Dostupnost LTE na Liberecku

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ceeper 28. 6. 2016 07:56

Bodik píše:Bohužel potřebuji O2, protože na Liberecku není jiný operátor

Cože? :shock:
Dokud jsem měl O2, vše fungovalo, problém nebyl, ale o LTE jsem si mohl nechat jenom zdát. Nedávno jsem přešel k Vodafonu a LTE frčí naprosto všude (i tam, kde O2 nemělo signál ani s Edge), pokrytí nemá konkurenci a jenom si mlaskám blahem.

PS. Liberec
Naposledy upravil Fíla dne 29. 6. 2016 09:15, celkově upraveno 1
Důvod: odděleno do samostatného tématu
Nic neumim, v ničem se nevyznám, ale do všeho se neomylně nacpu :)
Ceeper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bodik 28. 6. 2016 11:27

Okoli Dolni Bukoviny a Mukarova zkratka neni. Jinak souhlas LTE Vodafone vyborny.
Bodik
Junior

Odeslat příspěvekod mujtvujnick 28. 6. 2016 12:54

U nás ( středočeský kraj - nymbursko ) podobná situace.. s O2 jsem byl rád že chytnu Edge, nyní s Kaktusem ( T-mobile ) LTE naprosto bezproblémů. Pokud ti tedy někdo "nakukal" že je tam O2 jedinný poskytovatel, doporučuju koupit SIMku viruálů a zkusit signál. ( přinejhoršim utratíš max 200,- ) ;)
mujtvujnick
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 28. 6. 2016 14:12

Bodik: Podle map pokryti to tam vypada zajimave, Vodafone uvadi jen venkovni pokryti 2G, T-mobile jen 4G (takze volani jen pres VoLTE) a O2 tam má 2G i 4G.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bodik 28. 6. 2016 20:18

Ja mam Vodafone, T-mob pracovni a ani prd (s6 a note3), zena ma o2 a ma alespon 2G. LTE nula, ani od jednoho. Vodafone se mi chytl dnes az v Klastere...
T-M sel do haje a misto neho O2, tak aspon muzu volat a na mejly a whatsup apod. to taky staci. Tam je to fakt zaklete.
Bodik
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků