Internet v mobilu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tiberi 27. 5. 2017 07:23

taky začínam řešit přechod od mobil.cz -používam na volání t-mobile ale v druhém mobilu jsem měl mobil.cz ve kterém jsem používal fb,wapp a aplikace zpráv a počasí.takze stačí mi i snížený limit dat. už jsem něco pročetl včetně zde nabízeneho kaktusu ale zda se mi trochu nepřehledny ,ted mě trochu zaujala sazka mobil... jsem ochotny dát tak 100kc za měsíc bud předplacenka nebo i tarif. nějaky rozumny operator pro mne ? případné jak to řešite vy -kterym dosud vyhovoval mobil.cz?
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 5. 2017 13:23

Jo, třeba Emtéčko / TRZ.

-- 27. 5. 2017 13:26 --

Jinak Kaktus není složitý. Stačí si dát třeba samoobnovovací balíček 80MB za 50Kč měsíčně a po vyčerpání to jede 64/32kBit. Případně si můžeš za 100Kč k tomu libovolně dokupovat dalších 500MB. Toto se převádí do dalších měsíců, dokud samoobnovovací balíček nezrušíš nebo nezapomeneš dobít kredit.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 5. 2017 14:04

Myslím, že bude lepší počkat, až budou známy všechny změny na tarifech a předplacenkách
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 27. 5. 2017 14:27

Taky bych počkal, co například Kaktus představí za změny. Může překvapit i Mobil.cz.... U Tesca a Sazky je vše už známo, u Blesku změny nejspíš nebudou.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Smells 27. 5. 2017 18:56

Oni mají být nějaké změny.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 30. 5. 2017 21:13

sumerian píše:Je nějaká předplacenka, kde by se data čerpala z kreditu ne jako měsíční balíček, ale jen za přenesené kilobajty, megabajty?


Protože jsem hledal něco do GPS krabičky do auta, kde se odesílají opravdu malá data, taky je pravda, že moc nejezdím. Narazil jsem dnes na internetu a objednal jsem https://surfroam.com/
15euro za sim (posílají 3 velikosti) karta přijde zdarma, je tam kredit 15 euro
účtování u nás 0.02EURO za MB (účtuje se to, co se spotřebuje, třeba jen po kb denně se 4mi desetinnými čísly)
1MB tak vychází na cca 0,52 Kč
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod pyroma 9. 6. 2017 08:04

Takze za to muze sitova neutralita? A Kaktus kvuli tomu take stopne facebook zdarma?
pyroma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannk 9. 6. 2017 08:23

Takze to vypada, ze u zadneho operatora uz nebude ani pomaly internet 'zdarma', tj bez pravidelneho mesicniho poplatku?
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Requied 22. 6. 2017 10:18

sumerian píše:
sumerian píše:Je nějaká předplacenka, kde by se data čerpala z kreditu ne jako měsíční balíček, ale jen za přenesené kilobajty, megabajty?


Protože jsem hledal něco do GPS krabičky do auta, kde se odesílají opravdu malá data, taky je pravda, že moc nejezdím. Narazil jsem dnes na internetu a objednal jsem https://surfroam.com/
15euro za sim (posílají 3 velikosti) karta přijde zdarma, je tam kredit 15 euro
účtování u nás 0.02EURO za MB (účtuje se to, co se spotřebuje, třeba jen po kb denně se 4mi desetinnými čísly)
1MB tak vychází na cca 0,52 Kč


Už tuhle simkartu někdo máte?
Requied
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SamerL 29. 6. 2017 15:20

sumerian píše:https://surfroam.com/
15euro za sim (posílají 3 velikosti) karta přijde zdarma, je tam kredit 15 euro
účtování u nás 0.02EURO za MB

Tohle by bylo dobré. Bohužel můj GPS tracker se nastavuje pomocí SMS příkazů ale SMS není podporováno.
"Surfroam je služba pouze data, takže to nepodporuje SMS nebo tradiční hlasové hovory."
Nedokázal bych tedy asociovat novou SIMkartu.

edit:\\ Tak jsem jim napsal na FB a SMS je možné použít:

SMS cost will be €0.18 each, data rates are beleow
Please check our coverage and rates: https://surfroam.com/pages/rates
SamerL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 28. 9. 2017 18:49

Emtecko.cz za 275,- 5-10GB. Bez úvazku, 4 Kč paušál.
Naposledy upravil Reku dne 28. 9. 2017 20:05, celkově upraveno 1
Důvod: Toto je odpověď na příspěvek pod tímto příspěvkem.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 28. 9. 2017 19:06

Jelikož potřebuji internet v mobilu okolo 4 GB, ale nepotřebuji neomezený tarif, začal jsem koukat po datové SIM. Našel jsem u Vodafonu a T-mobile možnost 4 GB za 399 Kč. Máte nějakou zkušenost, zdali se dá usmlouvat lepší cena? Tarif mám u Vodafonu a ten zmiňovaný balíček standardně nabízí za 999 Kč, což je totální blbost. Ale při smlouvě na dva roky bych měl cenu 399 Kč, což se mi zdá i tak dost.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 28. 9. 2017 19:37

Emtecko, jak je výše psáno. Nebo si nakup po 150ti korunách simky Blesk mobil a podle jejich www stránek si aktivuj na každé do 15.10.2017 300kč bonusu navíc. Na každé tak budeš mít 3GB na měsíc..... Kredit platí 6 měsíců, tak si spočítej, kolik budeš potřebovat na půl roku simek.Tato akce se opakuje..... tak se dá využívat pořád.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Smells 28. 9. 2017 19:41

PavlosPM - To je drahý. U Kaktusu když vychytáš HD, tak máš 5GB za 300,- plus jako bonus 2,5GB na sociální sítě bez jakýchkoliv závazků.
Naposledy upravil Reku dne 28. 9. 2017 20:06, celkově upraveno 1
Důvod: doplněno PavlosPM
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků