Internet v mobilu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod zivan 2. 2. 2018 17:06

Je to normalni datova SIM a funguje v mobilu, tabletu i USB modemu.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Requied 6. 2. 2018 22:47

Jak to je u téhle twist karty po vyčerpání kreditu? Zastaví nebo jen zpomalí data?
Potřebuju nějakou kartu do gps a zatím je to nejlevnější varianta co jsem našel.
Requied
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 7. 2. 2018 02:00

Samozřejmě zastaví. Bez peněz nět něta :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod Requied 7. 2. 2018 07:39

Ok, a počítám že všichni ostatní operátoři to mají nebo brzo budou mít stejně.
Teď na to používám Odorik a ten stím právě končí v březnu.
Requied
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 8. 2. 2018 11:04

Oni ten zpomalený net musí nabízet i v EU, kde ho ale platí tomu roamingovému operátorovi. Proto ho všichni ruší.
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2018 14:55

Trochu mě u popisu na Heurece zmátlo v popisu Na nejrychlejší 3g síti ale pak si někdo v diskuzi sám odpověděl že funguje i ve 4g. Jo 500M za 39 je slušná cena.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 10. 2. 2018 11:07

To je ještě původní popis z doby, kdy žádné LTE nebylo :-)
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Kori.cz 14. 3. 2018 12:23

zivan píše: A jo, je to 39Kc (pokud si to vyzvednes ve spravne prodejne, tak je doprava za 0Kc) za 500MB
A jde to koupit na prodejně za tuto cenu bez objednávky na netu ?
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 14. 3. 2018 13:25

Nejde. Za 39 to musíš koupit v eshopu. Zaplatit můžeš ale samozřejmě až při vyzvedávání. Takže spíš jde o vcelku nesmyslnou formalitu pro osobní odběr. A moc online (jako objednat na netu třeba z mobilu před krámem a dostat zpětnou odezvu do pěti minut, že lze již vyzvednout) to neměli (vloni na podzim), mám dojem, že nějaká ta výzva k odběru přišla až druhý den (ale možná šlo objednávání až někdy večer, během dne by jim to tak třeba fungovalo, poptal bych se přímo u nich).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod zivan 14. 3. 2018 13:58

Ja ty SIMky objednaval letos v lednu a loni v rijnu a mezi emailem o vlozeni zakazky do systemu a vyzvou k vyzvednuti je 1 minuta a 7 minut. Oboji objednano mezi 12-13h.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Kori.cz 14. 3. 2018 18:03

Děkuji za reakce . Koukal jsem ,že někde účtují 25 kč při osobním odběru.Nějaký manipulační poplatek.Ale to už je jedno.
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 3. 2018 10:44

Něco stejně výhodného jako ten Twist? Potřebuji něco do mobilu co mám v autě jako navigaci, takže jenom pár dat. Mám Kaktus, ale tam se mi nelíbí, že je to na měsíc a nebo strašně nevýhodné...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Pro každého tazatele -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html

DELID na přáni. Více SZ.
Python.p
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 19. 3. 2018 12:14

Jestlize ti tech 500MB staci treba na 4 mesice a jsi tak na nakladech 10Kc/mesic, tak zadny internet za pausal nebude takhle levny. Maximalne net zdarma na mesic za dobiti, pokud vyuzijes ten kredit jinak, treba na SMS jizdenky.
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 3. 2018 18:30

Koupím jich pár a vyzkouším. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Pro každého tazatele -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html

DELID na přáni. Více SZ.
Python.p
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 28. 3. 2018 07:08

chlapi je pravda, že pokud mám pouze a jen data na simce bez hlasových služeb tak v zahraničí karta nefunguje? v čr jo ale v zahraničí, a je jedno kde, zdaliv eu či mimo, prý ne. data prý fungují pouze na simce data + hlas služby, tvrdil mi to prodejce vodafonu v hodoníně, dyžtak opravte mou neznalost,předem dík, Meta
metyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka