Vodafone - datová SIM s FUP 150 MB zdarma

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 1. 2015 08:42

sim karty zdarma jsou dostupné i nyní a to dokonce s 1 novinkou, tou je datová sim od Vodafonu se 150 MB na 30 dní zdarma
Naposledy upravil Fíla dne 4. 2. 2015 02:28, celkově upraveno 2
Důvod: odděleno do samostatného tématu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod smartfor2 27. 1. 2015 16:06

otázka je do kdy je nutné kartu aktivovat aby bylo zvýhodnění funkční. Využil bych jí nejdříve o prázdninách. :-l
smartfor2
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 27. 1. 2015 16:39

Ted mi prisla, na balicku je "SIM kartu aktivujte nejpozdeji do 18.12.2016" a uvnitr je obecna informace "SIM kartu aktivujte do 6 mesicu od zakoupeni", tak si vyber :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 27. 1. 2015 16:55

Věta "SIM kartu aktivujte do 6 mesicu od zakoupeni" je v tomto případě irelevantní a v případě expirace právně napadnutelná. Nekupovals jí, dostals jí přeci zdarma :-) (joke)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 1. 2015 18:55

Taky ji mám podle přelepky aktivovat do 18. 12. 2016 a podle textu uvnitř do 6 měsíců od zakoupení. Jinak je to Karta pro partu, takže 1,90 na 4 čísla, 3,50 volání jinam, 1,90 SMS.
Číslo 776 039 xxx. Umí LTE a je mini-micro sim.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 1. 2015 18:53

Nevíte jak tutu datovou sim kartu od Vodafonu rozběhnout s usb modemem Huawei E173? předtím jsem používal sim studentfone a program Mobile Partner, ale aktuálně mi to při nastavení APN ointernet, internet nebo data.vodafone.cz což jsou různé varianty, které jsem našel na netu jako doporučení, nefunguje
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod smartfor2 29. 1. 2015 20:02

mám ten samej modem od t-mobilu a používám i jejich vestavěný program a ať do něj dám jakoukoliv kartu tak my internet funguje a nic přenastavovat nemusím.
smartfor2
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 1. 2015 21:56

jo, já ho mám taky od t-mobilu, respektive já ho kupoval už bazarový na aukru asi za 80 korun :D

díky za radu, zkusil jsem to přes ten software t-mobilu a vybral jen nějaké představené APN internet /mám tam asi 7 možností, jak jsem to různě zkoušel/ a funguje

když jsem měl sim studentfone, tak jsem se s tím mordoval jakou dobu a nakonec to pak šlo přes ten mobile partner, takže ted mě ani nenapadlo to zkoušet hned t-mobile softwarem bez nastavování
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod smartfor2 30. 1. 2015 11:44

ten jejich program my zatím funguje se vším na první pokus. Je asi k danému modemu dobře optimalizovaný a pravidelně se aktualizuje takže není žádný problém.

Já zatím stále čekám na sim z akce vodafone, už mám týden objednáno a zatím nic nepřišlo, za jak dlouho přišla vám?
smartfor2
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 30. 1. 2015 11:55

Za 3 dny, dnes dopoledne mi SIM Vodafone přišla :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod velkyjarda 30. 1. 2015 18:14

Me prisla druhy den po objednani.
velkyjarda
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 1. 2015 19:19

Chápu správně, že aby po zbytek toho měsíce jely data na Vodkafone Kartě 150 MB NET grátis alespoň pomalu, tak je nutno ještě před vyčerpáním FUP v sámošce vypnout automatické navyšování FUP ? :) Nebo to pojede i po vyčerpání FUP alespoň pomalu, i když bude zaplé automatické navyšování a nebude tam žádnej kredit ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smartfor2 30. 1. 2015 19:21

vzhledem k tomu že na kartě není žádný kredit tak se další data nemají za co zakoupit. A pokud by se zakoupily tak by šla karta do mínusu a to už je smůla vodafonu protože kartu po použití klidně můžete zahodit bez dobití.
smartfor2
Junior

Odeslat příspěvekod arismendo 30. 1. 2015 20:02

Osobně mám už dvě a další jednu na cestě více zkoušet nebudu ,běžný počet lidí v domácnosti tak 3 max. 4 kusy ,pokud si jich vezmu 20 na různá příjmení asi bych se bál ,že na mě Vodafone vlítne ,jinak pokud tady někdo argumentuje výrobním číslem zařízení ,není nikde zakázáno si ho půjčovat ,jsou věci které se nedají zjistit a nikdo to neřeší ,operátor neřeší ani desítky karet pokud si je zadarmo někdo objedná osobně se držím rozumného počtu 2 nebo 3 maximálně 4 kusy od jedné promo akce ,mám doma 4 kusy pro školáka dvě mám aktivní dvě připravené zabalené neaktivní .
arismendo
Junior

Odeslat příspěvekod smartfor2 30. 1. 2015 20:34

co všechno se musí změnit aby prošla objednávka? Příjmení změnit nemůžu to by to nedala pošťačka do správné schránky.

Jo a chtěl jsem se zeptat jestli chodí potvrzení o objednání na email, mě totiž nic nepřišlo tak to možná vysvětluje proč zatím nic nedorazilo?
smartfor2
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků