Pevný internet vzduchem O2 nebo T-Mobile

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fallen22 11. 4. 2018 08:05

Ahoj, můžu se zeptat co jste zhruba napsali na ČTU a posílali jste to písemně či elektronicky? Mám stejný problém s O2, pokud zjistím, že u mě běží LTE od T-mobile, tak budu chtít přejít.. Děkuji
Fallen22
Junior

Odeslat příspěvekod Fallen22 21. 4. 2018 07:33

O2 LTE 20/5 MB měřeno 19.4.2018 ve 14h
Obrázek

O2 LTE 20/5 MB měřeno 12.4.2018 ve 22h
Obrázek

T-mobile 20/5 MB měřeno 21.4.2018 8:00 (stejné parametry jsem ale naměřil i v 16-22 několikrát co jsem zkoušel)
Obrázek
Fallen22
Junior

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 11. 2018 21:40

Fallen22: to nic moc, to je fakt nouze :(

Pokud je to nekdo komu jde internet vzduchem LTE a rychlost je cca 100Mb/s at da screen mereni, docela by me to zajmalo :)
Jeste ze jsem do toho zatim nesel, nebot to je presne co me napadlo... vzduchem? Pevny internet? Prece to ma BTS body, pokud tam skoci nejaky sosak, bude tahat mesicne 500GB, urcite to seriznou :) Pripadne pokud bude BTS zatizena, hodne lidi tak to urcite nepojede tu rychlost co by realne se cekalo.
Takze nakonec i s pomalejsim VDSL to muze byt ve vysledku lepsi :)
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod kremilek10 15. 11. 2018 07:38

Byl jsem neco resit v O2 a mimo jine jsem se ptal na NET vzduchem.
Pan se me ptal i na adresu... nasledne mi rekl, ze jsme meli pevnou linku a ze by nemel byt problem tahat NET po stare telefonni lince. Musim se priznat, ze jsem se zacal smat, protoze mi to pripomelo stare "vytaceci" casy :) Mam pocit, ze rikal az 20 MB je v nejakem balicku. Mate nekdo s timto zkusenosti ? Vzhledem k tomu, ze bydlim v baraku, kde chytam wifi, se mi tato varianta na prvni dobrou nejevi spatne...
Problem minimalne vidim v tom, ze jsem drat pred par roky ucvaknul a zbytek zazdil :)
Hisense 55U7A, Denon AVR-X1400H, XBOX ONE X
kremilek10
Junior

Odeslat příspěvekod ripper6 15. 11. 2018 23:07

kremilek10: to jsis pohrbil net, jak rikal me jeden clovek... pokud muzes a jde to, natahni vzdy drat! Ma wi-fi a rikal to keca kde kdo, ale potom zafouka mu vetrik a je po wi-fi :D
a to LTE tak muzes to zkusit pokud je to lepsi nez to co mas :)
Ja se drzim VDSL ale cekam pokud by bud bylo rychlejsi nebo byl net co byl jen vzduchem lepsi nebo rychlejc. Jenze to chce pockat, jelikoz prvni rok to pojede 100Mb/s nekomu a dalsi rok se BTS pretizi a bude to v haji.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 11. 2018 04:34

O2 je vždy loterie
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 16. 11. 2018 06:59

Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 28. 5. 2019 10:53

Nemáte někdo zkušenost s tím jestli je možné internet přesunout? Potřebuji net na chalupu cca půl roku a pak přes zimu by byl u tchyně. Jen mi není nikdo schopný říct, jestli by to šlo nebo ne. Děkuji
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miela 14. 6. 2019 11:36

Jsem také zvědavý. Zeptal jsem se v chatu se všemi operátory a všude, kde říkají, že to funguje pouze na jedné adrese, ale nemohli mi říct, jak je to omezené.

Kromě toho, protože se jedná o LTE, nechápu, proč je vyžadován instalační technik. Proč nemohou dát SIM kartu?

Má někdo, kdo má bezdrátový LTE internet bez omezení na jedné adrese, možnost popsat, jak vypadá nákup takové služby? A druhá žádost by byla schopna zkontrolovat, jaká je tolerance provozu, tzn. Pokud mám deklarovanou adresu a spustím router o 1 km dále, bude také fungovat?

Díky předem.
Miela
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 14. 6. 2019 14:03

Grafika uvodni stranky napadne pripomina O2, vseobecne podminky maji font T-Mobile a jde o jejich sluzbu Pevny internet do zasuvky, kterou lze provozovat (za priplatek) na 5 mistech...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kalujo 14. 6. 2019 14:10

nevím co teda jak víte ale já jim volal a rekli ze to 399 kč vsude kam to odvezu funguje
kalujo
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 6. 2019 14:20

A už to máš doma? Zajímala by mě kvalita připojení.

Jinak mám pochybnosti jak ze.us.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalujo 14. 6. 2019 14:22

nemam ale lidi na fb si pochvaluji
kalujo
Junior

Odeslat příspěvekod Miela 14. 6. 2019 14:36

kalujo píše:tady mate nate strance koupite neomezeny přenosný net http://www.netvzduchem.cz/?fbclid=IwAR1 ... ZSGkhAQBso


Nevypadá velmi věrohodně. Žádné údaje společnosti. Žádné podrobnosti nabídky.
Miela
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snoop69 14. 6. 2019 15:11

kalujo píše:tady mate nate strance koupite neomezeny přenosný net http://www.netvzduchem.cz/?fbclid=IwAR1 ... ZSGkhAQBso

Dole vidím odkaz na T-Mobile. Jestli to dobře chápu tak podle obchodních podmínek T-Mobile uzavřelo smlouvu s panem Jiřím Janečkem z Přerova na poskytování služeb dalším osobám. Na uvedené adrese v Praze má firmu Raveshop a stejné je i číslo mobilu.
Kód: Vybrat vše
https://www.podnikatel.cz/rejstrik/osoby/jiri-janecek-2447777/
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků