Jakou předplacenku pro data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod petr311 18. 5. 2018 14:17

Aha, dík za tip. Vypadá to docela zajímavě, nicméně je to tarif, tudíž jsem to zkusil porovnat teď s akční nabídkou od TM, kde za 499Kč nabízí 10GB + 100 min volání + 100 sms, při obdobné náloži u emtéčka by to vyšlo o něco dráž. Jedině bych ušetřil, pokud bych nevolal vůbec nebo jen minimálně. Hlavní výhodu spatřuji u emtéčka smlouva na dobu neurčitou s výpovědí 1 měsíc, u TM je úvazek 2 roky. No tak nevím, jsem na vážkách.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 20. 5. 2018 15:18

Neobjednával jste si prosím někdo v poslední době z toho eshopu mobilprovas.cz simku Twist Online, kterou teď nabízejí za 39 Kč?
Jakou mají expiraci ty nyní zasílané simky?
A není tam teda na rozdíl od eet-nejlevneji žádný limit na objednávku, můžu objednat třeba jen jednu kartu?
Díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 20. 5. 2018 15:30

Muzes objednat kolik chces tech simek , platnost na zprovozneni do roku 2022 . Co jsem objednal minuly tyden .
Nemám
jirys
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 20. 5. 2018 16:39

Diky moc. A nepíšou na těch sim kartách taky konkrétní měsíc toho roku 2022, i když je to za relativně dlouho?
Jinak to je skvělý, že se dá objednat i menší počet sim karet, na eet-nejlevneji mají minimální objednávku myslím 14 kusů.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 18. 7. 2018 23:05

Dnes jsem si dovezl z Brna 5 kousků. Expirace všech SIM je k 17. 1. 2022
milbust
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Persbrandt 19. 7. 2018 23:04

Zajímavé, tak já jsem si dnes vyzvedl v Praze na poště 3 kusy, všechny mají expiraci 17.5.2021
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Marnie 26. 8. 2018 17:49

Zdravím,

existuje ještě u nějakého operátora možnost koupení si balíčku dat, který mohu využívat do vyčerpání i více než 30 dní? V podstatě narážím na to co měl kaktus dříve..
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod milanBrno 26. 8. 2018 19:31

Kaktus nikdy nic takoveho nemel...
milanBrno
Moderátor

Předchozí stránka