Pevný internet vzduchem T-Mobile

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 26. 5. 2017 08:24

Tak zrovna to odstoupeni maji popsane v podminkach docela podrobne, takze na to maji pravo. Navic rychlost, kterou to pujde, lze overit na jejich webu. Ja si nemuzu na nic stezovat. Technik byl naprosto v pohode, dodavaji zaplacenou rychlost, takze ja jsem spokojen.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JetBlack8 26. 5. 2017 08:25

Urcite si cetl smlouvu vid, nebo sis myslel ze tmobile plati vyjezdy techniku aby si lidi vyzkouseli internet na 14 dni zdarma a pak ho zrusili?
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 26. 5. 2017 08:42

Chytrý jak televize, oba, nějak vám hoši utekla podstata, to že zloděj t-mobile sliboval něco co neumí dodat a kecy o podívaní na net jsou vskutku chytré, z praxe je ověřené, že pohádky na netu o pokrytí jsou větší fantazie než tisíc a jedna noc. Operátor neměl slibovat rychlost a přímo měl upozornit co ta legrace s vyzkoušením stojí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 5. 2017 09:05

gro veci je v tom ze technika proste platis a kdybys nebyl zrejme duchodce co jezdi na vylety pro hrnce co videl na teleshopingu a pak nechape faktury,bylo by to to prvni co bys udelal - cetl bys nez odsouhlasis
A o praxi byt tebou moc nemluvim..Kdyz vis ze praxe je odlisna od slibů,musis čist dvakrat :-),pak nebudes muset brecet na forech.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 26. 5. 2017 09:40

Na koho že to reaguješ, jestli na mne tak ti uniklo, že jsem nic neobjednaval, jestli na zakladatele topicu, tak ti uniklo, že praxi s pokrytím mapy a skutečností neuvádí, takže příště buď lépe číst, nebo pomaleji psát moudra....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 5. 2017 11:22

reaguji na cloveka co netusi jak je to s technikem,že bohuzel bude zbytecne platit.vzhledem k tomu ze jsem v oboru delal tak jsem si stoprojist ze problem je na jeho strane,NEŽ budeš reagovat pomalu si to přečti dvakrat,ty moudro :-)
Navic to jde resit bez asistence technika,takze si lze stezovat jen na vlastni blbost
To s tou praxi psals ty,proto sis asi myslel ze reaguji na tebe.Nikoliv,zasnu ze nekdo si objedna sluzbu,neprecte podminky,neco se pohnoji a pak zjisti ze v podminkach je neco co necetl.V roce 1991,beru,lidi to neznali.Je 2017
Stejne podobny problemy bude mit kotel lidi,volba pasma je automatika,takze se zmenou podminek v okoli se bede menit bts na ktery bude clovek viset.Vymysl s externi firmou ktera resi instalace je fakt blbej ale proprietarni hw ten nastve casem jeste vic.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 26. 5. 2017 12:05

Nic to nemění na tom, že mu to na lince měli vysvětlit a upozornit, ne vyvolávat dojem že to tam pojede. Víš, on každý nemusí být zběhlý v it, slepý střevo manželce asi taky nebudeš řezat sám, že?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 5. 2017 12:20

co ma co spolecnyho s it to ze si NEPRECTU podminky ? Dik za vysvětleni,ja tam nic totiz s IT spolecnyho nevidim,ja si je čtu u koupe auta,zmeny plynu,elektriky a dalsich x veci,to je taky IT ?Diky za vysvetleni :-)
On je totiz primarne nakrklej na to ze VZDY zaplatis 4000 at je odstoupeni od smlouvy z libovolnho duvodu.A toto nevěděl a divi se ze odpoved na to ze nezaplati byla - na.rat,jak sam rika.
Co se tyce ruznych linek - ja netusil ze nekdo jeste bere vazne najaty studenty v callcentru ktery lezi nekde v pr.eli a kteri kdyz slysi treba mac tak si mysli ze je to zkratka pro hamburger.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 26. 5. 2017 12:41

Tak speciálně pro tebe: s IT má něco společného účast technika. Tím končím, tvá schopnost pochopit psaný text zhruba odpovídá tvému psanému projevu, další diskuze s tebou by byla ztrátou mého času.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod guiz 26. 5. 2017 13:00

Fotkyznovin píše:Prosím o pomoc, na tmobile jsem se pomocí infolinky domluvil že na mé adrese je možná služba pevný internet vzduchem v rychlosti až 40MBit/s, o2 u nás má max dvacet a jinak tu nikdo není, tak jsme se domluvili že naistalujeme nižší tarif 20Mbit/s a pokud bude ve stabilní jen zmeníme tarif. Po instalaci z tmobile však vypadlo že 20Mbit je na naší adrese maximum. Ve 14ti denní době jsem tedy písemně odstoupil od smlouvy, teď však po mě chtějí zpětně doplatit poplatek za montáž a demontáž subdodavatelem v ceně celkem cca 4000kč.
Takže oni mi nejdřív lžou, na základě toho s nimi uzavřu smlouvu, a když se to provalí tak jim mám já platit?
Reakci na výpověď a to že za montáž a demontáž odmítám platit mi napsali něco ve stylu "*****". Na to jsem odepsal že žádám okamžité navýšení rychlosti na hodnotu kterou mi slíbili, nebo se jedná o podvod. Jak se těmhle xxxxxx můžu bránit?
Díky všem za rady

Pochybuji pokud je tam solidní signál nebo má anténa viditelnost na BTS že to pojede přesně 20 Mbit a vic ne. Oni totiž pokud tam není LTE-A, tak nabízí pouze 20 Mbit což je jistota že to tak pojede. Ve skutečnosti to jede třeba těch 40Mbit,ale není to 50 tak ti to nenabídnou. Vyzkoušej si změnit v Můj T-mobile tarif sám a uvidíš, vůbec to neřeš přes operátora. Uvidíš kolik ti to pak pojede. Já mám také 20/5,víc mi nedali ,ale vím že přes mobil to tu jede tak 40/30Mbit,ale je tady tak 80% síla signálu.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 26. 5. 2017 14:09

Řekl bych, že dotčený už má zařízení zas z baráku pryč, když po něm chtějí i za demontáž, takže teď už nic nevyzkouší. Kdyby se spokojil s fungujícím 20/6, mohl být teď hepy a asi o 4 000 Kč bohatší i šetřit stovku měsíčně oproti úvodnímu plánu chtít tu vyšší padesátku. Ovšem neznám jeho potřeby, když 20/6 bylo "fuj, pryč s tím!" ale kdyby to jelo 40/? tak to už by mu stačilo, zda to bylo tak limitující...
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 5. 2017 14:15

re:roy1
fakt nemam cas sepisovat a opravovat po sobe preklepy,kdyz chybi argumenty a logicka odpoved uzij si klidne preklepy.Specialne pro tebe - dotycny povazuje za vy.rb to ze pri zruseni smlouvy musi zaplatit 4000.Coz netusil.Netusil to protoze cist podminky povazoval za prilisny luxus,takze muzes mlit co chces - zásada ze kdo necte podminky si muze za nasledne prekvapeni sám, je proste konstanta,zvytek jsou kecy v kleci.
Nicmene mohl jsem to pro tebe rozdelit na - toto je klicove a proste it ne it muze si za to sam.
Potom na mene vyznamne - slo se vyhnout za predpokladu xyz..
Nicmene prumerne inteligentni clovek chape ze v,svetleni - pres to cos podepsal nejede vlak je jedi e smerodatne z hlediska 4000.Takze tvuj prispevek kdy ses navazel do tech dvou co ho na to upozornovali ze je to ve smlouve byl fakt na urovni cloveka co si koupi hrnce na vylete s duchodcema za 20000,pricemz nemaji hodnotu 2000 a pak se divi kdyz fakt prijde faktura.
Jinak operatori,poskytovatele internetu maji kouzelny termin,garantovana rychlost.Pokud tady je nekdo kdo nekdy provozoval sit,tak asi tusi na co narážím.
V drtivy vetsine ji maji nasmlouvanou jen podniky,uz 10 mega je drahych,20 pekelne,100 neskutecne.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fotkyznovin 27. 5. 2017 20:38

Díky za názory.
Zařízení mám stále na domě, abych uvedl o co mi jde.
Pořídil jsem to právě z důvodu abych měl rychlejší internet, poptal jsem je s tím že o2 je pro mě pomalé a zda mají něco lepšího. Nabídli mi tohle a slíbili alespoň dvojnásobnou rychlost, nakonec skutek utekl, proto jsem naštvanej, prostě podvod nic víc.
Zeptám se jak zaznělo v diskuzi, jakým způsobem ten signál proměřit?

-- 27. 5. 2017 21:52 --

Copak je moje vina že oni nedokážou technicky zabezpečit to co slíbili při zřizování? Copak já musím zůstat 2 roky využívat službu která neodpovídá tomu proč jsem ji pořizoval a co mi slíbili při zřizování protože oni mi hned v úvodu lhali že tam ta rychlost možná je? WTF?
Fotkyznovin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod multipytla 27. 5. 2017 21:03

je to mazec, platím 50tku a po měsíci spokojeného provozu to najednou začalo fičet 100 :twisted:
Přílohy
int.jpg
multipytla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 27. 5. 2017 23:25

Fotkyznovin píše:Díky za názory.
Zařízení mám stále na domě, abych uvedl o co mi jde.
Pořídil jsem to právě z důvodu abych měl rychlejší internet, poptal jsem je s tím že o2 je pro mě pomalé a zda mají něco lepšího. Nabídli mi tohle a slíbili alespoň dvojnásobnou rychlost, nakonec skutek utekl, proto jsem naštvanej, prostě podvod nic víc.
Zeptám se jak zaznělo v diskuzi, jakým způsobem ten signál proměřit?

-- 27. 5. 2017 21:52 --

Copak je moje vina že oni nedokážou technicky zabezpečit to co slíbili při zřizování? Copak já musím zůstat 2 roky využívat službu která neodpovídá tomu proč jsem ji pořizoval a co mi slíbili při zřizování protože oni mi hned v úvodu lhali že tam ta rychlost možná je? WTF?

Udělej co jsem psal. Navýšit tarif sám v Můj Tmobile a uvidíš kolik to pojede. Pokud ti to jede stabilně 20 Mbit, pojede to po navýšení na tarif 50Mbit třeba těch 40. Nebo pokud máš k dispozici neomezený hlasový tarif od T-mobile s daty v mobilu, promeř nejdříve rychlost venku u antény v mobilu a uvidíš kolik to frčí.

-- 28. 5. 2017 00:29 --

multipytla píše:je to mazec, platím 50tku a po měsíci spokojeného provozu to najednou začalo fičet 100 :twisted:

Tak to je super, buď rád a nikde to moc neroztrubuj ať ti to nezaříznou. :-D
To je vlastní zkušenost z O2, kde jsem měl také vyšší rychlost oproti tarifu asi 3 týdny , pak jsem se s tím pochlubil na tomhle fóru a druhý den bylo zase vše jak mělo být. :-D Náhoda?
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků