Vodafone Připojení bez kabelu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod descent 19. 10. 2017 03:37

Už včera mi to přišlo rychlejší a i teď to jede stejně. Co ostatní?
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holusa 19. 10. 2017 08:17

Jede mi to pořád stejně pomalu tedy 8/4
holusa
Junior

Odeslat příspěvekod descent 19. 10. 2017 22:20

Mě pořád rychle. Každopádně je to hovnu když je FUP.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 20. 10. 2017 06:13

Mně 8/8, ale dlouhodobě nesledováno.

Každopádně signál je mnohem lepší, snad to vydrží.
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 20. 10. 2017 06:41

Přítelkyně na to také doplatila, pěkně s ní Vodafone vydrbal, naštěstí za pár stovek výpověď a přesun k 02 VDSL.
Sice VF bude mít prý nový tarif bez limitu, ale pro jeho kšeft s námi pozdě.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 20. 10. 2017 13:07

Mike-biker : Vodafone už dloudohobě odpovídá, že neomezená data nabízet nebude a nadále bude podporovat 18. století v komunikacích. To co "prosakuje" o neomezeném tarifu a Vodafone to vždy označuje za chybu, je pravděpodobně jedna z mnoha variant, které realizované nebudou, jelikož by operátorovi přinesli malý zisk, v řádu jen několika milionů, což je pro tuto firmu neakceptovatelné, pokud čísla nejsou v miliardách.
Takže k věci... Možnost neomezených dat k Připojení bez kabelu (nyní již Naplno) nejspíš nějaká bude, ovšem až plně odstartuje PASS program u jiných tarifů. Na stejném principu bude možné (možná) využívat tyto PASSy i u tohoto tarifu, levné to ale jistě nebude. Jak už (ne)uvedl operátor v červnu, neomezené data za 999Kč, jako příplatek k tarifu, nikoli jako cena tarifu. Ať už bude řešen neomezený tarif jakkoli, jisté je že na tyto částky se budou muset dostat. Ovšem operátor stále tvrdí, že žádná neomezená data neuvedl a že je ani uvést nehodlá. Takže uvidíme...

Přechodem k O2 jste si v možnostech FUP jistě polepšili, jen nevím jak je to se spolehlivostí...
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 20. 10. 2017 13:39

Mne to vali porad stejne 8/4 mbit.Kdyby to bylo 2x rychlejsi nezlobil bych se.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod descent 20. 10. 2017 22:49

Tak dnes 21/24. Tak jako co to jako?
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davidbenis 21. 10. 2017 09:46

Přes jaký měřák to měříš?Nemám ted možnost to vyzkoušet ale kdysi vím že VF měl nějakou výjimku na DSL a speedtest že nepočítal do FUP a rychlost na max.(když měl někdo FUP tak měřák jel naplno).
Davidbenis
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 21. 10. 2017 11:35

descent:Jestli ti to nevyhovuje :-D tak jim zavolej oni ti to zase rychle vrati do normalu.

A funguje to nekomu v nejakem malem prenosnem routeru s baterkou aby to bylo vice mobilni.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod descent 21. 10. 2017 11:57

Tak jako celkem mi to vadí, protože pustím video třeba a on ho rychle načte a já to třeba za chvíli vypnu a data pryč zbytečně. Nebo YouTube mi tlačí vyšší kvalitu, když vidí rychlý net a opět data v tahu!
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 21. 10. 2017 19:11

A v routeru si nemuzes nastavit rychlosti pripojeni?Pak jim to jedine nahlasit.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod descent 23. 10. 2017 14:52

OK už. Asi to zkoušeli kvůli toho neomezeneho netu.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmnv2 10. 1. 2018 09:53

Objednal jsem si v eshopu internet bez kabelu (450 Kc plus 60 Kc splatka modem), ted mi prislo po mesici pouzivani internetu vyuctovani jen na 410 Kc (navic se nemuzu dostat k detailu vyctovani, neposlali mi heslo do muj vodafone). Jen jestli se to nekomu taky nestalo (jestli treba nedavaji slevu :) Je mi jasne, ze stejne musim na prodejnu :)
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 10. 1. 2018 10:36

Účtují poměrnou část období.
roy1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků