Jak na poškrábaný displej?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod žbirinka 19. 4. 2006 17:41

hama prodává pastu displex je to fakt dobrá věcička-)vyčistí čmouhy škrábance dokonce i hlubší fakt dobrá věcička
žbirinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frito22 19. 4. 2006 17:51

[quote="žbirinka";hama prodává pastu displex je to fakt dobrá věcička-)vyčistí čmouhy škrábance dokonce i hlubší fakt dobrá věcičkao/quote]Staci si to len precitat!! a zistil by si ze to tu je uz aspon 2x!!! a aj o zubnej paste sa tu pise :D :D :lol: :lol:
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sigurd 19. 4. 2006 22:38

Me v servisu rekli, ze sx1 nelze diplej vycistit, nebot to sklo ma nejakou specialni upravu! Je to pravda?
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod sigurd 19. 4. 2006 22:38

Me v servisu rekli, ze sx1 nelze diplej vycistit, nebot to sklo ma nejakou specialni upravu! Je to pravda?
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod kajleen 3. 6. 2009 11:40

Povedla se mi dnes v noci úžasná věc :-( - o konec topení jsem si trošku škrábla displej Nokie N79. Budila mě a já jsem ji nešikovně vzala ze stolečku. Je to jemný škrábanec v horní části displeje (možná ale docela hluboký :'( ). Můžu to něčím odstranit nebo nemám šanci?
kajleen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 3. 6. 2009 12:48

Doporučuji zakoupit nové krycí sklíčko - nejedná se o přímo displej. Jinak Displex, zubní pasta, Tempo a podobné brusné pasty vyleští opravdu jen velmi jemné vlasové škrábance. Z mých zkušeností z metalografie vím, že jde vyleštit i poměrně hluboké rýhy, ale musí se rovnoměrně vyleštit celý povrch, aby nevzniklo zakřivení, které pak působí ještě horším dojmem.
Krycí sklíčko je poměrně malá finanční investice. Proto se používají i různé ochranné folie - třeba Brando, které jsou snadno výměnné, byť stojí skoro stejně, jako samotné sklíčko. :roll:
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matyty 7. 2. 2013 10:07

Mohu TEMPO použít na dotykový displej ?
Telefon NOKIA LUMIA 800 :)
Matyty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukyCZ 11. 4. 2014 21:33

Ten vosk na kov nevím jestli do toho jít každopádně mi to nebude vadit jen aby to šlo lidi pls pište metody všechny co vás napadnou jak se zbavit takovej malej skrabancu ale hlubokejch jsou dva díky předem:D

-- 11. 4. 2014 22:40 --

Čus lidi mám mobil irc desire 500 a mám tam dva skrabance nejdou odstranit zkoušel jsme displex a i zubní pastu nevím jestli mam jít do toho lestice kovů každopádně kdyby vás napadlo jakýkoli řešeni jak se těch skrabancu zbavit pište jsou dva a hluboký a rád bych věděl jestli je to na displeji nebo na sklicku nevím no :D
LukyCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludek_II 12. 4. 2014 08:09

Jak na poškrábaný displej ?
Buď se s tím smířit, nebo to vyměnit. Na zázračné vodičky a pasty nevěřím.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 12. 4. 2014 08:11

LukyCZ


Pasty a podobné hovadiny vynech a přelep sklo folií. Ta poškrábání zneviditelní.
Nebo jak bylo uvedeno, nové krycí sklo.... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 4. 2014 10:18

Pokud jsou škrábance hluboké, tak mu fólie asi nepomůže. Kámoš tak měnil na HTC Desire 500 u poškrábanou část. Irc Desire je asi nějaká kopie, tam to může být složitější sehnat ten správný díl.
:D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 15. 4. 2014 06:20

obyčejná zubní pasta je nejlepší a je zadarmo, nic tím nepokazíš a výsledek je znát a vidět.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dubák 21. 8. 2018 08:41

Zubní pasta možná, ale o 100% lepší je leštěnka na auta s voskem zvaná Tempo,

https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q ... 3616037641
NB: OMEN by HP 17-an111nc; Win10 Home - 64-bit
PC: Intel Core i3-4170; MB GIGABYTE GA-B85M-D3H-A; RAM Kingston HyperX Fury 8GB (Kit 2x4GB) 1600MHz DDR3 CL10 Black; Sapphire ATI Radeon HD 5750 512MB DDR5; W10 Home - 64-bit
Dubák
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků