Mobilní internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 4. 2017 12:15

Předpokládám, že jsi objednal tu desetikorunovku zdarma, protože jinak bys nedostal 2x ale jen jednou tolik
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cappen 23. 4. 2017 12:20

Jasny. Procet sem kvuli tumu mistni forum.
cappen
Junior

Odeslat příspěvekod neosobně 25. 4. 2017 20:03

Zdá se vám cena mobilního netu od Vodafone 327Kč/10GB levná?? Mě tedy nikoliv. Jedná se o neveřejnou nabídku pouze netu bez volání. Šlo by částečně nějakým zařízením tento mobilní net využívat nejen v mobilu, ale i jako pevný doma ?? Vodafone tento tarif výslovně uvádí jen a pouze jako mobilní.
neosobně
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 25. 4. 2017 21:13

Co ti bráni si zapnout doma na mobilu hotspot. :mrgreen:
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 27. 4. 2017 11:49

Nejspis neznalost. Router zapne do rezimu client a pripojena zarizeni na LAN (stb, tv, pocitac, tiskarna) se pripoji na internet po znuti hotspotu na telefonu.

Mobilni internet jsou prece data na simkarte, ktera nejsou zamknuta na dany CellId (Lac?), jako to zamyka Tmobile u sve konkurencni sluzby a lze je vyuzit temer jakkoliv.

Naopak ten vodnikovy Internet bez kabelu+ (neomezene v noci/30GB pres den) je sice take mobilni, ale je zamceny na IMEI modemu B3000/B310.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x222 3. 5. 2017 12:44

petyo píše:
Tak to je jasné. Polský T-mobile přihlášený do sítě českého T-mobile nabízí neomezená data za 650,-Kč/měsíc. Tarif T3:
http://www.t-mobile.pl/oferta/abonament ... ionClients

-- 20. 4. 2017 19:38 --



tak to vypadá hodně slušně. Chápu to správně, že v T3 je 100GB na data v mezinárodním t-mobile, pak to spadne na 2/2Mbit? Co je ta služba SUPERNET, to se tohohle případu netýká?

Máš nějakou zkušenost s těma polákama? Jsou tam někde nějaký háčky? Jsem odkázanej na translator, tak je to trochu složitý, ale vypadá to parádně.. když si vezmu, kolik po nás chtělo O2,a co nám nacpali za příšerný pokuty do smlouvy.. tohle vypadá super
x222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 15. 7. 2017 08:39

Zdravím v týdnu mi přijde Ipad na simku a moje O2 mi nabídnulo 1,5 GB za 199Kč nebo 3GB za 299 Kč. Je možnost sehnat něco lepšího? Dal jsem si limit 300 Kč/ měsícně.

Nechci moc platit ale pokud polský Tmobile nabizí neomezene za 650Kč, tak bych si snad i připlatil. Možná trošku blbý dotaz ale bude na polské simce fungovat LTE v CR? Děkuji
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 18. 7. 2017 13:59

Nevim ale co jsem videl polaka po vjeti do CR tak mu data v CR nejela vubec, mluvil o tom jak je roaming levny ze to ma stat stejne jako doma ;)
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod to.tak 23. 7. 2017 18:39

Tak zatím Poláci, co jsem koukal mají na předplacenkách poznámku , že data fungují jen v Polsku. Krom Polsatu ( myslím že síť se jmenuje Plus) kde mi řekli že předplacenka dává za dobití 50 PLN (310 Kč ) jako bonus za dobití 20 GB ale v roamingu je z toho dostupná maximálně čtvrtina, Takže 5GB za 310 .- by mělo fungovat. Co dál s kreditem, jestli se za to dají dokoupit balíčky jsem zatím nezjišťoval.
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Fido 16. 8. 2017 21:42

FatalError.cz píše:Zdravím v týdnu mi přijde Ipad na simku a moje O2 mi nabídnulo 1,5 GB za 199Kč nebo 3GB za 299 Kč. Je možnost sehnat něco lepšího? Dal jsem si limit 300 Kč/ měsícně.

Nechci moc platit ale pokud polský Tmobile nabizí neomezene za 650Kč, tak bych si snad i připlatil. Možná trošku blbý dotaz ale bude na polské simce fungovat LTE v CR? Děkuji

Záleží na použití ale mohla by vyhovovat i slovenská O2 volnosť. Denní internet 250 MB za 50c (13 Kč). Aktivuje se jen když použiješ data. Pokud celý den data nepoužiješ, neplatíš nic. A pokud by naopak nestačilo 250 MB tak lze za stejnou cenu dokoupit stejná porce.
Při denním používání to vychází na cca 390 Kč za 7,5 GB dat.
Operátor navíc pro ČR neuplatňuje onen 4-mesíční limit roamingu takže lze používat v ČR trvale.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 8. 2017 22:49

Emtecko
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 8. 2017 23:54

FatalError.cz píše:Zdravím v týdnu mi přijde Ipad na simku a moje O2 mi nabídnulo 1,5 GB za 199Kč nebo 3GB za 299 Kč. Je možnost sehnat něco lepšího? Dal jsem si limit 300 Kč/ měsícně.

Nechci moc platit ale pokud polský Tmobile nabizí neomezene za 650Kč, tak bych si snad i připlatil. Možná trošku blbý dotaz ale bude na polské simce fungovat LTE v CR? Děkuji


Za 275 Kč měsíčně můžeš mít 10GB dat od Emtéčka. Nebo za 139 Kč 3GB.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 27. 8. 2017 11:17

dj.kure: Kde je těch 10 GB za 275 Kč: http://emtecko.cz/trz/cenik-zame.html? Já tam vidím 5 GB a 10GB stojí 419 Kč.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 27. 8. 2017 11:42

Po vypotřebování těch 5gb si můžeš balíček obnovit zdarma, tudíž 10 gb.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod cappen 28. 8. 2017 08:55

Ahoj

Neexistuje nekde nejaky sikovny aktualni prehled typu:

1GB mesicne - operator/tarif
2GB mesicne - operator/tarif
3GB ...

na vyhodne tarify?

Bez smlouvy mebo bez smlouvy na 2 roky...

Dík
cappen
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků