Nejvhodnější virtuál pro internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Inpernak 7. 4. 2014 20:12

Ahoj, sháním nejvhodnějšího virtuála pro internet. Mám předplacenku a na smlouvu asi za nižší cenu neseženu, ale momentálně u O2 platím za net 250 KČ a co jsem se porozhlížel po nabídkách, tak mě nejvíc zaujal mobil.cz, kde pokud sem to správně pochopil, tak máte za dobití internet grátis a po měsíci se pouze zpomalí... Nějaké další zajímavé nabídky?
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod mandak1 7. 4. 2014 20:15

Ono to "pouze zpomalí" není jen tak. Záleží na prioritách každého člověka, na co internet v mobilu používá a tak. Pro někoho mobil.cz je absolutně dostačující, pro někoho už ne. Já jsem spokojený s Tesco Mobile, kde se spojením s Clubcard mám 150 MB na měsíc za 75 Kč. Po vyčerpání FUP mám rychlost 200 kbit/s narozdíl od pomalejšího mobil.cz. Ale jak říkám, je to na preferencích každého.
mandak1
Junior

Odeslat příspěvekod Inpernak 7. 4. 2014 20:17

Tak tipuju, že rychlosti po zpomalení se budou pohybovat jako u zpomaleného O2, což teda pro prohlížení webu v mobilní verzi bylo dostačující.
Pořízení Clubcard něco stojí?
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod mandak1 7. 4. 2014 20:22

Tipuješ špatně, mobil.cz po vyčerpání FUP běží rychlostí pouze 16 kbit/s. Což je oproti 200 kbit/s docela dost znát. Ale pořád je to použitelné na jisté věci, to už musíš vědět sám na co to budeš používat. Pořízení Clubcard je zdarma, nijak víc ji potom ani využívat nemusíš, stačí jen spárovat Clubcard se SIM.
mandak1
Junior

Odeslat příspěvekod Inpernak 7. 4. 2014 20:31

rychlost se zvýšila na 32kbit/s, jo je to mizérie, ale na prohlížení mobilních verzí, pár zprávám na FB, email a vyhledávání spojení to asi bude stačit.. Je mi jasné, že videa z youtubu nepojedou, mapy taky ne, ale tak na to už mám zas Wi-Fi...
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod Ironick 7. 4. 2014 20:54

Tak jestli mas wifi, tak toho moc nepotrebujes, u Tesca ti staci dobit za 200, tim se dostanes na kredit 400Kc, z toho 150 zaplatis za nejmensi FUP, a 250 ti zustane. Po vycerpani (a zpomaleni) je ta rychlost porad pouzitelna, krome videa prakticky na vsechno.
Ironick
Junior

Odeslat příspěvekod Inpernak 7. 4. 2014 21:05

A po měsíci bude chtít Tesco zaplatit dalších 150 nebo ne?
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 7. 4. 2014 21:53

Ano... Ale jak píše mandak - je to o prioritách. Youtube si sice nepustíš ani tam a ani onde, ale Tesco půjde rychleji.... Ale bude tě to stát reálně necelou stovku měsíčně.
U mobil.cz to bude zadarmo, ale jen cca 32kbs.
Tak volba je na Tobě, co upřednostníš.
Pro hloupý mobil bych bral Mobil.cz - úplně stačí.
U chytrého je to už na zvážení podle četnosti a způsobu využití.
Obojí mám samozřejmě osobně vyzkoušeno na obou typech telefonu - a se zavřenýma očima (i těma kuříma) jde Mobil.cz použít i na chytrém mobilu...
Ještě může být pro někoho zajímavý Studentfone, ale každý měsíc musíš dobít 200 korun a 300MB máš "grátis " a další 300MB (nebo-li vynulování FUP v měsíci) přijde na stovku....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dolík 8. 6. 2014 14:54

Potřebuji sehnat na léto tedy jen na jeden měsíc internet do notebooku, myslíte, že půjde použít Tesco mobil ( přijde mi nejlevnější), když si dám ten internet 350 kde je FUPka 1 GB, co si myslím mi vystačí, když tak si ji obnovím za 100 kč. Mám doma mobilní modem, kde jsme využívali služby O2. Myslíte že to půjde, nebo máte jiný tip? Díky za info.
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 6. 2014 15:10

Nepřijde výhodněji O2 předplacený internet na 3 měsíce z Aukra který je aktuálně kolem 240 Kč?
např. http://aukro.cz/mobilni-internet-o2-na- ... 49189.html
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LadislavM 8. 6. 2014 16:07

Myspuline, jak je to tam s fupem ? Bude to použitelný pro notebook ?
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 8. 6. 2014 16:17

100 MB denne
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 8. 6. 2014 18:22

Přesně tak, 100 MB denně a po FUP jede stejně, jako Tesco.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dolík 8. 6. 2014 19:32

To já vím, že na aukru jsou takové nabídky, ale mě jde vlastně jen jakoby o týden, kdy budu na dovče používat notebook a ostatní si na něm budou hrát facebookové hry, takže mě na ten týden vystačí možná ten 1 GB. 100 MB denně mi na to nevystačí...
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 8. 6. 2014 20:20

Tak pokud máš Tesco, tak je to asi nejlepší možnost bez komplikací.
Reku
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků