Vodafone - datová SIM s FUP 150 MB zdarma

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 1. 2016 13:16

Beztak jim to nebude fungovat a 15.1. to nezvladnou vypnout, ja si schvalne jednu SIM aktivuji 14.1.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 1. 2016 14:54

Co by na tom bylo k nezvládnutí. V půlnoci z 15. na 16. systém jen automaticky předplacenkám samoobnovování vypne, každému dá jen znovu původních 150MB a šlus.
Těšíš se, řekl bych, marně.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 5. 1. 2016 18:27

Takže se hodí před půlnocí ještě vyjet trochu dat, aby se obnovil balíček, spotřebovat data a zahodit.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 1. 2016 19:40

Pri minulych vanocich se jim na me SIM take nepodarilo obnovit puvodni datovy balicek. Musel jsem to reklamovat a po 4 dnech mi to obnovili az tak, ze mi dali datovy balicek Internet v mobilu naplno na dalsi rok zdarma.
8-)
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2016 01:28

Taky vám jedou data dál plnou rychlostí? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 1. 2016 06:00

No jako bych to nerikal, ze se jim zas neco nepovede. :D Obnovili mi dnes misto 150 MB to, co jsem stacil vycerpat. :mrgreen: Stve me jenom to, ze jsem za ty dva dny nevycerpal vic. :twisted:

Screenshot_2016_01_16_05_43_50.png
Screenshot_2016_01_16_05_43_50.png (24.03 ) Zobrazeno 5527 krát
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 16. 1. 2016 07:59

Mě ukazujou 0 z 27 950. Ale už jen na 7 dní = období 23.12-23.1.

btw.Měl jsem předtím ještě jednu listopadovou, tj. už s projetým měsícem (najeto ale jen asi 5 giga), tak ji zkusím najít (jestli nešla do koše), jestli jí také náhodou zas datově neoživili, přestože "období pro 150Mb" bylo již expirováno.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 1. 2016 08:15

Neobnovili, měl jsem projeté 2 SIM a už jsem se koukal. :-) Obnovují jen ty nedojeté. ;-] Měl ses zařídit podle toho, co jsem psal 5.1.2016 v 13:16 :
osobne2 píše:Beztak jim to nebude fungovat a 15.1. to nezvladnou vypnout, ja si schvalne jednu SIM aktivuji 14.1.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 18. 1. 2016 10:45

Zkušenost: Tak jsem testnul, jak je to s tím nečekaným dárkem 27,5 GB (viz výše).
Bude tam v reálu místo zobrazovaných 27,5 GB jen původních 150MB?
Nebo to pofrčí i dál přes těch 27,5 GB až do 100GB nebo ještě dál až do alelujá?
A protože za pár dní by mi stejně ten darovaný datový balíček jen na 1 měsíc už vypršel, tak jsem si takto aspoň přes noc pustil nějaký uploady na Google disk (upload mám na ADSL šíleně pomalej).
Jelo to asi 11 Mb/s, když to někdy k ránu vyžralo těch 27,5 GB, přišly dvě sms (jel jsem přes LTE USB modem HUAWEI E3372h od TM a připojení toho jejich TM managera, takže ty sms se objevily v něm) a dál to jelo už jen asi 100 Kb/s.

1.sms: Dobry den, na cisle 420775xxxxxx byl vycerpan objem dat a docasne snizena prenosova rychlost. Zvysite ji snadno zmenou nastaveni na tam.je/rychlost. Hezky den
2.sms: Dobry den, pro cerpani Dat nad ramec balicku nemate dostatecny kredit, proto jsme snizili rychlost vaseho pripojeni. Hezky den

Takže kdo před koncem akce hodně nasosal, má to samý znova, kdo šetřil, má teď málo :-) (do doby než tu chybu třeba opraví a všem to zkrouhnou jen na slibovaný FUP původního balíčku).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 1. 2016 15:50

Takze pote co jsi vycerpal tech 27,5 GB ti uz neobnovili zakladni balicek 150 MB?
Automaticke dokupovani dat vypnuli nebo ne?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod milanBrno 18. 1. 2016 17:53

Funguje to nasledovne:
Tem co sluzby zneuzivali (projeli pres 50GB), tak byl limit nastaven na puvodni, tedy 150MB
Ti co pouzivali "normalne", tak tem limit pouze vynulovali.
Stejne tak tomu bylo i loni jen s tim rozdilem, ze FUP vynulovali vsem.
Je to technologicky jednodussi...
Takze v tom nehledejte zadne slozitosti ;)
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 18. 1. 2016 18:52

osobne2 píše:Takze pote co jsi vycerpal tech 27,5 GB ti uz neobnovili zakladni balicek 150 MB?
Automaticke dokupovani dat vypnuli nebo ne?

Nevím co udělali, zda a co ještě obnovili, sim je furt v tom modemu. Nechal jsem to ještě jet dál na tu pomalou rychlost na starém noutu (nemám u sebe), pro zajímavost kolik to tak za den na gůgla nalouduje a zatím se ani nedíval kolik to ještě od toho zpomalení přeneslo. Ráno sim prehodím do founu podívat se do té VF aplikace, co tam říkaj.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 1. 2016 19:43

Tak do aplikace Muj Vodafone se muzes podivat i z jine SIM, ktera me pripojeni k internetu, popr. postaci i WiFi.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 18. 1. 2016 20:22

Já nemám asi ani žádné heslo na tu z www. Sim jsem oživoval ve smartfounu, tam jsem nainstaloval tu apku nutnou k rozbalení 100gb dárku, a nějak jí (už nepamatuji jak) oživil, rozbalil dárek, a pak už tam jen asi 2x nakouk (to po mně už žádný login nechtělo). S jiným přístupem už se na těch 5 dní do její "smrti" trápit nebudu :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 30. 3. 2016 07:55

Tak přidali další výhodu v podobě 50% slevy na balíček neomezeného volání v síti po dobu 3 měsíců.
sonix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků