Pevný internet vzduchem T-Mobile

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KingpinCZ 20. 4. 2017 12:04

Ahoj, tak jak jste spokojení s pevným internetem vzduchem od TMO? Přece jen už to máte pár dní, tak by mě zajímal váš názor na stabilitu, rychlost, kolísání rychlosti , výpadky atd..... Díky
KingpinCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrsalieri 20. 4. 2017 13:11

Mám ho už 15 dní. Platím 50 Mbit, rychlost se drží, problém se stabilitou, kolísáním rychlosti nebo výpadky jsem nezaznamenal.
PC: Intel i5 4460 Haswell + 16 GB DDR3 + EVGA GTX 1060 SC 6GB + EVGA SuperNOVA 550GS + W10
NTB: ASUS F555LF-DM186T (Intel i3 5010U Broadwell + 8 GB DDR3 + GeForce 930M + W10)
MOB: Apple iPhone 7 Plus + T-Mobile
NET: TMO - Pevný internet vzduchem (100 /25)
mrsalieri
Junior

Odeslat příspěvekod multipytla 20. 4. 2017 15:16

Také maximální spokojenost, rychlost stabilní, mám 50tku a jede to i o něco rychleji, nejrychleji jsem naměřil 58. Počáteční nestabilita byla způsobena wifi přenosem (větší vzdálenost počítače od routeru, jeden strop a stěna). Za poseldní týden jsem stáhl okolo 100GB dat a na rychlosti se to nijak neprojevilo :) Za mě doporučuju, oproti O2 VDSL 20/2 co jsem měl je to úplně jiná jízda za stejné peníze :)
multipytla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fotkyznovin 20. 4. 2017 18:00

Zdravím všechny,
Máte někdo zkušenost zda to lze objednat i na okraji prahy 9? Někde jsem slyšel že v praze to nelze, díky za info
Fotkyznovin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 20. 4. 2017 18:28

Jestli lze objednat nebo ne ti řeknou na infolince TM. Nech jim číslo na jejich stránkách u nabídky připojení na tvé adrese a oni zavolají. Jinak já jsem velice spokojen, vše jede jak má. :-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 20. 4. 2017 18:53

Fotkyznovin píše:Zdravím všechny,
Máte někdo zkušenost zda to lze objednat i na okraji prahy 9? Někde jsem slyšel že v praze to nelze, díky za info

Asi bude záležet, jestli máš možnost připojení přes ADSL/VDSL a případně jakou rychlost.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 20. 4. 2017 19:03

Dá se také celkem řídit podle jejich mapy pokrytí. Stačí dát mapu vrstvu Pevný internet vzduchem a vidíš kde je dostupný.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouk.ac 21. 4. 2017 18:29

udajne zrizuji i kdyz ses v oblasti s xDSL...
kouk.ac
Junior

Odeslat příspěvekod jasr77 26. 4. 2017 11:52

23.3.2017 jsem objednal službu internet vzduchem. Termín instalace 21.4.2017 8:00 hod.
21.4.2017 v 10:00 u mě ještě nikdo nebyl tak jsem volal na zákaznickou linku kde to zvedla snad ta nejneschopnější operátorka T Mobile. Nejen,že nevěděla že nějakou službu Internet vzduchem nabízejí ale ani po 5i minutách nebyla schopná pochopit co po ní chci. Když pochopila,že mi nedorazil technik na montáž ve smluvený termín a hodinu tak se na 15 minut odmlčela aby mi poté sdělila : že mají nějaký problém a že se mi někdo ozve. Na téhle odpovědi přemýšlela opravdu 15 minut !!!
Na konkrétní otázky jaký mají problém? kdo a kdy se mi ozve? vůbec nebyla schopná odpovědět. Po 20i minutách na lince jsem veděl jednu jedinou věc a to že mluvím s naprosto neschopnou a hloupou krávou. Telefon jsem položil a zavolal jsem znovu. Zvedla to jiná pracovnice ovšem výsledek byl obdobný jako u pracovnice č.1. Jediné na čem jsme se domluvili bylo,že sepsala reklamci a do 30 dnů se mi někdo ozve. Dva týdny pryč a nic se neděje.
Nedalo mi to a v historii telefonu jsem si našel číslo na technika který měl montáž provádět a zavolal jsem. Zvedl to člověk a za 1 minutu jsme věděl všechno. CETIN měl problém na páteřní síti a v určitých oblastech nebylo a není možné do 5.5.2017 připojovat nové uživatele. Ja bohužel spadám do této oblasti. T Mobile měl dotčeným zákazníkům volat a domlouvat nové termíny instalace. Ovšem skutek utek… Nikdo to v T mobile neřeší a nikoho to ani nezajímá.
Celý můj dojem z T Mobile je,že nabízí něco co nemají odzkoušené a na zákaznické linky berou holky podle barvy vlasu a velikosti poprsí…
jasr77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kouk.ac 26. 4. 2017 14:56

to tak neber, u operatoru obecne je vzdy nejake procento slepic ale vesmes za to nemuzou jen ony ale spise jejich SV. Pokud chces popostrcit toto vpred, pisni mail, do ktereho uved at je predan patricnemu SV at si holky kluky proskoli. Komunikace mezi TM a montag firmou je skutecne velmi tajemna, nejak se tim musime prokousat. Co se Cetinu tyce, ti se furt v necem hrabou, to je jen vymluva.
kouk.ac
Junior

Odeslat příspěvekod Martůf 26. 4. 2017 19:34

Tak s internetem od TM jsem velmi spokojen.Běží už 3 týdny,tarif 20/5 a reálná rychlost 32/20Mbit. Ve špičče večer to někdy spadne k 24/19Mbit.Takže za mě spokojenost a doufám že to má takto TM nastavené schválně a nebude to po měsíci korigovat. 8-) Jinak jsem pouze v dosahu LTE 800.
Martůf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vicini72 26. 4. 2017 22:00

Taky jsem spokojenej. Ze ma jasr problem je blby ale nic nevypovidajici. Jde o konkretni selhani nejakyho opa na infolince. Vsechny problemy pokud mam resim nekolikrat u ruznejch opu a pokud je to problem rovnou bych zadal prepojeni na techniky. Sice neprepoji nejaka buchta na call centru. Ale necha vzkaz a oni se ozvou. Za mesic pouzivani netu od t-m naprosto s klidem muzu rict ze je to stabilni. A neni co resit tam kde mate problemy s netem

-- 26. 4. 2017 23:04 --

vicini72 píše:Taky jsem spokojenej. Ze ma jasr problem je blby ale nic nevypovidajici. Jde o konkretni selhani nejakyho opa na infolince. Vsechny problemy pokud mam resim nekolikrat u ruznejch opu a pokud je to problem rovnou bych zadal prepojeni na techniky. Sice neprepoji nejaka buchta na call centru. Ale necha vzkaz a oni se ozvou. Za mesic pouzivani netu od t-m naprosto s klidem muzu rict ze je to stabilni. A neni co resit tam kde mate problemy s netem

Nemám víc než platím tarif. Ale da se rict ze se mi za mesic a něco rychlosti takžka nehnou. Down :19-19,8 a up 5-6 objednano 20
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 4. 5. 2017 21:30

Ahoj ma uz nekdo funkcni tu nejrychlejsi variantu 100 mbit? A vy ostatni porad spokojenost ,rychlosti a kvalita porad stabilni ?Dekuji.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod KingpinCZ 5. 5. 2017 10:14

Ja platim 50/15 a pohybuje se to down 39-52 up 13-18...... vetsinou ale jedu 45/16. Oproti AIR FIX parada.
Přílohy
20170505_111542.png
KingpinCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnny136 5. 5. 2017 11:19

Takže tedy T-Mobile funguje dobře? Rád bych přešel na Pevný internet vzduchem a podle všech Vašich dojmů to působí velice dobře, jediný co je prostě k pozastavení hodné je to, že nemají žádnou zkušební lhůtu.. :-( Ale asi mi nezbývá nic jiného, než mít trochu víry a zkusit do toho jít.
johnny136
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků