Vodafone - datová SIM s FUP 150 MB zdarma

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 3. 2016 15:14

Ta akcni datova SIM se uz asi objednat neda co?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 30. 3. 2016 15:37

Ta se dá asi objednávat furt, 100 GB už ale mít nebude :-)
http://www.vodafone.cz/predplacene-karty/
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 3. 2016 16:11

100 GB uz mit nebude ? Nebyl bych si tak jistej az prijdou vanoce. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 3. 2016 16:35

Jojo, Vodafone vanoce byly ted dvakrat za sebou na data bohate. A nezdalo se vubec, ze by se jim zahltila nebo pretizila sit.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 6. 12. 2016 07:48

Takze ta sim z darma se 150 MB netem uz par mesicu objednat nejde.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 12. 2016 08:05

A na té by se dal také aktivovat ten letošní vánoční dárek 10GB?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 6. 12. 2016 08:26

Ne, nejde to. Ale ta simka, co lze zdarma objednat teď, vyjde cenově stejně. Prostě ji dobiješ, aktivuješ balíček FIX a spustíš dárek. :-) Taky to tak možná udělám. Vyjde to nejlevněji... Ještě jsem to nevyzkoušel, ale neměl by být problém.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 6. 12. 2016 10:35

Aktivovat to nejde. Akorát ti to zruší těch 150 MB. Mají to blbě udělaný. Napíše ti to je zrušen balíček 150 MB a pak dojde SMS že na aktivaci FIX není dost kreditu. Zase někdo z programátorů nepřemýšlel.
:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 12. 2016 10:38

No jeste ze jsem to ani nezkousel.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod AleshM 6. 12. 2016 12:00

FIX je klasika: "Nechci slevu zadarmo." Ne? Je potřeba to napřed dobít, aktivuje se těch 150 mega a pak teprve se vybalí ten vánoční balïček. Pak se to přičte a máte 150 mega i 10 giga.
AleshM
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 6. 12. 2016 13:19

Já jsem to vyzkoušel 3 dny před koncem měsíce, ještě tam bylo 30 MB. No přišel sem o ně, ale nevadí, ještě mám těch sim karet slušnou zásobu. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 8. 12. 2016 22:09

Reku píše:Ne, nejde to. Ale ta simka, co lze zdarma objednat teď, vyjde cenově stejně. Prostě ji dobiješ, aktivuješ balíček FIX a spustíš dárek. :-) Taky to tak možná udělám. Vyjde to nejlevněji... Ještě jsem to nevyzkoušel, ale neměl by být problém.


Nejde i jde. Já blbec jsem si neuvědomil ten automaticky aktivovaný jednorázový měsíc, odporující podmínkám nynější 10GB akce, takže jsem včera večer vytáh ze šuplíku jednu z loňskýho zbytku, zaktivoval, i blb dobil, bych si moh pak zapnout obnovovací fix a aktivovat těch 10GB.
Aktivace proběhla pak v noci, a bo jsem jí nechtěl do mobilu ale do modemu k noutu, během dne jsem k večeru vyžral těch původních 150MB a pokus o zapnutí samoobnovovacího fixu se nedařil (furt tam visel ten původní jednorázový).
Už jsem si nadával, jak jsem vyhodil 200Kč ( balíček měl platnost až do 8.1., kdy už 10GB začít fasovat nepůjde), ale naštěstí po telefonu na hotlajnu slečna hotlajnistka mou žádost o zapnutí nového balíčku, tentokrát samoobnovovacího fixu, bych si mohl vzít těch 10GB, přijala kladně, a že mi i ten "dárek" i hned zaktivuje. Což i úspěšně provedla, za pár minut přišla sms a 10GB mám tedy aktivní i na této sim. Takže to, ač krkolomně a nevím zda nárokově, jde.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2016 22:19

Jasně, takto ano. Myslel jsem to tak, že k tomu balíčku grátis nejde aktivovat 10GB.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 8. 12. 2016 22:33

Jo jasný. Prostě za 10GB se musí u předplacenek zacálovat 99 chechtáků, jinak to nejde. Což i ujde, to bych za ty prachy asi bral i po celý rok :-)
Tady jen byly komplikace s tou automatickou existencí jednorázovýho.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 12. 2016 07:42

Za tech 99 kc kdyby to byla bezna nabidka po cely rok tak je to ideal.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků