Čím nahradit mobil.cz

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 2. 6. 2017 09:22

Ne, Nicku - píše příchozí, a to šlo.... za 200 na rok.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Spock_lone_wolf 2. 6. 2017 12:46

Ještě se dá Odorik, ten vychází na 500 / rok bez LTE (ale 16-20 Kbit poFUP) nebo 620 s LTE, zase se ale nemusí hlídat happydays apod..
Spock_lone_wolf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 2. 6. 2017 13:34

A jaký to má význam, když na Kaktusu je za 600 korun za rok bez Happy day 80MB LTE měsíčně a po FUP 64/32kbs....
Odoriku fandím, je to soukromník na rozdíl od T-mobile nabo-li Kaktus, ale bohužel ty podmínky TrojDohody pro cizí virtualy jsou asi mizerné......
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Spock_lone_wolf 2. 6. 2017 14:04

Aha, nedošlo mi že to je běžná ceníková cena, myslel jsem původně že je to již se započtením slev, až teď jsem si otevřel ten jejich ceník s děsivým fontem...
Takže teoreticky, pokud se podaří při dobití chytit happy day, člověk může navíc ještě získat vyšší objem dat pro daný měsíc... Stejně ale vyčkávám s tím kam půjdu až se ukážou všechny nové ohlašované změny.
Spock_lone_wolf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lachty 3. 6. 2017 13:58

Lze koupit Coop mobil s internetem za 20 kc za mesic a po fupu jede 32kbps.
Lachty
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 3. 6. 2017 14:13

Jenže Coop musíš dobíjet 150 korun jednou za tři měsíce..... Takže Kaktus je lepší.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rakija 3. 6. 2017 16:29

Doporučil bych počkat až po tom 15.6. určitě bude reagovat více operátorů změnou ceníků. Pro občasné použití je z českých zatím nejvýhodnější asi ten Kaktus kvůli po-FUP rychlosti 64kbps případně možnosti dokoupit si dalších 500MB dat za 100Kč, takže v případě potřeby 580MB rychlých dat měsíčně za 150Kč, platnost karty 1 rok bez nabíjení, přičemž nabíjení stačí jen 50Kč.

Jinak mám ještě zahraniční kartu, ale pro ty jsou příspěvky v jiném vlákně...
Rakija
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peetrr 4. 6. 2017 15:36

výhoda mobil.cz byla ta, že když jsi si každý půlrok dobil 200 Kč, tak jsi ten kredit mohl použít na cokoliv a internet jel stále (zdarma) i po měsíci nižší rychlostí - takový operátor tu už asi nebude :-(
Peetrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod abctrutnov 7. 6. 2017 13:38

Lachty píše:Lze koupit Coop mobil s internetem za 20 kc za mesic a po fupu jede 32kbps.

na coop mobil jsem info o této ceně a fup nedohledal. Kde to mají schované?
díky
abctrutnov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speedy 7. 6. 2017 16:40

Mají to napsané v ceníku strana 3.

Já jsem odešel k Odorikovi z principu. Ke Kaktusu jsem nechtěl, jelikož bych musel "lovit" HD a to se nechce - neprovolám tolik. A za druhé přesně to co udělal TM s Mobil.cz může kdykoliv udělat s Kaktusem. Nechtěl jsem přistupovat na jejich hru...
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 6. 2017 17:24

Jenže Kaktus = T-Mobile. Mobil.cz byla trošku jiná kategorie. T-Mobile si Kaktus pohlídá a dovolím si tvrdit i "zadotuje", když bude potřeba.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 11. 6. 2017 13:20

Mám mobil na dvě simky takže jednou za dva měsíce vyhodím starej kaktus a zasadím novej. Cena průměr 50,- za 500 MB.
Jinak si můžete koupit max. 5 sim nyní za 75,- u Sazka mobile s kreditem 150,-.
blackwork
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar




Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků