Mobily a magnety

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 5. 10. 2005 11:11

Caddy ja si jiz delam pouzdra namiru nebo si poridim takove "hadrove" s zeleznou sponou.. nosim to v tom casto a nejvice pri sportu kdyz mam telefony hozene v baglu....
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepcadvorak 5. 10. 2005 11:53

Fido+ píše:Jo jo. Me to smazlo dokonce celej balik disket (kdysi davno) v tasce na podlaze. A v kapse to prinejmensim zpusobuje chyby zaznamu.


Jo jo, pokud jsi si vezl starší disk k PC a neměl jsi ho odizolovaný, tak se také někdy stalo, že jsi přišel o data i o disk:(
pepík je King
pepcadvorak
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Harry 04 5. 10. 2005 11:54

Takže nic se nestalo ?
Pavel Harry 04
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 5. 10. 2005 12:20

IcemanCZ: ja pouzdro jedine kozene :) Ale magnet je fajn, nemusis lovit zadnou blbou sponu, samo se zavre, nemusis se trefovat...ale chce to vyzkouset, jak se zrovna snese s tim kterym mobilem, no...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaspa666 5. 10. 2005 12:37

kámoš to má na nokii 3200 - a nic se mu zatím nestalo, malo by to být v pohode-ani žádny vliv na fotak,nebo displej
Nokia forever :-)

5110->3210->T10->R310->T28->GD52->T20->3310->3410->3510->6210->V50->3510i->6610->X450->6100->6230->E720->6230i
jaspa666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 5. 10. 2005 13:13

Caddy ja kozene take ale jak rikam ne vzdycky se me hodi :-)
Ty magneticke kozene nemam rad nesedi me...
sponu nelovim je to v pohode :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BuBáK_ 12. 10. 2005 12:57

Magnet a mobil jsou dva kamarádi. Určitě dokáže magnetické pole poškodit mobil ale k takovému magnetu se laik nedostane a pokud dostane, určitě v prostoru bude výstraha a budeš upozorněn na jeho odložení. Jedno elektromagnetické pole máš doma v mikrovlnce. Tak tam ne.
Jó, tak to asi bude.
BuBáK_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fido+ 12. 10. 2005 17:27

No je docela dost rozdil stridave elektomagneticke pole a magnet.
Samozrejme ze i extremne silny magnet by dokazal mobil poskodit. Ale to spis mechanicky. Napr. magneticka sila utrhne stineni, pokrouti zelezne casti ... To se ale bavime o magnetu na zvedani kontejneru nebo nakladani zelezneho srotu. Takove magnety zas tak bezna zalezitost nejsou.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzat 13. 10. 2005 05:06

mno, máme ve škole magnetovou brusku, která ruší karty (bankovní atd.) ale hglavně všechny telefony-párkrát se to stalo a mobil už jednoduše nešel zapnout :wink: .. a máme to napsaný i před dílnou
Honzat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 18. 1. 2006 09:29

Tak co, nosíte někdo již delší dobu pouzdro s magnetickým zavíráním a pozorujete nějaký negativní vliv na mobil?
Howard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 18. 1. 2006 12:19

Magnetické kožené pouzdro Nokia nosím téměř 3 roky. Magnet je docelá silný. Na mobilu mám stále poutko na krk a protože je na jeho konci železné kolečko, poutko nikdy nevisí ale doslava se přisaje na magnet. Pouzdro se udrží na železných konstrukcích.
Přežila to 7250i, 6230 a momentálně íčko, někdy 6610.
Mobil mám většinou displejem k tělu, takže magnet působí spíš na vysílací část - zkrátka na elektroniku.
7250i jsem nosil displejem k magnetu - bez problémů.
Otázku vlivu magnetu na MT jsem měl vyřešenou už po půlroce používání.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 6. 2. 2006 16:54

U pouzdra na Motorola V3 RAZR je zavírání taky na magnet :idea:
Mě to zatím nic nedělá a doufám že dělat nebude :eh
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 6. 2. 2006 16:54

U pouzdra na Motorola V3 RAZR je zavírání taky na magnet :idea:
Mě to zatím nic nedělá a doufám že dělat nebude :eh
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 17. 3. 2006 19:43

Sorry, že tak trošku oivuju starý témata, ale něco by mě zajímalo :D : chodím na rehabilitaci, kde mě léčí takovýma magnetickýma vlnama... ležím tam, mám jednu nohu v té "rouře" a v druhé noze v kapse mám vyplej mobil... řekli mi, že ten mobil by neměl být v blízkosti toho magnetu, ale já sem si jednou ten mobil zapomněl vyndat z kapsy a viděl sem to až po skončení, ale mobil byl v pohodě... opravdu to může tomu mobilu vadit? :D

EDIT: po přečtení jsem usoudil, že ten příspěvek nedává smysl, ten mobil si od té doby, co sem zistil, že to asi nevadí nechávám...
icikus
Junior

Odeslat příspěvekod ok 24. 11. 2006 14:05

Mám Nokii N73 + kožené pouzdro s magnetem cca 3 měsíce a vše je ok.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků