 14:09

Stejně ti nic jiného nezbývá.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 25. 4. 2018 14:23

zbývá zůstat na vdsl 20..reál 13-14/0,4 (což mě štve nejvíc ten up 300-400kbps), nebo několik wifi poskytovatelů
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod polda 25. 4. 2018 14:54

A už jsi zkusil nějakou VF simku aspoň v telefonu? Mě ukazuje 126/35, tak si myslím, že slibovaných 30/5 by tu dali.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 25. 4. 2018 15:27

tady je jen 800 jediný kdo tu má i jiné frekvence je t-m, ten tu má 800,1800 i 2100, takze vdf v mobilu 40-45mbit udela, ale jak vime napr. od O2 na mobilu muze byt klidne 100, ale net jede umele 2mbit..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod polda 25. 4. 2018 20:23

VF v přístupu není O2
polda
Junior

Odeslat příspěvekod SPel 6. 5. 2018 19:58

Dobrý den,
umí vůbec tyto modemy Huawei B2338-168IDU port forwarding?
Veřejku od T-mobile mám, v port forwarding povolený port na vnitřní ip, ale z "venku" se na veřejku nedostanu. A když v app proskenuji otevřené porty tak 7707 zůstává i nadále zavřený.
Řešil někdo podobnou situaci s tímto modemem? Při dotazu na podporu T-mobile mi nebyli schopní odpovědět, že prý tuto službu technici nikdy nezkoušeli nastavit..
:roll:
SPel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaischa 14. 5. 2018 23:50

je nějaká možnost jak se dostat na 399,- měsíčně jako to má O2 nebo T-mobile.. ? O2 a airfix je marný.. Tmobile v mé druhé lokalitě nemá volnou kapacitu, a jejich cena 649 nebo kolik přesně mi nabídli za službu, pakliže nemám tarif od Vodafone + modem, je absolutně nekonkurenceschopný :( diskuse o ceně nebyla s operátorkou žádná.. :(
aaischa
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 5. 2018 20:39

mě to dali za 449 k nulovému tarifu (kde je útrata pár kč za rok a to doslova pár) normálně bez problémů, resp. nabídka přišla přímo od nich po tom co sem se nechal kontaktovat na ověření dostupnosti z netu
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod karel.racek 23. 5. 2018 10:56

Nějaké reálné zkušenosti s tímto připojením? Rychlost, stabilita, výpadky atd.
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod rmnv2 10. 7. 2018 18:27

vodafone uz nabizi pevny neomezeny internet jako t-mobile od 400
Kc za 20 Mbit, a jestli jsem to dobre pochopil, muzete pouzit svuj vlastni modem (ale to neni overene)
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 10. 7. 2018 19:31

Chtělo by to víc aspoň 50
polda
Junior

Odeslat příspěvekod rmnv2 10. 7. 2018 19:55

Jaké jsou ceny a rychlost u služby pevný internet?
Rychlost připojení Cena
až 20 Mbps 399,- Kč
až 30 Mbps 449,- Kč
až 50 Mbps 499,- Kč
až 100 Mbps 599,- Kč
až 250 Mbps 699,- Kč
až 500 Mbps 799,- Kč
až 1000 Mbps 899,- Kč
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 10. 7. 2018 20:15

To to mohli dát před půl rokem?
polda
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 7. 2018 13:15

tohle jsou ale tarifiy k vdsl, nikoliv pro lte, lte je pořád 30/5
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod rmnv2 13. 7. 2018 01:31

pisou:

Připojíme vás přes 4G LTE, ADSL, VDSL nebo optické sítě.
Pokrýváme 99 % populace
Fungujeme na samotě u lesa i v centru města.

plati to i pro lte, pokud je k dispozici vice moznosti (napr. adsl a LTE), jestli si zakaznik muze technologii vybrat netusim, u T-mobile pokud chci LTE daji LTE i kdyz je k dispozici napr VDSL
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 13. 7. 2018 08:14

Dobré ráno,
přednostně zákazníka připojíme přes kabel (optika nebo DSL), pokud má vyhovující parametry. Když ne, využijeme Pevný internet přes LTE. V případě Pevného internetu přes LTE máme jeden rychlostní tarif s maximálními rychlostmi 30/5 Mbit/s. Vyšší rychlosti nabízíme pouze na DSL a optice. Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 13. 7. 2018 14:32

přesně jak jsem říkal..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod rmnv2 13. 7. 2018 19:36

no ale podle toho ceniku, teda doufam ze to tak je, by tech 30 Mb melo stat 450, puvodni cena byla 600 (v prvnim prispevku vlakna). Jestli to je jinak, tak uz fakt nevim, aby se clovek doprosoval informaci po telefonu, misto aby to jasne napsali na web
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 13. 7. 2018 21:35

cena je pořád stejná, ono se stačí mrknout de ceníku... tzn 598,67 nebo 449,-
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod rmnv2 13. 7. 2018 21:51

aha, me totiz posilali sms ze novy pevny internet a bla bla, no vidim ze LTE vse pri starem...To se omlouvam za zbytecne prispevky. Vyhledove to tedy asi jisti t-mobile (internet do zasuvky)
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ocko635 11. 8. 2018 12:05

Nechal jsem si instalovat internet Vodafone LTE, přes den rychlost 30mb, od cca 17.00 hod se snižovala až na nepoužitelné připojení, po 22.00 hod to zase začínalo chodit. Lokalita Lovosice s výhledem na celé město. Vrátil jsem to, nepoužitelné, škoda.
Ocko635
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 11. 8. 2018 13:33

bohužel toto se mi také párkrát stalo, samozřejmě vdf to odbylo klasickými plky, že samozřejmě rychlost může kolísat, ale běžně to jede 30mbit, bez ohledu na denní dobu a při tomhle sem se dostával dokonce až pod 1mbit a hlavně ztráty paketů, naštěstí to bylo jen jednou cca 3dny v kuse(v časech od 15-23 kdy rychlost postupně padala a pak se postupně zvedala) a pak se to opakovalo (v menší míře - rychlost padla jen k cca 6mbit) ještě den den v nedávné době. Jinak s přípojením nemám problémy a spíš toto přisuzuju technickým problémům
JayDeeSq
Junior