Mobilní internet - Chorvatsko

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xondrax 25. 5. 2017 15:13

sice offtopic ,ale zkousel jsem aktivovat oskartu v roamingu v rakousku i pres VDF linku/zivyho operatora/ a nesla.nevim proc u nekoho u O2.sk to jde pres net a jiny sim musis byt fyzicky v domaci siti
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 5. 2017 16:45

Na webu bon bon je možno si udělat profil ( Fuckbokem například ) a pak se dá přidat sim, na kterou oni pošlou kód na ověření. Zkoušel to někdo takto aktivovat v ČR ?

Unesi broj, a mi ćemo ti poslati SMS sa kôdom:
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helpspb 31. 5. 2017 07:53

Já se klidně obětuji a sim objednám přes net. Aktivaci můžu zkusit taky, i když jsem smířená s tím, že to třeba půjde až na místě. Ale spíš tam pak nechci běhat a shánět až na místě. Proto to řeším. :hm ,
Ale teda dobíjet asi online nejde, aspoň jsem to neobjevila.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 5. 2017 08:34

Pokud jedeš v červnu / červenci ( možná bude prodlouženo i na srpenec ), tak u Tesco Mobile CZ můžeš mít 10 GB za 75 Kč ( a ještě zbude pár kaček na volání ) na 30 dní po celé EU. Více v topicu Tesco. ;-]
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 31. 5. 2017 10:26, celkově upraveno 2
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helpspb 31. 5. 2017 10:04

Jůůů, díky za tip. To nezní ale vůbec špatně. To by byla pecka. Jedu na začátku července. Jdu to hned prozkoumat :-)
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod berdick 8. 7. 2017 12:08

Tohle mi přijde taky dolela zajímavá nabídka. Za 260Kč neomezený 4G na týden. Nemá někdo vyzkoušeno?

http://www.vipnet.hr/tourist-offer/cz
berdick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mas0n 8. 7. 2017 20:35

Neni to spatny, ale prijde mi, ze T-Mobile ma mozna o neco malo lepsi pokryti 4G. Ale funkcni to je. Cena je 80 kun, coz vychazi o trochu vic nez 260, ale ne o moc
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod beeda 12. 7. 2017 21:31

Kdyby měl někdo zájem, tak tu mám nevyužitou a nepoužitou BonBon kartu (20Kn) i s kupónem (stál 44Kn, ale má 40Kn kreditu). Za 55Kn by měl jít aktivovat 4G internet s 6GB datovým limitem na měsíc.
Předání Brno nebo pošta
beeda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dotankoch 12. 7. 2017 22:11

Ředitel ČTÚ píše:Kdo se obětuje a koupí ji, nechá si ji poslat a vyzkouší, jak pojede po 15.6. v ČR ?


Kupil som Bonbon kartu cez ich stranku https://www.bonbon.hr/touristshop/buy/, nechal poslat domov. Aktivovat isla normalne, pripojila sa do siete hned po vlozeni do mobilu. Dobitie kreditu cez internet v pohode, fungovalo so Slovenskou kartou. Aktivovany "stredny balicek" internetu 1,6GB. Uz som z toho spotreboval asi 1,4GB (cize cca 200MB mi ostava). Aktivujete to lahko:
-SMS s textom "hocu" na 13977
-odpovedat cislom 3 (pre internet)
-nasledne odpovedat cislom balika, ktory chete (1 pre 250MB, 2 pre 1,6GB, 3 pre 3GB, 4 pre 6GB)
-na dalsiu SMS odpovedat "da"
-balik aktivny

Kto tvrdi, ze ta karta nema roaming, tak to je LOZ, pretoze roaming ma a spotreba v zahranici sa odpocitava z domaceho balicka. V CR som ju neskusal, ale v Rakusku mi to islo tiez (a tiez sa odratavalo z balika). Inak cena volania je asi 0,12€/min. a SMS za 0,04€.

Uvidime, ako dlho to vydrzi fungovat, kym mi to obmedzia, kedze ta karta zatial v domacej sieti vobec nebola a vyuziva sa vylucne v roamingu.
MB: Asus P5E3 | CPU: Intel Xeon X3363 2,8GHz | RAM: 2x2GB Crucial CT25664AA800.M16FM | GPU: AMD Radeon HD5850 | SSD: Crucial MX500 256GB | MONITOR: Dell E167FPf
Mobil: Samsung Galaxy S5 SM-G900I
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 7. 2017 22:43

Běží tu internet na české sim jako byste byli doma, O2 paušál, Kaktus. Jinak VIP a TELE2 za 10€ na týden neomezený.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 12. 7. 2017 23:02

berdick píše:Tohle mi přijde taky dolela zajímavá nabídka. Za 260Kč neomezený 4G na týden. Nemá někdo vyzkoušeno?

http://www.vipnet.hr/tourist-offer/cz

Tady pisou ze to ma limit 20GB na tyden i kdyz to je neomezene.

Vip has introduced a new Tourist SIM in triple-size mini/micro/nano for the 2016 season to be activated by October. For 10 € (74 kn), you will get a starter pack with 7 days of "unlimited" 4G data and 100 dom. mins/SMS included. It automatically activates when you first log on the internet. For more volume you have two different choices:

"unlimited" data day pack for 24 hours: 15 kn, activation: text 'DAILY' to 13220.
"unlimited" data + 100 dom mins/SMS week pack for 7 days: 75 kn, activation: text 'WEEKLY' to 13220.

Note that "unlimited" means 20 GB for a week or 5 GB for a day in high speed up to 4G/LTE, before speed is throttled to 64 kbps. To check data balance, text '?' to 13220. The starter packs, as well as the daily and weekly packs auto-renew. To stop auto-renew, text 'D' to 13200. Top-up is like regular Vip SIM cards, but plans can't be changed.
EU roaming Edit

Vip applies Roam like home rules to all its prepaid plans, but excludes the Broadband plans from international roaming.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 13. 7. 2017 10:36

I těch dvacet giga za deset éček je hodně slušných.
opasino
VIP uživatel


Odeslat příspěvekod polda 13. 7. 2017 16:20

Po spotrebovani 20GB se snizi rychlost,.nevim na kolik pokud se mi to povede dám vědět. Jinak je VIP nejdrazsi prodava za 80 ostatni maji za 75. Denni limit 5GB je kvuli případnému prodloužení,ktere můžeš nastavit po dobiti po dnech nebo opet cely tyden.K tomu jsem se jeste taky nedostal.
4G nejsou vsude,ted mam H+
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 13. 7. 2017 16:43

Ja jsem letos pouzival toto https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia a jelo to takhle
http://pic.nperf.com/r/146953885-aYXA6bqI.png zvladlo to kabelovku a nekolik pripojenych zarizeni takze super a cestou pokryti po cele dalnici az na Peljesac.
Tielk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků