T-mobile max. rychlosti u tarifů

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod guiz 24. 5. 2017 03:25

Zdravím všechny.
Chci se zeptat těch co mají nové tarify od TM jakou maximální rychlost internetu v mobilu naměří u tarifů Mobil data 10GB a Student 2GB?
Ještě před 14 dny bylo v popisu detail tarifu uvedena max. rychlost 225Mbit a nyní je tam pouze 42Mbit.Nechápu tohle omezení a tak se ptám jestli má někdo tyhle tarify a může změřit rychlost v LTE, jestli to omezení opravdu funguje nebo ne,popřípadě jestli se vám telefon s těmito tarify připojí do LTE-A sítě,což indikuje telefon jako 4G+ nebo LTE+. :-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S9 +Samsung Evo Select 256GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 24. 5. 2017 09:36

Bohužel rychlost u tarifů neznám, ale pokud by to tak skutečně bylo, že např. začátkem dubna při představení nových tarifů byla v ceníku vyšší rychlost a došlo tedy ke snížení povolené rychlosti u těchto tarifů, měl T-Mobile povinnost dotčené zákazníky o této změně informovat alespoň jeden měsíc předem a umožnit jim ukončit smlouvu bez sankce z důvodu zhoršení postavení účastníka.

Dohledal jsem ceník T-Mobile z 10.5.2017, tam již rychlost 42 Mbit uvedena je, otázkou tedy zůstává, zda to nebyla pouze chyba na webové stránce v popisu tarifu.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 26. 5. 2017 02:28

Chyba nechyba,bylo to tam a nyní je to jinak,jen nechápu proč takové omezení u některých tarifů vůbec je.Proto se ptám jestli je vůbec v reálu aplikují?Těch 42 Mbit by bylo dostačujících,ale má být omezen i upload na 5,7Mbit tuším.A to už může někomu vadit při náhrávání čehokoliv do uložiště například. Tyhle rychlosti odpovídají rychlostem v 3G síti. :-D Pak se nemají chlubit rychlotí až 225/50 v LTE síti. :-\ Ptám se i proto ,že tarif student budeme mít za 14 dní doma aktivní.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S9 +Samsung Evo Select 256GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vit20 26. 5. 2017 05:39

Mně se povedlo naměřit 53Mbit down a 15Mbit up na Twist balíčku 1,5GB, který má max. rychlost uvedenou 10,8Mbit, takže předpokládám, že to bude podobně i u tohoto.
vit20
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: anonymius, sumerian a 1 návštěvník