Datová SIM nebo internet v mobilu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Boďa 26. 9. 2017 16:00

Zdravím zkušené.Oslovil jsem svého rámcového poskytovatele na volání z dotazem že chci WiFi internet.Klasicky modem s wifi internetem.Jelikoz jsem po T-M s rámcovou smlouvou nabídl mi datovou simkartu s 30 gb.Poslal ceník.Ale po přečtení ceníku jsem si všiml že je datovka napsaná v ceníku jako internet v mobilu.Napsal jsem dotaz zda bude jejich dat.sim fungovat v přenosném modemu ke kterému je možné se připojit mobilem a notasem.Odpoveď ať vyčkám na vyjádření techniků.Zatim je pořád klid bez odpovědi.Nevite zda je rozdíl mezi datovými SIM?Bude mi fungovat datová SIM ve WiFi modemu normálně,nebo je mezi nimi rozdíl.Dekuji za odpověď.
Boďa
Junior

Odeslat příspěvekod Toyotak 26. 9. 2017 17:43

Nemusíš mít obavy, půjde Ti to normálně. Z datovky se akorát nedá volat.
Toyotak
Junior

Odeslat příspěvekod Boďa 26. 9. 2017 17:52

To ani nechci.Chci jen opravdu WiFi net. Takže není rozdíl mezi datovými SIM do telefonu a do WiFi modemu ano?Chci dát datovou simkartu do WiFi modemu a mít přenosný net na který se připojím přes mobil nebo notebook.
Boďa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků