Pevný internet vzduchem+T-mobile TV

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod guiz 12. 10. 2017 20:42

Zdravím všechny,chtěl bych založit diskuzi pro lidi co mají Pevný internet vzduchem a TV od TM.

Mám net a televizi od TM asi půl roku a co se televize týče jsem spokojen z nabídkou ,ale od začátku mě trápí čímdál častější výpadky obrazu a zvuku. TV jde třeba hodinu v pohodě ,potom vypadne obraz i zvuk a za 2-7 vteřin zase naskočí ,ale někdy i zpětně že jde obraz i zvuk znovu třeba 10vteřin než byl výpadek,takže těch 10 vteřin vidíte znovu. :-)) Reklamoval jsem 2x STB,závada se neprojevila,vyměnil všechny kabely a nic.Po dobu záruční opravy jsem měl zapůjčen starší typ STB a ten jel celkově 5 týdnů absolutně bez problémů a jediného výpadku.Přivezu domů můj novější typ STB z reklamce a hned do půl hodiny výpadky znovu.
Asi 3x jsem službu reklamoval u TM a došlo to tak daleko že mi technik přijel otočit anténu na méně vytíženou BTS,protože jsem prý byl napojen na BTS kde je teměř 100% vytíženost.Bohužel nic se nezměnilo,problémy byly i na nové BTS.Nakonec mi dali nový STB s tím že to bude asi tím.Opět bohužel problémy se nevyřešili a technik naznal že moje oblast je celá plně vytížená a chystá se posílení kapacity všech BTS do konce roku.takže pokud vydržím,dají mi na pár měsíců slevu ,nebo mi obě služby ihned bez sankce ukočí.Zajímavé je že starší typ STB jel po obě záruční opravy bez problémů,takže kde je pravda?
Vzal jsem slevu a vyčkávám tedy na zlepšení. :hm

Máte někdo také podobné problémy s TV?
guiz
Mírně pokročilý

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník