Neomezený mobilní internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fantis 4. 12. 2018 16:44

Dokázal by mi někdo zprostředkovat mobilní datový tarif (pokud možno jen data) BEZ FUP a omezení rychlosti?

Přes rámcovou smlouvu firmy, apod...

Díky.

standafanta@seznam.cz
Fantis
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Fantis 4. 12. 2018 18:19

Omlouvámse, zapomněl jsem napsat "v ČR".

Ještě do 30.11.2018 jsem používal toto:

http://8541569.sweb.cz/Clanek.PDF

(uváděné omezení na 2mbps se v praxi nikdy neuplatňovalo)
Fantis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amigocat 20. 1. 2019 11:11

Dobry den. Shanim opravdu neomezeny mobilni internet bez FUP, pouze datovy tarif
Zadne pripojeni typu ( Bezdrat na pevno ), vazane na konkretni misto atd..
Neomezeny LTE internet do mobilu, notebooku, tabletu, bez omezeni rychlosti a FUP.
Bude použit pouze v ramci CR. Muze byt na ICO nebo rodne cislo.
Nabidnete prosim cenu : email: internet(zavinač)87887.cz
amigocat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 12. 3. 2019 16:45

Zdravím,
kolik činí rozumné použití? Je to, řekněme, maximálně 50, 100, 150, 200 GB měsíčně? Nebo se bavíme o 5–10 GB měsíčně, což má hodně daleko k neomezenému použití?
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod qw84 12. 3. 2019 19:22

Neomezený mobilní internet v ČR asi neexistuje.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GOLDman5 12. 3. 2019 20:04

pokudos píše:Zdravím,
kolik činí rozumné použití? Je to, řekněme, maximálně 50, 100, 150, 200 GB měsíčně? Nebo se bavíme o 5–10 GB měsíčně, což má hodně daleko k neomezenému použití?

nie je to 5 ani 10 ani 20 ani 5O GB... skor narazam na nezneuzivanie sluzby lebo niekdo vie denne spravit aj stovku-y GB :) A iked je neobmedzeny neznamena to si ho zamenit za opitku ale bezne pouzivanie . Pre niekoho to je 50GB pre ineho 200 pre niekoho 5OOGB mesacne :) Nie je ziadny konkretny limit.
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod qw84 12. 3. 2019 20:50

Ono by stačilo kdyby naši nenažraný operátoři dali nějaký rozumný limit dat a cenu 30GB/měsíc do 200kč nebo cenu 10-20kč za GB případně neomezený s denním FUP na rychlost, 2Gb na plnou rychlost další 2GB poloviční a zbytek dne omezení na 1Mbit reset o půlnoci. Když má někdo doma pevné připojení za 400kč nebude chtít platit 800kč za 5GB dat nebo tahat stovky GB do mobilu.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 13. 3. 2019 11:33

GOLDman5 píše:
pokudos píše:Zdravím,
kolik činí rozumné použití? Je to, řekněme, maximálně 50, 100, 150, 200 GB měsíčně? Nebo se bavíme o 5–10 GB měsíčně, což má hodně daleko k neomezenému použití?

nie je to 5 ani 10 ani 20 ani 5O GB... skor narazam na nezneuzivanie sluzby lebo niekdo vie denne spravit aj stovku-y GB :) A iked je neobmedzeny neznamena to si ho zamenit za opitku ale bezne pouzivanie . Pre niekoho to je 50GB pre ineho 200 pre niekoho 5OOGB mesacne :) Nie je ziadny konkretny limit.


Dobře, můj měsíční limit je v určitém (zvláště v letním) období odhadem do 250 GB za měsíc. Více spíše ne a pokud ano, bude to velmi výjimečné. Zbytek roku by byl provoz velmi malý, řádově do 50 GB, neboť mi stačí data + StreamOn v mém tarifu.

Jaké jsou podmínky? Jde o rámcovou smlouvu, což je mi jasné. Jaká je výpovědní lhůta, závazek a podobně?
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Leops 13. 3. 2019 16:30

qw84 píše:Neomezený mobilní internet v ČR asi neexistuje.

Existuje, ale neveřejně. Mám neomezený mobilní internet.
Leops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qw84 13. 3. 2019 18:56

Ano, ale za kolik a bez protekce ho jen tak nedostaneš. Ten náš kartel umí solidní internet pro ministerstva, nemocnice za pár kaček bohužel ne pro normální lidi ( viz. https://www.mobilmania.cz/clanky/tohle- ... fault.aspx).
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 13. 3. 2019 22:26

Získat jen tak neomezený internet je skoro nemožné a když už třeba zde na fórech, tak je to s prvotní nemalou investicí... Osobně doufám, že se ČTÚ podaří zajistit časem lepší služby. Případně přijde 4 OP a přecházím hned.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leops 14. 3. 2019 08:38

Vždyť píšu, že existuje, ale pouze neveřejně! Ano mám benefit od zaměstnavatele. Za cca 570 Kč - 100min 40SMS a neomezený mob. internet.
Leops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 14. 3. 2019 09:52

Takže ve veřejné nabídce neexistuje. To pochopíš až tě zaměstnavatel vykopne.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 3. 2019 11:54

2Leops: bavme se o něčem, co lze skutečně jako běžný smrtelník získat (i kdyby podpultově). To, že má Tvůj zaměstnavatel pravděpodobně business tarify, protože je to větší firma ještě neznamená, že je nabídka pro všechny dostupná. Také mám možnost OneNet tarifů za krásné ceny, ale jen díky určitým okolnostem, které příliš lidí nemá (a ani tak to není žádná sláva).
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků