nejlevnější data po 1MB

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod termistor 18. 10. 2017 18:33

Který operátor nabízí nejvýhodnější data - ne balíček, ale účtování po 1MB nebo méně. Potřeboval bych nějakou SIM na občasné nepravidelné data, na volání a SMS nezáleží (mám dualSIM)

Např.
Oskarta má 1Kč/MB bez LTE
Kaktus má 1Kč/MB a má LTE
Odorik má za 0,69Kč/MB (ale poplatek 0,7 Kč /den)
Twist Online 0,4Kč/MB má LTE a nedá se přes SIM vůbec volat ? Po kolika účtuje (po MB nebo 100kB) ?

Je ještě něco výhodnějšího ?
Dík za info
termistor
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew_007 18. 10. 2017 19:31

T-M Twist Online v akci
Obchodní podmínky https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-Twist_Online.pdf

Cituji: "S tímto tarifem není možné využít hlasové služby či SMS, ani služby poskytované třetími stranami."

O účtování (kB/MB) tam bohužel nic není, ale možná jsem jen slepej.

Osobní zkušenosti nemám, nicméně pořídil jsem to tchánovi k Vánocům do tabletu k občasnému připojení.
Platnost toho úvodního kreditu by SNAD měla být 12 měsíců, přinejhorším dobiju 200Kč = 12 měsíců platnost.
"Nikdo učený z nebe nespadl."
Andrew_007
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 18. 10. 2017 20:38

Pro tetno účel mám Kaktus. Cena 1 Kč za 1 MB je nejvyšší, ve skutečnosti se dá dosáhnout na výrazně nižší ceny při nákupu "balíčků" dat. Obrovskou výhodou je převádění dat do dalšího měsíce. A ještě něco - existují tzv. "happy hours" - nyní jednou až dvakrát do měsíce pár hodin odpoledne, kdy se dostane za dobití 200-500 Kč dvojnásobek s platností 30 dnů. To samozřejmě zlevní data ještě na polovinu. Doporučuji vlákno ke Kaktusu.
iPhone 6S PLUS 128 GB, Asus Zenfone 2 ZE551ML - 4GB/64 GB, (MS Lumia 640 XL LTE DS), iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod mmulicnik 1. 4. 2018 15:33

Ahoj, jen pro upresneni, Twist Online opravdu uctuje po MB, takze hodne nevyhodny pro obcasne pouziti malych dat... nasel jsem to v obchodnich podminkach vsech tarifu (1 velky dokument), v podminkach jen pro tenhle tarif to napsane neni.

Takze zbyva bud
OsKarta (uctuje po kB + platnost 6 mesicu) nebo
Kaktus (uctuje po 100 kB + platnost 12 mesicu + obcas dvojnasobny kredit v akci)

PS: byl mi smazan odkaz na tu Twist Online SIM, ktera je za cca 40 Kc a je tam 500 MB + 200Kc kredit (Oprava: je tam jen 200 Kc kredit ktery cerpate pri cene 0,4Kc/1MB), staci vyhledat na heure*e twist online a jsou tam 2 shopy ktere ji prodavaji.

Je na kazdem co je pro nej vyhodnejsi...
mmulicnik
Kolemjdoucí