nejlevnější data po 1MB

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod termistor 18. 10. 2017 17:33

Který operátor nabízí nejvýhodnější data - ne balíček, ale účtování po 1MB nebo méně. Potřeboval bych nějakou SIM na občasné nepravidelné data, na volání a SMS nezáleží (mám dualSIM)

Např.
Oskarta má 1Kč/MB bez LTE
Kaktus má 1Kč/MB a má LTE
Odorik má za 0,69Kč/MB (ale poplatek 0,7 Kč /den)
Twist Online 0,4Kč/MB má LTE a nedá se přes SIM vůbec volat ? Po kolika účtuje (po MB nebo 100kB) ?

Je ještě něco výhodnějšího ?
Dík za info
termistor
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew_007 18. 10. 2017 18:31

T-M Twist Online v akci
Obchodní podmínky https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-Twist_Online.pdf

Cituji: "S tímto tarifem není možné využít hlasové služby či SMS, ani služby poskytované třetími stranami."

O účtování (kB/MB) tam bohužel nic není, ale možná jsem jen slepej.

Osobní zkušenosti nemám, nicméně pořídil jsem to tchánovi k Vánocům do tabletu k občasnému připojení.
Platnost toho úvodního kreditu by SNAD měla být 12 měsíců, přinejhorším dobiju 200Kč = 12 měsíců platnost.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 18. 10. 2017 19:38

Pro tetno účel mám Kaktus. Cena 1 Kč za 1 MB je nejvyšší, ve skutečnosti se dá dosáhnout na výrazně nižší ceny při nákupu "balíčků" dat. Obrovskou výhodou je převádění dat do dalšího měsíce. A ještě něco - existují tzv. "happy hours" - nyní jednou až dvakrát do měsíce pár hodin odpoledne, kdy se dostane za dobití 200-500 Kč dvojnásobek s platností 30 dnů. To samozřejmě zlevní data ještě na polovinu. Doporučuji vlákno ke Kaktusu.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod mmulicnik 1. 4. 2018 14:33

Ahoj, jen pro upresneni, Twist Online opravdu uctuje po MB, takze hodne nevyhodny pro obcasne pouziti malych dat... nasel jsem to v obchodnich podminkach vsech tarifu (1 velky dokument), v podminkach jen pro tenhle tarif to napsane neni.

Takze zbyva bud
OsKarta (uctuje po kB + platnost 6 mesicu) nebo
Kaktus (uctuje po 100 kB + platnost 12 mesicu + obcas dvojnasobny kredit v akci)

PS: byl mi smazan odkaz na tu Twist Online SIM, ktera je za cca 40 Kc a je tam 500 MB + 200Kc kredit (Oprava: je tam jen 200 Kc kredit ktery cerpate pri cene 0,4Kc/1MB), staci vyhledat na heure*e twist online a jsou tam 2 shopy ktere ji prodavaji.

Je na kazdem co je pro nej vyhodnejsi...
Sony 55XF9005
Asus Xonar Xense (rozžvýkány) + Senn PC 350
mmulicnik
Kolemjdoucí



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků