lte 800 Mhz PAMR band

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bublich 24. 2. 2017 05:09

Dobrý den.
Chci si pořídit tablet z Alliexpresu.Na dotaz prodejci zda umí pásmo B20 800 Mhz my byl poslán odkaz na výpis zřejmě z AnTuTu,že ho tam vidím.Tím měl zřejmě na mysli BAND 12 (800 Mhz PAMR Band) viz příloha.
Chtěl bych se zeptat zda je to naše pásmo B20,
tabulka pásem.jpg
nějak se mi to nezdá.Vygoglit se o tom PAMR nedá nic.
Děkuji za odpověď.
bublich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 24. 2. 2017 06:47

LTE to nebude urcite - CDMA Mode !
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2017 10:30

Napiš přesný typ tabletu nebo dej odkaz
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bublich 24. 2. 2017 16:02

Dobrý den.
Děkuji za ochotu.
Původně jsem chtěl tento (nejraději).
https://www.aliexpress.com/item/10-1-in ... e488&tpp=1

Poté jsem několika jiným prodejcům položil dotaz na LTE kanál B20.Jsem nejvíc na venkově.
Několik odepsalo,že umí,ale ve specifikaci je maximálně FDD-LTE.Což si myslím,že ještě asi není záruka,že to zvládají.
Např.
https://www.aliexpress.com/item/2017-MI ... 25637.html ten si byl velmi jistý
nebo
https://www.aliexpress.com/item/Free-Sh ... 39732.html
a tento si byl také jistý
https://www.aliexpress.com/item/10-inch ... 25013.html

Chápu,že je to ošidné,ale uvítal bych alespon pravděpodobnost.
Děkuji za čas a snahu.
bublich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2017 16:40

U nás se ti žádný 10p tablet nelíbí? S těmi čínskými noname značkami můžou být samé problémy, kvalita zpracování, systém, frekvence, roční záruka a její uplatnění ap. Jestli ti ušetřené finance stojí za to..?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 2. 2017 20:02

vypis je z engmode a pokuds to nepoznal kupuj v cr.pravdepodobnost poruchy cinana je stejna jako porucha necinana.levny krumply jsou vzdy levny krumply,nejhorsi telefon co jsem za poslednich xlet mel v ruce byl mimochodem samsung duos, umi ve stejny cene bylo proti nemu funkcne, zpracovanim, spolehlivosti, firmware, aktualizacemi ufo z budoucnosti.Ale kdo neni schopen v pripade problemu exaktne technicky s cinanem komunikovat protoze nema nabehany zaklady by se nemel vzdalovat od materskych brehu
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bublich 25. 2. 2017 02:10

Děkuji za názory.
No nakupuji u nich leta,včetně DAHUA kamer,horkovzdušných pájecích stanic,ac-dc kleštových,nc voltmetrů,testerů PC sítí,panelových multimetrů,el motorů ke člunům atd. a ve všem proti nám vykazují značný technologický pokrok,o ceně a vztahu k zákazníkovi nemluvě.Reklamace nikdy nebyla nutná.Stačí se u obchodníka zaměřit na zpětnou vazbu ostatních kupujících.
Je mi jedno jestli je to reverzní inženýrství či něco jiného.
Nevidím nejmenší důvod krmit naše předražené obchodníky.Jen jsem chtěl poradit v oblasti,které je obtížné poruzumět.
Děkuji za Vaše názory,je mi jasné,že můj úhel pohledu nebude každý akceptovat,ale budu rád za každou další radu.
bublich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 25. 2. 2017 07:55

Prvni neumi zadny LTE, druhej neumi 800MHz LTE, ale zbytek EU frekvenci jo, zbyvajici tablety tezko rict - neni presny popis.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 2. 2017 11:12

Ja u nich nakupuji taky leta a telefonů stovky.Na rozdil od lidi co ho ani nevybali jsem telefon vzdy vybalil, podival se na firmware, opravil drbky nebo taky katastrofy a poslal dal.V pripade problemů je fakt dobrý mit nabehany zaklady - kdo nepozna engmode je proste nema.To neni zadny rev engeneering, to je neco jako vedet co je shell u os na desktopu.
Navic ten jejich tlak na ceny prinesl dusledek ze se vyplati z individual dovozu minimum modelu a to v tom vyplati mam zapocitany poradim si s vecmi s nimiz lidi litaj do servisu.Ono totiz znami vyrobci sli dolu taky a napriklad nakup z EU povazuji za daleko rozumnejsi.Treba nakup telefonu,treba mota na amazonu je neco jako proc nakupovat u prasat - ceska republika,kdyz muzu jit na amazon.
Kdyz jsme u veci tebou jmenovanym strojum bych se vyhnul.
Otazka je zdali te zajimaji drobmosti typu display, jeho odezva, mrtvy body, zvuk, zvuk ve sluchatkach, jak ma reseny prerozdeleni - je li moznej repartition az zjistis ze je to narvany trialkama a vse natvrdo chce rvat na sdcard0 a dalsi vtipky kterych se u noname z nejpochybnejsiho zdroje co existuje pro tablety a mobily muzes nadit.Na trzisti coz ali je jsem fakt telefony nekupoval, v cine je rozumnejsi nakupovat na shopu mobily a tablety,znacky druheho sledu a OEM sragoram se vyhnout obrovskym obloukem
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků